DA LI SE SETKATE GOLI PO STANU?

naterasi

Buduća legenda
Poruka
28.796
i jel se plasite da vas komisje ne vide? ja se obavezno ssetam veoma cesto i to kad se recimo tusiram pa kad se spremam negde i oblacim van kupatila i taako to mi je normalno, zivim sam, pa nemam problema, jedino gledam da su mi roletne spustene...

ne znam jel dobar pdf
ne znam gde da je stavim
kaako to?

Poslednja izmena:
i jel se plasite da vas komisje ne vide? ja se obavezno ssetam veoma cesto i to kad se recimo tusiram pa kad se spremam negde i oblacim van kupatila i taako to mi je normalno, zivim sam, pa nemam problema, jedino gledam da su mi roletne spustene...

ne znam jel dobar pdf
ne znam gde da je stavim

Ja obozavam. xDDD Samo okrenem venecijanere i zabarakadiram prozore zavesama i zakljucam sva vrata i eto. xD
najkomotnije.:D naravno, podrazumeva se da sam sama kod kuce. xD

...a,gdje bih drugo...moje stanište
je
vrsarsko šetalište...

P.S.
...u Raj_u Eva i Adam nijesu 'znali' da su goli sve dok se nijesu u grešnike uveli...samo u Evinom ruhu ili
u opremi koju nosim na treningu a nekad na takmičenjima
ja sam ja...ostalo je uniforma hladnoće i drugih studeni...

Ponekad sam gola, ali ne da bih bila gola, nego kada sam sama, kada nema kucne pomocnice, batlera, bastovana i moje Mame. Ja sam po prirodi veoma stidljiva.Ne setkam se gola, da bih bila gola, nego jednostavno, desi mi se da se spremam za izlazak ili mi je vruce. Ja zivim na vrhu zgrade i imam veliki stakleni prozor, mnoge komsije voajerisu, prosto ih vidim kako se bece, ali ja sam najcecsce i donjem vesu. Tange i ponekad brus, a kada nisam sama kod kuce nosim tange, brus i neki kimono ili kupaci kostim i moje omiljene papucice sa pufnicom. Mada njih nosim i kada sam gola, posto ne volim da hodam bosa.

Back