Da li slušate muziku izvođača suprotnog pola?

Ja izuzetno retko obraćam pažnju na tekst, odnosno, ako me muzika ne privuče može da bude ne znam kakav pesnik, ja ću da preskočim.

Nebitno mi je da li peva muško ili žensko. Češće volim ženski glas jer ga slušam kao instrument (kao što rekoh, tekst mi je na 18. mestu po važnosti)
Ja obraćam pažnju na tekst, a kod pesama toplo -hladno ja obraćam pa pažnju na onu pozitivnu stranu. Pesme tipa ,,ona me je ostavila zbog vina me napustila” ne volim.

Da li slušate muziku koju izvodi osoba suprotnog pola? Svakako dok slušate reči pesme razmišljate u svome polu dok idu reči pesme. Da li to radite i dajte neki primer ako to radite?

Leto je ne znam gde si ti a to bih morao znati.

Ne. Razmišljam kao pevač, ukoliko je muškog pola proklinjemo žene zajedno . Ozbiljno.

Pa recimo šta god da peva, zajedno smo. Njegovu emociju usvajam ne projektujem u lično.
Ja ne to, ja zamišljam neku svoju situaciju u svemu tome, ali ne unosim se mnogo u tužne pesme. Ne patim ja za ženama kao Toma Zdravković pa ne mogu da osetim tu emociju kao i on. Za Ljiljanu pesma na primer, ja zamišljam da pevam tetki Ljiljani, nešto kao ovako su tetka momci tebi pevali kad si bila mladja. :)

Back