Da li se namerno krije ime vozaca ubice deteta?

sin dimitrije

Iskusan
Banovan
Poruka
6.335
juce su hitro objavljene vesti o tome da je poginuo 12-togodisnji decak na autoputu, prilikom naletanja drugog vozila na vozilo njegovih roditelja. objavljeno hitro, ali sturo. podaci o vozacu nisu objavljeni??? mislim da je pisalo da su strane tablice u pitanju. turcin? siptar? ko? ne moze se manipulisati srpskom javnoscu u ovom tragicnom slucaju
vec ranije smo videli da je onaj drugi vozac sto je na pancevackom putu ubio cetriri osobe bezobzirnom voznjom bio uhapsen tek par dana kasnije zbog velike reakcije u javnosti
na vestima ide jedan clanak koji je strucno u redu - deca stradaju i zbog nevezivanja, ali je nekorektno tempiran, jer ovaj decak ne bi stradao da neko nije isao velikom brzinom od preko 150 u vrlo gustom saobracaju

pitam da li policija ili istrazni sudija kriju pocinioca? i zasto?

linkovi
http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/deca-zrtve-nemara-vozaca/
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-Smederevo-Poginuo-decak-povredjene-tri-osobe

molim ne spajati temu, ako ima odgovora i replike ok, ali je dovoljno da bar neko digne glas u zastitu nevinih
 
ocigledno je da je pruzeti zakon sa zapada koji stiti kriminal svake vrste nakazan..
dosli smo do toga da ako nas neko napadne, a mi se grublje branimo mozemo da odgovaramo krivicno zbog povreda koje mu nanesemo..
neko ti obija kucu, a ti pustis psa cuvara na njega - eto opet kazne za nanetu povredu i duhovnu patnju napadacu..

pre neki dan je jedan od dnevnih listova objavio fotografiju kuce u kojoj zivi maloletnica od 12 godina koja je silovana i na taj nacin je prstom pokazao na zrtvu..a fotografije pocinioca nigde..
juce smo videli fotografiju unesrecenog oca pored tela svog poginulog sina, a od izazivaca nesrece cak ni inicijali nisu navedeni..

ili su nam novinari mnogo nepismeni ili je nesto mnogo trulo u ovom zakonu..
 
ocigledno je da je pruzeti zakon sa zapada koji stiti kriminal svake vrste nakazan..
dosli smo do toga da ako nas neko napadne, a mi se grublje branimo mozemo da odgovaramo krivicno zbog povreda koje mu nanesemo..
neko ti obija kucu, a ti pustis psa cuvara na njega - eto opet kazne za nanetu povredu i duhovnu patnju napadacu..

pre neki dan je jedan od dnevnih listova objavio fotografiju kuce u kojoj zivi maloletnica od 12 godina koja je silovana i na taj nacin je prstom pokazao na zrtvu..a fotografije pocinioca nigde..
juce smo videli fotografiju unesrecenog oca pored tela svog poginulog sina, a od izazivaca nesrece cak ni inicijali nisu navedeni..

ili su nam novinari mnogo nepismeni ili je nesto mnogo trulo u ovom zakonu..

novine su trule, nekad su mozhda i sluzhile za informisanje, danas se to teshko mozhe reci, vishe je u pitanju dezinformisanje. ako ne mogu da dezinformishu - onda skrate informaciju, objave nekompletnu, tek da popune prostor u novinama. one priche o vezama nekih novinara i kriminala nisu sluchajno pochele da se prichaju, neki tvrde da je to oduvek bilo isto al od "demokratskih" promena sve je poprimilo krajnje neumesne dimenzije. postoje novine koje vode pravi medijski rat protiv srbije a njihovi urednici to i ne kriju, uglavnom placenici al ima i bolesnih mrzhnjom nahranjenih pojedinaca. ako hocete pravu informaciju - morate koristiti net, i onda trazhiti medju gomilom istih vesti onu koja sadrzhi najpotpuniju informaciju, mada i tad treba biti oprezan da ne podvale npr lazhna imena il neki drugi detalj.
 
Vreme je da novinari počni krivično da odgoaraju za svoja (ne)dela.

Za ovih 12 godina "demokratije" sve je dotaklo dno dna pa i novinarstvo. Mislim da u ovoj državi gotovo da i ne postoji više ni jedan ozbiljniji novinar i da su sve to najobičniji priučenjaci a ne bih se čudio i da su kriminalci.

Prikrivanje činjenica, laži, prevare ... postale su osnove za svaki članak objavljen u novinama. Zato sam zadnji novinarski list kupio pre ravno 11 godina i nemam nameru više nikada ni jeda jedini dinar da bacam na taj bezvredni šareni papir. Sve potrebne dnevne informacije mogu se naći na internetu a tu se vrlo lako otkrije koja je lažna.
 
ja sam zgrozen velikom tragedijom. besmislenom u pogledu neobicnosti sudara

trebalo bi da je svako na autoputu bezbedan

takodje mislim da je to predvece policija od nisa do beograda trebala biti na svkoj petlji, plus vise presretaca u samom saobracaju. kad sam ja putovao pre dvadesetak dana tuda u slicno vreme, nedelja predvece, ako sam video jednu ili dve patrole. nedovoljno za sezonski spic saobracaja, kad onda rade ako tada ne rade
 
juce su hitro objavljene vesti o tome da je poginuo 12-togodisnji decak na autoputu, prilikom naletanja drugog vozila na vozilo njegovih roditelja. objavljeno hitro, ali sturo. podaci o vozacu nisu objavljeni??? mislim da je pisalo da su strane tablice u pitanju. turcin? siptar? ko? ne moze se manipulisati srpskom javnoscu u ovom tragicnom slucaju
vec ranije smo videli da je onaj drugi vozac sto je na pancevackom putu ubio cetriri osobe bezobzirnom voznjom bio uhapsen tek par dana kasnije zbog velike reakcije u javnosti
na vestima ide jedan clanak koji je strucno u redu - deca stradaju i zbog nevezivanja, ali je nekorektno tempiran, jer ovaj decak ne bi stradao da neko nije isao velikom brzinom od preko 150 u vrlo gustom saobracaju

pitam da li policija ili istrazni sudija kriju pocinioca? i zasto?

linkovi
http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/deca-zrtve-nemara-vozaca/
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...-Smederevo-Poginuo-decak-povredjene-tri-osobe

molim ne spajati temu, ako ima odgovora i replike ok, ali je dovoljno da bar neko digne glas u zastitu nevinih
zao mi je poginulog decaka....ali zasto mislis da je u pitanju Albanac ili turcin?..moze biti Madjar,Nemac...bilo ko....
 

Back
Top