Quantcast

Da li se Sloboda jos uvek pise sa "n" ?

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
Сада када имамо првог демократски изабраног председника и прву демократски изабрану Владу после 2000. године итекако нас чека светла будућност и то у савезу са браћом Русима, а против највећих сила зла у исторји човечанства.
Срдачно те позивам да постујеш на теми и уједно топ теми форума "Куцнуо је час да створимо Руско-српску империју".
А верујем да ће Србија бити истински слободна онда када у центру Београда будемо имали огроман споменик нашем великом председнику, Слободану Милошевићу!!!

Шаљива тема тражи шаљив одговор. Ј Б Г

Parun

Poznat
Poruka
7.760
E moj bacuska ako zbilja u to verujes onda si samo potvrdio da je Srbija zaista oslobodjena od svega sto sam naveo u uvodnom tekstu plus samopostovanja i neverice u sostveni potencijal pa jedini izlaz vidi u tome da se - ne udruzi sa Rusijom - vec bude preuzeta od Rusije!

Izgleda da je Slobodan Milosevic jos uvek tamo Veliki Predsednik kako kazes. Verovatno mislis na "Nebesku" Srbiju ?

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
E moj bacuska ako zbilja u to verujes onda si samo potvrdio da je Srbija zaista oslobodjena od svega sto sam naveo u uvodnom tekstu plus samopostovanja i neverice u sostveni potencijal pa jedini izlaz vidi u tome da se - ne udruzi sa Rusijom - vec bude preuzeta od Rusije!

Izgleda da je Slobodan Milosevic jos uvek tamo Veliki Predsednik kako kazes. Verovatno mislis na "Nebesku" Srbiju ?
Ствар је једноставна. Вишепартијски систем мора да буде такав да свако може да дође на власт, а ако су неке странке или људи проблем треба извршити лустрацију.
Поставио сам и тему о томе и ја мислим да ДС користи ту причу о повратку у 90-те искључиво због тога да би се вечно задржали на власти.

СПС је ваљао у претходне 4 године, а када је променио страну сада не ваља.
Ако за 4 године СНС одлучи да прави Владу са ДС онда ће и они да ваљају, зар не?

Значи једино ДС и нико други требају да Владају и да одлучују о томе које су странке добре за Србију, а које нису.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.