Quantcast

Да ли се лако увредите

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.795
Vladaj sobom da bi vladao drugima.

Sa vremenom sam razvio vestinu manipulacije. Kada pronadjes ljudima slabu tacku, samo spominjanje iste dozivljavaju kao da ih bodes granom u oko.
A onda sam poceo da skupljam grane jer ih prebrzo trosim.

I ovde ponekada volim da bacam koske.
Forke je npr pametan, resio je da me ignorise. Dok je npr Augustus Terzic popio nekoliko banova za vredjanje na rasnoj i nacionalnoj osnovi. On ti je kao onaj pas u kavezu koji grize zubima ogradu, a ja kao slucajni prolaznik pogledam levo desno, nema moderatora, sutnem u ogradu. Ova igra moze trajati satima. Svaki put je rezultat isti. Ali volim moje zrtve ma sta oni mislili o meni, razvijamo duboku emocionalnu vezu kao prostitutka i makro. Vremenom nauce da im se svidja kada ih mucis.

2020_08_07_22_22_30.jpg
2020_08_08_14_13_28.jpg

Poslednja izmena:

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
12.272
Да ли сте једна од оних особа која се брзо увреди и зашто? Шта је узрок томе.

А ако је тешко увредити вас, зашто је то тако?
Nije uvek isto.Jedino sto mene licno muci jeste,da precutim mnogo teske stvari,a puknem na sitnicama.Posle se nerviram do ludila.

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.795
И ја пукнем за ситнице. Не увек. А онда потпуно игноришем ту особу. Посебно на форуму.
Ja se recimo ne svadjam sa zenama.
I privatno i na forumu.
Privatno recimo saginjem glavu, izvinjavam se i povlacim se. Nema rasprave. A na forumu ignor. One su emotivnije od nas, razmisljaju srcem, postupaju srcem. I kada se to shvati kao polazna tacka svakog postupka, jednostavno je.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.929
Ja se recimo ne svadjam sa zenama.
I privatno i na forumu.
Privatno recimo saginjem glavu, izvinjavam se i povlacim se. Nema rasprave. A na forumu ignor. One su emotivnije od nas, razmisljaju srcem, postupaju srcem. I kada se to shvati kao polazna tacka svakog postupka, jednostavno je.
Слажем се. Ја не стављам на игноре јер сам модератор, али само игноришем када је у питању било каква преписка. Приватно не могу тек тако да сагнем главу. Са неким особама се не може комуницирати на тај начин. Што би рекао Београдски Синдикат "Нема повлачења, нема предаје".

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.795
Слажем се. Ја не стављам на игноре јер сам модератор, али само игноришем када је у питању било каква преписка. Приватно не могу тек тако да сагнем главу. Са неким особама се не може комуницирати на тај начин. Што би рекао Београдски Синдикат "Нема повлачења, нема предаје".
Ja sam protiv svakog oblika fizickog nasilja.
Ali sa budalama - ja sam za to da treba svakom da se pruzi prilika da dobije batine.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.929
Ja sam protiv svakog oblika fizickog nasilja.
Ali sa budalama - ja sam za to da treba svakom da se pruzi prilika da dobije batine.

И ја сам против физичког насиља. Само ако неко вербално претера. Са мушкарцем без устезања. Са женом покушај толеранције док не претера.

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.795
Znas koliko je zivot laksi ako se ne raspravljas sa zenama.
I zene vise vole ako se ne upustas u raspravu sa njima.
A kada skontaju, kada te upoznaju i znaju da se ne upustas u diskusiju sa njima onda postanu nekako pazljive.
Cudan fenomen.
Kao da te prihvate kao deo svog copora, ravnopravan si kao zena u njihovom coporu.
(A infiltriranje u prve neprijateljske redove ima svojih prednosti)

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.929
Znas koliko je zivot laksi ako se ne raspravljas sa zenama.
I zene vise vole ako se ne upustas u raspravu sa njima.
A kada skontaju, kada te upoznaju i znaju da se ne upustas u diskusiju sa njima onda postanu nekako pazljive.
Cudan fenomen.
Kao da te prihvate kao deo svog copora, ravnopravan si kao zena u njihovom coporu.
Је ли то френдзоне? хД

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.795
Је ли то френдзоне? хД
To je nadfriendzone.
Ako zena primeti da joj nisi verbalna opasnost posle nekoliko njusenja prima te u svoj copor. Ali to kosta saginjanja glave, izvinjavanja, povlacenja. Nakon tvog povlacenja zadrzavas poziciju onog ko se povukao, a zna se sta se desi kada zena dobije alfa muzjak poziciju. Ne moras nista da radis, samo da budes prisutan.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.929
To je nadfriendzone.
Ako zena primeti da joj nisi verbalna opasnost posle nekoliko njusenja prima te u svoj copor. Ali to kosta saginjanja glave, izvinjavanja, povlacenja. Nakon tvog povlacenja zadrzavas poziciju onog ko se povukao, a zna se sta se desi kada zena dobije alfa muzjak poziciju. Ne moras nista da radis, samo da budes prisutan.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.929

Neno

Iskusan
Moderator
Poruka
6.407
Да ли сте једна од оних особа која се брзо увреди и зашто? Шта је узрок томе.

А ако је тешко увредити вас, зашто је то тако?
Da, mnogo toga me vrijedja.. nepravda, nasilništvo naročito prema slabijim od sebe, površnost, laž, ljude koji ponižavaju druge da bi sebe uzdigli.
Po prirodi sam osjetljiv i to je teško promijeniti. Vremenom sam naučio da oni koji vrijedjaju samo govore o sebi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.