Quantcast

Da li si

Poruka
19.862
Pre 4,5 godine - UZALUDNO.
Letos/jesenas - UZALUDNO.
Nishta dobrog nisam video od toga. Kolko god prvi momenti bili lepi, toliko sve posle bude neuporedivo gore. Neuporedivo, prosto se gubi svrha traganja za ljubavlju.
I nemam ni nameru vishe da tragam, ako bash neka bude htela da se ubije zbog mene, onda cu da pochnem da razmisljam... Dotle, volitete se i patite, meni je ovako bolje :twisted:

SICILY

Obećava
Poruka
57
Kada sam bila poslednji put zaljubljena???? A jooj....mislim da sam imala uzbudljiviji "ljubavnicki" zivot po tom pitanju sa svojih 9-10 godinica nego sada.... :D Tada sam se zaljubljivala, odljubljivala...i sve uredno belezila u svoj dnevnik! Bilo je slatko i.... dinamicno!! :lol: :wink: he, hee...

V

Vragolasta Amfibija

Gost

mammy

Poznat
Poruka
8.049
Vragolasta Amfibija:
mammy:
Vragolasta Amfibija:
mammy:
Vragolasta Amfibija:
Paaaaaaaaa.... :shock: ..pre 2 godine...mislim da je vreme da se ponovo zaljubim.

Ajd se u mene zaljubi :oops:
Ocu ,mammy,mila moja...i bicemo nezne jedna prema drugoj...sve cu da ti udovoljavam !
Samo mi kazi sta si horoskopu? :lol:

Bik, a ti?
U..mammy...ja sam Lav.
Ali posto smo obe zene-SLAZEMO SE :lol:

Ja lav u podznaku.....ma, ja cu se tebi prilagoditi SAMO ME VOLIIIIIIIII

mammy

Poznat
Poruka
8.049
Vragolasta Amfibija:
VOLIIIIIIIIIIIM TE , MAMMY !!!

f038.gif

I JA VOLIM TEBE VRAGOLASTA MOJA

V

Vragolasta Amfibija

Gost
Mammy...!...znam da sa Amebom nije uspelo jer smo obe bespolne...ali !... sa tobom...osecam to je to...razmnozicu se konacno...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.