Zasto jesi, nisi, delimicno?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
..lepu, pametnu i vrednu ćerku..
.mačora " Legendu "..
..imam sestru i njenu ljubav..
...itd.


Zasto jesi, nisi, delimicno?
jesam srecna, zato sto sam svesna da je ono sto me cini nesrecnom -malo i nebitno
jesam nesrecna, zato sto to "malo i nebitno"osecam dovoljno velikim i bitnim, da mi utice na srecu
...alal ti patka...