• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li se palite na miris kože ?

Betty

Elita
Poruka
21.483
drugo je miris kože, to volim, a drugo je miris znoja, uf. Miris kože može biti vrlo prijatan i da podseća na mlekce, i na cveće, i na svašta, a miris znoja mi sugeriše da je sav taj seks u stvari animalan, nagonski i bljak. Dakle, da volim miris KOŽE, i , mrzim smrad ostalih telesnih izlučevina....

zaljubljen

Početnik
Poruka
22
Mirisa svih devojaka se jos uvek secam ...onih pravih, ne parfema !

Kao znimljivost, jos u srednjoj skoli imao sam devojku sa sela i kod nje kuci su pravili sir! pa je uvek malo mirisala na sir! al to mi nije smetalo, svidjalo mi se.

A najzanimljivije mi je da kad dodjem kuci ili kad ona ode od mene ja jos uvek osecam njen miris. To mi je najlepse :)

JAOOOOOO

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
Milojko Vasic:
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?

Pravo u centar Milojice druze .Savrseno , ali savrseno razumem o cemu pricas ...cudno je neke devojke imaju onaj bebeci miris ....miris koji bi mogao da pratis kao pas tragac...jedinstven.
Nas drug Al Pacino je to najbolje objasnio u filmu "Miris zene " Ko nije gledao , propustio je najvecu istinu i osecanje muske strasti kad su zene u pitanju.
Pozdrav svima

madz

Početnik
Poruka
40
Svaka cast Milojice i Stari, prosto ne znam koji je vise u pravu. :D
Neke od najlepsih uspomena na devojke su vezane za miris, i dovoljan je samo mali nagovestaj neceg slicnog da se ponovo setim.... Devojka u prolazu, na ulici, ili u javnom prevozu.... A Miris zene je fenomenalan film, pomalo magican, pomalo tuzan i divan u isto vreme, and I just can't get enough :D
Malko skretoh sa teme, ali sta da radim kad mi je Stari pogodio zicu :wink:
Pozdrav

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
madz:
Svaka cast Milojice i Stari, prosto ne znam koji je vise u pravu. :D
Neke od najlepsih uspomena na devojke su vezane za miris, i dovoljan je samo mali nagovestaj neceg slicnog da se ponovo setim.... Devojka u prolazu, na ulici, ili u javnom prevozu.... A Miris zene je fenomenalan film, pomalo magican, pomalo tuzan i divan u isto vreme, and I just can't get enough :D
Malko skretoh sa teme, ali sta da radim kad mi je Stari pogodio zicu :wink:
Pozdrav

Doduse nama u Pancevu je tesko da osetimo miris zene jerbo nas guse ove hemijske industrije , ali cim malo izadjemo iz grada ,mi se pretvorimo u najveca njuskala i uzivamo u mirisima koji su oko nas .To ukljucuje pored zenskih i ostale zdrave mirise koji prijaju nasim Pancevackim plucima.
Pozdrav ,oprostite na maloj dogresiji :wink:

T

tajanstvena

Gost
Milojko Vasic:
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?

Miris koze je jako vazan,skoro presudan,kao i miris
parfema.Miris privuce ili odbije.

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Stari Lisac:
Pravo u centar Milojice druze .Savrseno , ali savrseno razumem o cemu pricas

Uh, hvala lepo. Stari Lišče, druže. Sa nestrpljenjem očekujem tvoj dolazak na forum, jer, "Dva loša ubiše Miloša."

Svi se bre ovde okomiše na mene i moje stavove, kao da sam, bre, neki mentolaja.

Ovo postade forum: "Ženske priče", svi se nešto kao međusobno razumeju, pomažu i pričaju o bezgraničnoj ljubavi.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.