Da li se palite na miris kože ?

Do ludnice, pre ce biti...
crazy.gif
jump.gif
loopy.gif
psycho.gif
 
Milojko Vasic:
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?

Poenta: Volis da se devojka okupa, onda da je gledas sa neka dve metra rastojanja kao poslednji olos sve dok ne pocne lagano da odise. Onda se prisljamcis uz njen pazuh, bez ikakvih vrazjih mirisnih sredstava i udises sav blazen. Jel ti ponekad tesko pada sto se nisi rodio kao nosorog, zamisli kako bi te tek onda zenka zadovoljavala?

Volis cisto, al' da smrdi. Posteno!
 
E milojko milojko...:))
Neko negde rece... miris ubija....miris radja....
Mene je mnogu puta ubio...ali i rodio:)


ps. MOja malena obozava da me 'duska' uvek akze kako joj misrisem na mlekce....tako me budi vec nedeljima unazad:))) a to brate...RADJA>>>RADJAAAAA....:))))
 
Nikola:
Milojko Vasic:
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?

Poenta: Volis da se devojka okupa, onda da je gledas sa neka dve metra rastojanja kao poslednji olos sve dok ne pocne lagano da odise. Onda se prisljamcis uz njen pazuh, bez ikakvih vrazjih mirisnih sredstava i udises sav blazen. Jel ti ponekad tesko pada sto se nisi rodio kao nosorog, zamisli kako bi te tek onda zenka zadovoljavala?

Volis cisto, al' da smrdi. Posteno!
de si bre Nikola,nema te sto godina....
 
Margott:
Nikola:
Milojko Vasic:
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?

Poenta: Volis da se devojka okupa, onda da je gledas sa neka dve metra rastojanja kao poslednji olos sve dok ne pocne lagano da odise. Onda se prisljamcis uz njen pazuh, bez ikakvih vrazjih mirisnih sredstava i udises sav blazen. Jel ti ponekad tesko pada sto se nisi rodio kao nosorog, zamisli kako bi te tek onda zenka zadovoljavala?

Volis cisto, al' da smrdi. Posteno!
de si bre Nikola,nema te sto godina....
Margott i ja gotivimo istog lika... Ha, zanimljivo... :roll:
 
kriger:
Amazonka:
Hmmm na miris dobrog muskog parfema! :oops:
muski mirisi se prave na bazi muskih hormona kao i zenski na zenskim,zato te privlaci muski parfem . onda ide najglavnije to sto ti je olja rekla pa kad se pomesa miris znoja i parfem dolazi do reakcije.savet zenski polu opasno je to sto koristite muske parfeme nemojte da vam se obije o glavu

Objasni kako to da se muski paremi obiju o glavu zenskom polu? :roll:
 

Back
Top