- Poruka
- 425.700
Ako ga slavite kako..sa prijateljima, rodbinom,ili samo u krugu uže porodice ?
Da li spremate nešto, pravite rodjendansku tortu ili sve to narucite preko keteringa ?
Da li spremate nešto, pravite rodjendansku tortu ili sve to narucite preko keteringa ?


i to na razne načine