Da li se neko šlepovao uz migrante da uđe u SAD?

Da li znate nekog ko se tako dokopao Amerike?
Ne, srpski fazon je da odu dirktno u Ameriku i tamo se privencaju da bi dobili zelenu kartu
ili ako nadju sponzora koji ce da garantuje da takvu radnu snagu ne mogu da nadju u SAD
Znam jednu zensku koja se vencala u New York i danas nosi njegovo italijansko prezime i ne moze
da se razvede jer je on nestao, Ustvari on je uzeo pare i ispario a ona je dobila papire
 
Ne, srpski fazon je da odu dirktno u Ameriku i tamo se privencaju da bi dobili zelenu kartu
ili ako nadju sponzora koji ce da garantuje da takvu radnu snagu ne mogu da nadju u SAD
Znam jednu zensku koja se vencala u New York i danas nosi njegovo italijansko prezime i ne moze
da se razvede jer je on nestao, Ustvari on je uzeo pare i ispario a ona je dobila papire
pa, eventualno će da se razvede. Neka sačeka još neko vreme i prijavai da ga nema
 
Čitao sam priče o Rusima i Ukrajincima koji koriste situaciju sa latinoameričkim migrantima na južnoj granici SAD ali ne čujem priče o našima,
Da li znate nekog ko se tako dokopao Amerike?
znam za dvojicu iz mog grada koji su usli u USA iz Meksika ilegalno ali to je bilo jos '97,'98.
A znam sigurno dvadesetak osoba koje su otisle u Ameriku (turisticki, putuj i radi, i ko zna jos kako) i koliko znam svi su sredili boravisnu dozvolu a posle i pasos. na koje fore ne znam ali kapiram da i tamo treba dobre radne snage pored onoliko crnaca i latinosa...
 
Јбт па кад утврде да си из Србије, још нелегално, бићеш већи мигрант од најцрњег мигранта.
Pa nije samo sa Srbima tako.
Imam osjecaj da je americkoj vladi tako svejedno sto im svaki dan granicu prelaze tisuce mestizosa, ali nedaj boze da bijeli Europljanin zeli uci, tu se odmah pali crvena lampa.


Thousands of these parasites stream across the border like some fuc*king pinata exploded.

:mrgreen:
 
Pa nije samo sa Srbima tako.
Imam osjecaj da je americkoj vladi tako svejedno sto im svaki dan granicu prelaze tisuce mestizosa, ali nedaj boze da bijeli Europljanin zeli uci, tu se odmah pali crvena lampa.


:mrgreen:
На нас су посебно алергични. Ми смо за њих кримоси, кољачи, терористи и слично. Јбг
 
На нас су посебно алергични. Ми смо за њих кримоси, кољачи, терористи и слично. Јбг
Obicnom narodu mozda, zbog toga sto su Srbi u filmovima cesto negativci, ali vlastima je svejedno.
Osim ako si seksualna manjina, ili crnac koji je zivio u Europi, onda te ipak puste unutra.
Umjesto da masovno naseljavaju drzavu bijelcima, oni pustaju Meksikance na sirom otvorena vrata.

znam za dvojicu iz mog grada koji su usli u USA iz Meksika ilegalno ali to je bilo jos '97,'98.
A znam sigurno dvadesetak osoba koje su otisle u Ameriku (turisticki, putuj i radi, i ko zna jos kako) i koliko znam svi su sredili boravisnu dozvolu a posle i pasos. na koje fore ne znam ali kapiram da i tamo treba dobre radne snage pored onoliko crnaca i latinosa...
Ima dosta Rusa na PNW-u, pogotovo u Oregonu, guraju poslove s rabljenim automobilima.
Za neke od njih kazu na granici zakona, iako se svi tamo slazu da su u odnosu na Indijance suho zlato.
Za njih su i crnci suho zlato, u Americi i Kanadi nema gorih od Indijanaca.
 

Back
Top