Da li se secate devojaka koje su vas ghostovale?

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.037
Ghostovanje je kad vas devojka izbrise iz imenika, ne zeli da vise postojite u njenom zivotu.

Verujem da nekima to jako smeta, ali verujem da nekima i ne smeta bas toliko.

Npr mene ghostuju devojke kad se udaju, ili ja njih , nisam siguran, ali mozda je i obostrano...
Ne sve, drugarice neke da neke ne....
Ima nekih cudnih polughostova, gde zele da budem pozer, taj deo , a znaju da nisam.....polu ghost....advokatice , tj bivse pravnice mi to obicno rade.....hoce nekog ugladjenog foliranta kao kontakt.
Nije da im trebam, ne trebam im, kazem neke cudne varijante....

Devojke koje sam startovao , pa poduvao zbog ovog ili onog, me verovatno ghostuju odmah, ali to ne primecujem....primetim odbijanje poziva, kad mi ne kazu da sam na ignore...
Ako kasnije ocekuju da ih se secam, tu moze da nastupi problem....nekad se desi i to....

Cudna je to stvar, kad svi oko tebe pridaju znacaj , a ti ne.
Da li pridajete znacaj kad vas ghostuju....?
 
Мене је прва девојка избрисала из именика и нестала. Нити је било свађе при раскиду, просто је решила да нестане из непознатог разлога. Мислим, знам да ме је варала на крају везе, али оно, нисам фанатик да подивљам. Миран је раскид био. Али ипак је то одрадила. :mrgreen:
 
Ghostovanje je kad vas devojka izbrise iz imenika, ne zeli da vise postojite u njenom zivotu.

Verujem da nekima to jako smeta, ali verujem da nekima i ne smeta bas toliko.

Npr mene ghostuju devojke kad se udaju, ili ja njih , nisam siguran, ali mozda je i obostrano...
Ne sve, drugarice neke da neke ne....
Ima nekih cudnih polughostova, gde zele da budem pozer, taj deo , a znaju da nisam.....polu ghost....advokatice , tj bivse pravnice mi to obicno rade.....hoce nekog ugladjenog foliranta kao kontakt.
Nije da im trebam, ne trebam im, kazem neke cudne varijante....

Devojke koje sam startovao , pa poduvao zbog ovog ili onog, me verovatno ghostuju odmah, ali to ne primecujem....primetim odbijanje poziva, kad mi ne kazu da sam na ignore...
Ako kasnije ocekuju da ih se secam, tu moze da nastupi problem....nekad se desi i to....

Cudna je to stvar, kad svi oko tebe pridaju znacaj , a ti ne.
Da li pridajete znacaj kad vas ghostuju....?

Све то иде у рок службе.
 
ja pamtim jednu,tako posle raskida smo kao imali dogovor da ostanemo u kontktu pošto smo bili malo duže zajedno i kao ostaćemo prijatelji...ja posle toga pokušao da joj pišem,ona me iskulirala i tako,ja se malo čudio...
A ono u fazi mivanja uopšte i ne obraćam pažnju,ako prekine kontak jbg verovatno joj nešto ne odgovara...
 

Back
Top