Da li se muškarci plaše obrazovanih i uspješnih žena?

Žene su danas dosta obrazovanije, pametnije i mnogo slobodnije nego nekada. Sa obrazovanom i pametnom ženom koja je sigurna u sebe, mnogo je lakše komunnicirati nego sa onom koju svaku riječ moraš "čupati" iz usta.
Kažu da smo mi muškarci "programirani" da tražimo "obične" a ne inteligentne i obrazovane žene, jer je sa njima lakše "rukovati" i upravljati!? :lol:

IMa li razloga da se "plašimo" tih uspješnih i obrazovanih žena ili je to neki pretjerani respekt prema njima?
Da li obrazovane i uspješne žene traže zaštitinika, idola, spasioca, rame za plakanje i svemu onome u kojima se mušakarac osjeća moćnim a i vrijednim u njenim očima?

Kada muškarci biraju, žena treba biti lijepa, a nije nužno da uz to bude i pametna. za razliku od žena.
Da li pametne žene prestraše muškarce koji smatraju da one imaju prevelika očekivanja? :roll:

Cek, cek ... jesu to one sa dva prezimena? :D
 
Ne, ne, nije ga napao, uzeo ga je za primer u vezi nekog mog prethodnog komentara.
Inače, @Klonirani Šime ja ne mogu da verujem da tebe niko ne banuje a svuda ideš i pišeš istinu.
Ja sam očekivala da ćeš dobiti ban još kad si komentarisao Ninine sise 😂
Mene su banovali i za manje.
"Мене су бановали и за мање".
Банована укупно словима један и бројем 1 пут.
И то из разлога што не можеш да издржиш а да не споменеш модерацију по насумичним темама.
Што и овде радиш.

Или ћеш престати, или ћеш почети да добијаш казне на сваки пост таквог садржаја. Па коме прво досади.
Хинт: мени неће.
 
Žene su danas dosta obrazovanije, pametnije i mnogo slobodnije nego nekada. Sa obrazovanom i pametnom ženom koja je sigurna u sebe, mnogo je lakše komunnicirati nego sa onom koju svaku riječ moraš "čupati" iz usta.
Kažu da smo mi muškarci "programirani" da tražimo "obične" a ne inteligentne i obrazovane žene, jer je sa njima lakše "rukovati" i upravljati!? :lol:

IMa li razloga da se "plašimo" tih uspješnih i obrazovanih žena ili je to neki pretjerani respekt prema njima?
Da li obrazovane i uspješne žene traže zaštitinika, idola, spasioca, rame za plakanje i svemu onome u kojima se mušakarac osjeća moćnim a i vrijednim u njenim očima?

Kada muškarci biraju, žena treba biti lijepa, a nije nužno da uz to bude i pametna. za razliku od žena.
Da li pametne žene prestraše muškarce koji smatraju da one imaju prevelika očekivanja? :roll:
Ume biti nezgodno s njima
 
Žene su danas dosta obrazovanije, pametnije i mnogo slobodnije nego nekada. Sa obrazovanom i pametnom ženom koja je sigurna u sebe, mnogo je lakše komunnicirati nego sa onom koju svaku riječ moraš "čupati" iz usta.
Kažu da smo mi muškarci "programirani" da tražimo "obične" a ne inteligentne i obrazovane žene, jer je sa njima lakše "rukovati" i upravljati!? :lol:

IMa li razloga da se "plašimo" tih uspješnih i obrazovanih žena ili je to neki pretjerani respekt prema njima?
Da li obrazovane i uspješne žene traže zaštitinika, idola, spasioca, rame za plakanje i svemu onome u kojima se mušakarac osjeća moćnim a i vrijednim u njenim očima?

Kada muškarci biraju, žena treba biti lijepa, a nije nužno da uz to bude i pametna. za razliku od žena.
Da li pametne žene prestraše muškarce koji smatraju da one imaju prevelika očekivanja? :roll:
Istina je da se danas zene plase obrazovanih samosvesnih emotivno i intelektualno sposobnih muskaraca....
Doslo je dotle da "obrazovanim zenama smeta pametan muskarac, pa su drvosece na ceni, jer su same ostecene obrazovanjem i izgubile prirodne osecaje...
 
Prijatelju, žene su donošenje ovih zakona doživele kao priliku da se ponašaju kako žele, i rade šta hoće, često otvoreno provocirajući, što je dovelo do toga da nekim labilnijim muškarcima pukne film i naprave mnogo gora sra.nja, nego što bi da zakoni nemaju takve rupe.
Ti zakoni su doslovce doveli muškarce u potpuno podredjen položaj...........Ne dao bog da saznaš kako to izgleda u stvarnosti.........
Upravo tako, stvara se takav ambijent da je žena uvek žrtva, da može da radi šta hoće i da ne snosi nikakve posledice za svoje ponašanje. Ženi se uvek veruje, bez obzira da li ima dokaza ili ne.
 
Ne plase se takvih, ipak je vise do licnosti/karaktera nego do uspeha i ugleda
Ili do sujete i kompleksa!
Realno...pametna i obrazovana žena može da im imponuje, ali može i da im pokrene "lavinu" kompleksa i sujete. Sad, tačno je da jeste sve do ličnosti, kako se ko sa tim nosi.Sujeta može napraviti veliki problem i razdor.
 
Poslednja izmena:
Ja se ne plasim, samo me smara malo, obicno takve imaju intelejtualne drugare, izadjes sa njima i ono price o gramatici. I obavezno se posvadjaju i na kraju zakljuce kako je jezik ziva tvorevina i fluidno se menja. Na kraju predju predju na Pukovskog, ponapijaju se i posvadjaju oko momka.
Evo ti...umesto "đ", pišeš "dj"!
E'l misliš da bi neka trpela zbog toga? 😆
 
Ne, vec onih koje su na tom putu posrnule i nije to plasenje vec diskvalifikacija. Ne moze niko da se plasi predobre zenske, moze samo da bude razocaran i da se kaje - sto joj nije dorastao. Ali tesko da ima takvih i toga, sve su to sitne duse - prodane...i kod zenskih i kod muskih...ali tu nema ni 10% uopste pojma o pravim vrijednostima i uspjehu i dostignucima i sve je tako blah - bezveze i mizerno i ovako sa strane je smijesno i postalo je dosadno a vremenom i nebitno, piH.
 

Back
Top