• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li Seselj moze da se digne iz pepela kao Fenix?

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.215
daA. :)
kako provodiš vreme? :)
Hvala što pitaš. Znaš, kupila sam šivaću mašinu i za njom provodim slobodno vreme. Svet stane, vreme stane, ne postoji ništa.. samo moja mašina i ja.
Treba da produžim haljinu. Zevali su mnogo... prekratka je. :zcepanje:
Bilo mi je i neprijatno...mada sam mislila da je haljina gotova. Iznad kolena.... sve je uvredljivo.
Ispod... da, ok je ispod kolena.

Darth Vader

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.118
Hvala što pitaš. Znaš, kupila sam šivaću mašinu i za njom provodim slobodno vreme. Svet stane, vreme stane, ne postoji ništa.. samo moja mašina i ja.
Treba da produžim haljinu. Zevali su mnogo... prekratka je. :zcepanje:
Bilo mi je i neprijatno...mada sam mislila da je haljina gotova. Iznad kolena.... sve je uvredljivo.
neeeEE :(

Darth Vader

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.118
@Indigo3
Popij malo kafe. :)
16615539817152015223958720813494.jpg

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.215
Šta je to? Kafica za mene? Hvala, baš mi je legla.. iako uveče ne pijem kafu.
Jednu popijem za početak dana..
A haljina se mora produžiti jer inače budemo shvaćene kao neozbiljne, preteće za oči već skućenih ljudi.
Čak nisam ni mislila da mi haljina bude tako drockasto kratka. Ima materijala, produžiću je.
Izgleda da sam... u visinu porasla još sa svojih tridesetak godina.

Darth Vader

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.118
Šta je to? Kafica za mene? Hvala, baš mi je legla.. iako uveče ne pijem kafu.
Jednu popijem za početak dana..
A haljina se mora produžiti jer inače budemo shvaćene kao neozbiljne, preteće za oči već skućenih ljudi.
Čak nisam ni mislila da mi haljina bude tako drockasto kratka. Ima materijala, produžiću je.
Izgleda da sam... u visinu porasla još sa svojih tridesetak godina.
sasvim pogrešno razmišljanje.bojim se.ko to treba da vas(!??),koje vas(??)shvati ozbiljno?
I po čemu je neko,bilo ko,sa strane bitan u tvom životu pa da ti je važno šta neko misli???
Kako preteće?Kakvih skućenih muškaraca??koji su ti??
drockasto kratko ne postoji. :)
?
vrlo neobično razmišljaš. :)

Poruka
19.083
Seselj je redovan gost na Pinku , Hepiju....i da voditelji stalno naglasavaju kako su emisje sa njim najgledanije i da je jako popularan.
Seselj kaze da ce doci da velike promena u odnosu u svetu, da ruska flota Dunavom dolazi do Srbije, i da ce ocestiti Kosovo od osiromasenog uranijuma, a da ce Srbija vratiti svoje okupirane teritorije i da ce se ponovo vijoriti srpski barjakt u srpskom Livnu, Tomislavgradu, Capljini, Klobuku, Bradini, Hvaru, Rabu, Korculi, Zrinjevcu, Ilici...
Seselj ocekuje takodje i povratak clanstva iz sns u srs. Seselj je optimista i kaze da ce srpski narod ponovo prepoznati prave vrednosti tj program SRS stvaranje Velike Srbije i integracije sa Rusijom.
Kakva je mogucnost Seselja da se sa svojom politkom digne iz pepala i da se vrati u sam vrh ?
:think:

Pogledajte prilog 1211523

Pogledajte prilog 1211524
Pogledajte prilog 1211525

Himna srpskih radikala - Baja Mali Knindža 2015​

UDBAški vojvoda je stvorio AVtihrista koji služi CIA/Mi6 gazdama...
Tako da...dabogda nestao.

P.S.
Pozdrav za @Jugoslav Čvarak ...on ih podržava obojicu...+ Don Mila...dakle čitav pandemonijum...

...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.