Да ли се распада СНС?

Akset

Primećen član
Poruka
542
Све је више пукотина у СНС. На све стране избијају сукоби. Докле ће то ићи док не пукне није јасно али да се иде према томе-нема сумње. Можда зато најава да ће се нешто друго оснивати јер је јасно да је СНС пукао.
 
Koju je to ideologiju SNS ikada imao?
Pa, bilo je... a svelo se na minijature; Izigravanje Tita ne znači da je neko Tito, kao što izigravaju mnogi na umetničkoj osnovi MJ, pa ispadnu smešni.
Ovaj Tito je bio presmešan.
Ipak, najžalije mi je da neće sam sebi doći glave. Doćiće mu glave ljudi koje je lično postavljao na visoke funkcije.
Želim mu da ipak ne bude Titanik na našoj političkoj sceni, jer... nemam pojma, želim da ni on ne bude potpuna sramota za ovaj narod koji ga je birao od srca jednom i prilično ujedinjeno... valjda, toliko!
 
Pa, bilo je... a svelo se na minijature; Izigravanje Tita ne znači da je neko Tito, kao što izigravaju mnogi na umetničkoj osnovi MJ, pa ispadnu smešni.
Ovaj Tito je bio presmešan.
Nije. To zlo je oduvek bilo skup svega i svačega, otpadnika iz drugih stranaka skupljenih s koca i konopca, željnih isključivo materijalnog bogatstva i ničeg više. Kome to nije bilo jasno onomad kad su drugog dana po ulasku u ''Vladu nacionalnog spasa'' sa Miloševićevim SPS uzeli državne stanove sa kvadraturama ne manjim od tri cifre i to u najskupljem delu Srbije, nije mu jasno ni sada.

Ipak, najžalije mi je da neće sam sebi doći glave. Doćiće mu glave ljudi koje je lično postavljao na visoke funkcije.
Ma neće. Glave mogu da mu dođu jedino oni koji su ga napravili.

Želim mu da ipak ne bude Titanik na našoj političkoj sceni, jer... nemam pojma, želim da ni on ne bude potpuna sramota za ovaj narod koji ga je birao od srca jednom i prilično ujedinjeno... valjda, toliko!
Ne verujem. Kad bude otišao, njegovi najbliži saradnici koji su trpeli njegovo svakodnevno maltretiranje će da se vesele kao da je Nova godina. A obični ljudi se već posle par meseci neće sećati njega jer će obožavati novog Vođu. Kao što se danas niko ne seća Tadića.
 
Pa, bilo je... a svelo se na minijature; Izigravanje Tita ne znači da je neko Tito, kao što izigravaju mnogi na umetničkoj osnovi MJ, pa ispadnu smešni.
Ovaj Tito je bio presmešan.
Ipak, najžalije mi je da neće sam sebi doći glave. Doćiće mu glave ljudi koje je lično postavljao na visoke funkcije.
Želim mu da ipak ne bude Titanik na našoj političkoj sceni, jer... nemam pojma, želim da ni on ne bude potpuna sramota za ovaj narod koji ga je birao od srca jednom i prilično ujedinjeno... valjda, toliko!
nisu oni imali ideologiju , oni su grupa ljudi koja zeli da koristi politiku da bi imala licni interes

sto se tice imitiranja tita , to mu jos i najbolje ide

druga je stvar sto srbin i dalje misli da drzava treba da mu nesto daje

u redu , neke stvari treba popraviti, sudstvo i korupciju pre svega

ali to niko nije ni pokusao da uradi u zadnjih 30 god
 
nisu oni imali ideologiju , oni su grupa ljudi koja zeli da koristi politiku da bi imala licni interes

sto se tice imitiranja tita , to mu jos i najbolje ide

druga je stvar sto srbin i dalje misli da drzava treba da mu nesto daje

u redu , neke stvari treba popraviti, sudstvo i korupciju pre svega

ali to niko nije ni pokusao da uradi u zadnjih 30 god
Zašto govoriš o pristašama SNS u trećem licu kad si ti jedan
 
Ne verujem. Kad bude otišao, njegovi najbliži saradnici koji su trpeli njegovo svakodnevno maltretiranje će da se vesele kao da je Nova godina. A obični ljudi se već posle par meseci neće sećati njega jer će obožavati novog Vođu. Kao što se danas niko ne seća Tadića.
Umesto da je povadio odmah ljude sa biroa za zapošljavanje, on se vezao sa ljudima koji dugo već opstaju na tom nebu.
Pretpostavljam da je morao.
 
Све је више пукотина у СНС. На све стране избијају сукоби. Докле ће то ићи док не пукне није јасно али да се иде према томе-нема сумње. Можда зато најава да ће се нешто друго оснивати јер је јасно да је СНС пукао.
Čini ti se. Nije. Ljubavi tu nema, ali interesi su jaki.
 

Back
Top