Da li se placa Caller ID ??????

Placa se 40 dindzi mesecno. Moras da trazis aktivaciju na 9813. Kad ih zoves, spremi maticni broj vlasnika telefona i broj licne karte. To ce da ti traze.

E sad... Ja sam na digitalnoj centrali, ali ja nemam telefonski aparat koji ima ti funkciju. Da li neko zna neki program koji funkcionise kod nas, pa da prikopcam na PC ? Ja sam skinuo sa neta nekoliko programa, i nijedan mi ne prepoznaje broj ( prijavi poziv, cak i zvoni neko zvonce na PC, ali pise UNKNOWN. )

Ima neko slicna iskustva !?
 
Ma da !

Nije ti dovoljno da imas takav telefon, nego su se oni dosetili da naplacuju dodatno tu uslugu tako sto ti omoguce/onemoguce da uz poziv ide i signal koji sluzi za identifikaciju.

Plati pa klati ( citaj UA MONOPOLISTI )
 
ja ne znam da je neko preko kompa a da je nije na ISDN liniji uspeo preko programa da aktivira ID caller.
Ja ti savetujem da kupis ID caller.
Nije skup oko 10€ ali potrazi u oglasima neku firmu koja to prodaje.
Nemoj da se zeznes i da kupis na buvljaku kineski za 200 ili 300 din Meni je riknuo posle 7 dana.
I ovaj je kineski ali se i po njemu vidi da je kvalitetnije izrade i dobar je. Vec godinu dana mi radi bez problema.
 
Upravo sam se danas raspitivao zašto nemam prepoznavanje broja na telefonu, i ovi u pošti su mi tražili matični broj i kopiju lične karte vlasnika tel. broja . Ali mi jedno u celoj ovoj priči nije jasno kakve veze ima identifikacija broja sa podacima o korisniku ?
 
nema veze, nego bi vlasnik jedini imao pravo da to zahteva. a ne pera zika laza i ostala druzina.
l.k. je kao neka garancija da nije zloupotreba u pitanju i da neko drugo neovlasceno lice nije trazilo id umesto vlasnika. ipak on to placa!
eto niko mi nije rekao da je tako ali zvuci logicno.
 
S_K_V_O:
nema veze, nego bi vlasnik jedini imao pravo da to zahteva. a ne pera zika laza i ostala druzina.
l.k. je kao neka garancija da nije zloupotreba u pitanju i da neko drugo neovlasceno lice nije trazilo id umesto vlasnika. ipak on to placa!
eto niko mi nije rekao da je tako ali zvuci logicno.

jeste tako...sto ti je advokat,kako se precizno izrazi...:wink:
 

Back
Top