argumentovano
Poznat
- Poruka
- 9.460
Citam nesto https://www.sd.rs/vesti/hronika/mir...tm_campaign=blic&utm_id=biza&utm_content=biza
Pa mi se pojavi pitanje iz naslova
Pa mi se pojavi pitanje iz naslova
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Citam nesto https://www.sd.rs/vesti/hronika/mir...tm_campaign=blic&utm_id=biza&utm_content=biza
Pa mi se pojavi pitanje iz naslova
Na kraju mu dođe kao isto....Citam nesto https://www.sd.rs/vesti/hronika/mir...tm_campaign=blic&utm_id=biza&utm_content=biza
Pa mi se pojavi pitanje iz naslova

Pošten policajac treba da se plaši jedino svoje ženeCitam nesto https://www.sd.rs/vesti/hronika/mir...tm_campaign=blic&utm_id=biza&utm_content=biza
Pa mi se pojavi pitanje iz naslova
slazem sePolicajac mora da odbije svako naređenje koje nije u skladu sa zakonom i pravilima službe.
ocigledno da je tema otvorena iz niskih pobuda.Ne znam kako ti se "javilo " takvo pitanje zbog ovog teksta i na osnovu čega si povezao sve to sa poštenim policajcima i korumpiranim policajcima osim ako nije zlonamerno po vašem obicaju...
Posten pandur se ne plaši ni mafije ni drzave...
Posten policajac se vise plasi drzave, jer ih ona proganja zato sto rade savjesno. Slucaj Jovanica, Konjuh . . .Citam nesto https://www.sd.rs/vesti/hronika/mir...tm_campaign=blic&utm_id=biza&utm_content=biza
Pa mi se pojavi pitanje iz naslova
Ne mlatiNe postoji posten policajac.
Case closed!
Zatvaraj temu.
Ovo je i moje mišljenje.Po meni, u korumpiranim banana državama najteže je upravo biti pošten policajac.
Nije problem kada radiš u sistemu gde je većina ljudi poštena, pa naiđeš na jednog ili dva korumpirana lika koje možeš da prijaviš. Problem nastaje kada uđeš u sistem u kome su siva zona, politički uticaji, veze sa kriminalom i razne kombinacije postale skoro pa normalan način funkcionisanja.
Tada se pred čoveka postavlja veoma nezgodan izbor. Da li da odbije da učestvuje i rizikuje karijeru, premeštaj, šikaniranje, pa nekad možda i bezbednost? Da li da ćuti i pravi se da nije ništa video? Ili da se uklopi u sistem po principu "kad već svi tako rade"?
Što više napreduješ u hijerarhiji, to si često bliže centrima moći i većim interesima, pa su i pritisci veći. Zato nije dovoljno biti samo pošten čovek. Potrebna je ogromna hrabrost da ostaneš pošten kada te okruženje svakodnevno gura u suprotnom smeru.
Zato mislim da se pošten policajac u takvom sistemu često ne plaši samo mafije ili samo države, već činjenice da granica između njih postane toliko zamagljena da više ni ne zna odakle opasnost dolazi.
da sam ja vlast, rec mafija bi ubrzo bila zaboravljena
tukli bi ih toliko da se use.ru od batina.
pa onda opet...
1 .narko dilere i klanove koji se time bave, po kratkom postupku osuditi na likvidaciju
2. korupcija ? svakog na 20 godina robije. nema lezanjaza dzabe , na njive i u rudnike sa stokom lopovskom
3. kurvestije ili ti poslovna pratnja ? na njivu takodje , 20 godina
4. lgbt zajednica ? ili nek se sele na zapad pa nek tamo propagirjau te njihove toboz vrednosti ili i s njima na njivu...
5. za izdaju , pod mac, pred narodom na sred trga
6. ko nesto ukrade, seci ruku...
Nastavnicima i profesorima odrzao bukvicu o tome kako treba da drze do dostojanstva, proglsio ih sluzbenim licima a klincima koji prave ekscese nacasocima ponizavajuci nastavnike, u staru obarao na godinu. kada dva puta ponavljaju slao ih na njivu nego sta...
pa da vidis reda !