Da li se palite na miris kože ?

Nikola838

Zainteresovan član
Poruka
189
Gazdarica:
Margott:
Nikola:
Milojko Vasic:
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?

Poenta: Volis da se devojka okupa, onda da je gledas sa neka dve metra rastojanja kao poslednji olos sve dok ne pocne lagano da odise. Onda se prisljamcis uz njen pazuh, bez ikakvih vrazjih mirisnih sredstava i udises sav blazen. Jel ti ponekad tesko pada sto se nisi rodio kao nosorog, zamisli kako bi te tek onda zenka zadovoljavala?

Volis cisto, al' da smrdi. Posteno!
de si bre Nikola,nema te sto godina....
Margott i ja gotivimo istog lika... Ha, zanimljivo... :roll:

Hvala, neprijatno mi je... :oops:
Ma eto, dosao sam malo do Beograda na praznike. Vidim da ste vas dve jos uvek podjednako zivahne i pune simaticnih komentara. E pa puno vas pozdravljam, sigurno cemo se vidjati do 6-7 januara... :D

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.886
E, a ja nekad imam osecaj da me taj miris pali upravo zato sto je NJEGOV miris! I naravno miris njegovog tela je nesto posebno, ali postoje i drugi mirisi koje vezujem za njega i onda mi trnci prodju telom kad god ih osetim. A kad muskarac padne u zaborav i taj miris izgubi caroliju.
Trenutno, uz mene je mladic koji ne koristi parfeme, vec uvek mirise na cistocu i svezinu.
Sta da kazem, zakon! 8)

piskotica

Zainteresovan član
Poruka
174
Milojko Vasic:
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?

Pazi, miris koze i svezeg zenskog znoja je OK, ali ti ga bas pretera...
Ipak vise volim kada mi partner (partnerka) mirisu "neprirodno" :twisted:

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Mirisi koji najivise uzbudjuju su prirodni feromoni, koji svaka osoba proizvodi. Feromoni su razliciti kod svake osobe tako da nam osobe koje nam odgovaraju luce feromone koje su slicni nasima. Sve je to priroda lepo uredila kako bi se mi zaljubili u pravu osobu.
A miris alkohola i duvana me uopste ne privlaci. A sto se tice neprirodnih feromona, najvise volim kad decki koriste FCUK. :twisted:

*Fast Man*

Zainteresovan član
Poruka
174
Turn_ON : Lepi parfemi, mleko za telo sa nekom vocnom notom, miris cistog...

Turn_OFF : Joj, smrdljive noge ( hvala bogu nije mi se jos desilo), znoj ( jeste jednom), a da nezaboravim smrad iz usta ( ima neka anketa da prosecan srbin potrosi jednu pastu za zube GODISNJE il tako nesto)...
Sta znam, umeju devojke da iznenade! OK, Ok ,nismo ni mi cvecke!

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Ima nekih super zenskih parfema. Sad ne znam bas da li uzbudjuju al ih je lepo mirisati. :lol: Hmm... uvek zaboravim da pitam jednu koji je parfem koristila....
Takodje sam i ja provalio jedan muski koji radi... al to je vec vojna tajna... :razz: Mada sam bas razmisljao da otvorim neku temu na Z kutku na primer "Koji muski parfem volite?"... Posto bi sad mogao malo da experimentisem u tim vodama...
Inace mislim da nemam nesto preterano izrazeno culo mirisa i ne opterecujem se mnogo sa tim...
Miris duvana ne volim... a tek ukus jos gore...

jedem_skorpije_za_dorucak

Zainteresovan član
Poruka
375
geisha:
Mirisi koji najivise uzbudjuju su prirodni feromoni, koji svaka osoba proizvodi. Feromoni su razliciti kod svake osobe tako da nam osobe koje nam odgovaraju luce feromone koje su slicni nasima. Sve je to priroda lepo uredila kako bi se mi zaljubili u pravu osobu.
A miris alkohola i duvana me uopste ne privlaci. A sto se tice neprirodnih feromona, najvise volim kad decki koriste FCUK. :twisted:

Zato smo svi pobrljavili...gomila nesretno zaljubljenih :confused: :confused:

Ljudi pobacajte sve sto ima mirisnu notu, a ne mirise na Vas!!!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.