Da li se muškarci plaše obrazovanih i uspješnih žena?

Fora je u tome što ni jedna žena ne voli da se oseća kao :"Muškarac u vezi"!
In prevod,...svaka žena voli muškarca koji joj može parirati, ili biti bolji i uspešniji od nje.Vi ste jači pol! U suprotnom ste,...pa, šonje!

Какво парирање ?

Парњаци се парирају, а то је исти са истим (иста генерација, школа, пол).

Па нисмо ми иста категорија па да се надгорњавамо.

М и Ж се динамично играју у својим несразмерама ако су обоје Хомолуденс-и, а не Хомоецономицус-и.

Свашта од Ракије Манастирке !?!?...:kafa:
 
Какво парирање ?

Парњаци се парирају, а то је исти са истим (иста генерација, школа, пол).

Па нисмо ми иста категорија па да се надгорњавамо.

М и Ж се динамично играју у својим несразмерама ако су обоје Хомолуденс-и, а не Хомоецономицус-и.

Свашта од Ракије Манастирке !?!?...:kafa:
Ofc,da smo svi mi ljudi.Muškarac je princip jačeg pola, žena nežnijeg.Čim tu stvari nisu kako treba, nastaje "raspad".Jači pol ne podrazumeva samo fizičku silu, već i mentalnu.
 
Ofc,da smo svi mi ljudi.Muškarac je princip jačeg pola, žena nežnijeg.Čim tu stvari nisu kako treba, nastaje "raspad".

То је код вас у цивилном сектору, у грађанском је другачије, а код нас у традиционалистичком сектору, ми се играмо јер смо играчи динамичке традиције и антропологије.

Традиционални М и Ж се играју ... а не рву, не надмудрују и не надгорњавају као код вас у цивилном секору !

Ми традиционалисти нисмо амбициозни каријеристи да би смо се стално борили, сукобљавали и у кући и на послу !
 
То је код вас у цивилном сектору, у грађанском је другачије, а код нас у традиционалистичком сектору, ми се играмо јер смо играчи динамичке традиције и антропологије.

Традиционални М и Ж се играју ... а не рву, не надмудрују и не надгорњавају као код вас у цивилном секору !

Ми традиционалисти нисмо амбициозни каријеристи да би смо се стално борили, сукобљавали и у кући и на послу !
Zašto bi se sukobljavali ako se dvoje nađu!
Mo'ž da razvijate ovde teorije od jutra do sutra, jednostavno vas neke neće ni registrovati.Tradicionalisti mogu sebi pronaći zatucanu ženu, apatičnu i priglupu.Ofc,da bi dvoje trebalo da se međusobno i kroz život nadopunjuju i uče jedan od drugog. Šta će mi osoba od koje ništa ne mogu naučiti?Boring!
 
Poslednja izmena:
Zašto bi se sukobljavali ako se dvoje nađu!
Mo'ž da razvijate ovde teorije od jutra do sutra, jednostavno vas neke neće ni registrovati.Tradicionalisti mogu sebi pronaći zatucanu ženu, apatičnu i priglupu.

Двоје се не "налазе" тек тако путем неких каријера (разумом), већ судбином (ирационалним)

Можеш и ти да прочиташ већ развијене теорије из антропологије. Читати о Човеку није лоше.

Или се плашиш таквих текстова, због којих би била избачена из неког прогресивистичког клуба?
 
Двоје се не "налазе" тек тако путем неких каријера (разумом), већ судбином (ирационалним)

Можеш и ти да прочиташ већ развијене теорије из антропологије. Читати о Човеку није лоше.

Или се плашиш таквих текстова, због којих би била избачена из неког прогресивистичког клуба?
Ne zanimaju me literature tipa od "doba jure " ,pa na ovamo.Ali ako imaš nešto pametno na tu temu za preporučiti, mogu i da pročitam.
 

Back
Top