Da li si srecan?

Da li si srecan?

  • Jesam.

    glasova: 6 50,0%
  • Nisam.

    glasova: 1 8,3%
  • Delimicno jesam.

    glasova: 4 33,3%
  • Delimicno nisam.

    glasova: 1 8,3%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
SREĆAN SAM..:D..imam porodicu......ženu koja me voli.:)..lepu, pametnu i vrednu ćerku..:).mačora " Legendu "..:)..imam sestru i njenu ljubav..:D.puno drage rodbine i prijatelja u Beogradu...širom Srbije i Stare Juge.:D..i skoro sam izvukao...petu...6-ticu..:ok:...itd.

Šta reći ...više....a da ne ispadne da se ..hvalim...;)
 
Срећна кад је мој син срећан, а он је хвала Богу, увек срећан, живахан и здрав, тако да ми нема веће среће....од њега.:heart:
 

Back
Top