Da li se može prepoznati da je određena osoba trans?

Screenshot_20220227-194638_Chrome.jpg



Screenshot_20220227-195346_Chrome.jpg


🤷‍♀️
 
Гледала сам у једној емисији нашу особу- мушкарац који је променио пол. То је сада баш лепа и женствена жена, чак је ни глас не одаје ни мало. И јако ми се свидело њено излагање целе ситуације. Тако приземно и реално сагледавање сопственог случаја, један нужан избор и самосвест. Она је један пример који без икаквих предрасуда можеш да прихватиш. Заборавила сам име...
За разлику од неких код којих је све то усиљено, нападно, буквално силовање мозга.
Гост је поред ње био и др који ради те операције. Е, он ми се баш смучио. Класичан месар жељан пажње и пара у "дај, дај!" фазону, само да он има што више посла. Да се он пита, већ би децу пре пубертета преобратио.
 
ako ima adamovu jabucicu moze da izgleda kao najbolja riba, u pitanju je muskarac z:mrgreen:

mislim, imaju je i zene ali je gotovo nevidljiva kod njih.
il sake ko lopate
ko sto se meni desilo davno u minhenu
malo obnevideo od posla pa pomislih videci za sankom jednu....auh dobra pichqa
kad pridjoh da odvalim zvaku na svapskom i videh sake, a onda i facu kad se okrenula :rotf:
 
jos bolja prica, jedan bosanac radio kao vozac ne secam se koji je film bio...i momak razvezo ljude posle snimanja i kod nevskog na dorcolu stopira kaze neka riba skoro bil ponoc...ja je primim u kola i pocnem oma da je muvam, ona odgovara kazem ja sebi drozza garant i malo pomalo kad smo stali na semaforu zavucem joj ja ruku dole...a ono...ZIVAN :lol:

brateee, kaze zavalio joj/mu il sta je to bilo vec, sljagu po usima, ovaj ili ta istrca iz kola, skinu stikle i tako trci i vice policijaaaaaa hoce da me ubije...a ovaj ludak kaze, ja ostavio auto na semaforu i jurim to i vicem, jao ubicu te, . ubicu te.... scena za film. :lol:

kad je to pricao, cela ekipa svi se valjali i vatali za stomak... ja mu reko e bale, tako to biva kad dodjes u bg iz bosne :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kod mene na posao je dosla jedna zena,mozda oko 60 i nesto godina.I cim je krocila na vrata ja sam u sebi pomislila da u zivotu nisam vidjela ruzniju zenu.U stvari to i nije bila zena,nego muskarac obucen kao zensko,sa sve stiklama..ali ne dotjeran i sredjen,nego ono bas nezgrapan i neuredan.
Posle sam saznala ko je jer svi ga poznaju.On je bio i ozenjen,ima i djecu...ali eto,valjda neki poremecaj,sta li,izgledao je totalno za zaljenje.
Drugi slucaj sam imala kad sam jednom izasla u grad sa drustvom i prilaze nam neki poznanici i pozdravljamo se .Jedan od njih govori ime,ali ja od muzike ne cuh.Kaze meni drugarica,"on"je zensko.Ja ga pogledam,naravno diskretno 😂,i nista,ali apsolutno nista na njemu nisam vidjela zensko.Musko lice,brada,tijelo,frizura,odjeca...a ipak jeste bio ili bila zensko.
Pomislila sam tada,da cak i ako znas ko je nekog pola,tacno postoje neke osobe kojima ne mozes odrediti pol.
 
Muškarci kažu da žene prepoznaju po kukovima (bokovima). Jednom sam na internetu čitala članak o ženi koja se operisala i postala muškarac. Sada je to proćelavi, bradati, dlakavi i mišićavi muškarac, ali se na slici u kojoj je samo u šorcu baš vidi ženska linija tela koja se ispod toga ocrtava - uzak struk i široki bokovi... Muškarci kažu i da postoji specifičan "miris žene", koji ih privlači, a koji trans osobe nemaju...
 
Muškarci kažu da žene prepoznaju po kukovima (bokovima). Jednom sam na internetu čitala članak o ženi koja se operisala i postala muškarac. Sada je to proćelavi, bradati, dlakavi i mišićavi muškarac, ali se na slici u kojoj je samo u šorcu baš vidi ženska linija tela koja se ispod toga ocrtava - uzak struk i široki bokovi... Muškarci kažu i da postoji specifičan "miris žene", koji ih privlači, a koji trans osobe nemaju...
samo pogledas ramena i sake i oma ces skontati trandzu
 

Back
Top