Da li se isplati ?

fortyfiver

Primećen član
Poruka
777
POSTO ZA BRATA KUPUJEM NOVU GRAFICKU KOJU DA KUPIM ?

210 EURA JE BUDZET SA NAPAJANJEM I NAPAJANJE MI PREPORUCITE ??

Trenutno mu je konfa moj stari komp

asus p5Kpl
3GB DDR2
E4500 @ 2.40 GHZ
MONITOR REZOLUCIJA 1440 X 900
 
POSTO ZA BRATA KUPUJEM NOVU GRAFICKU KOJU DA KUPIM ?

210 EURA JE BUDZET SA NAPAJANJEM I NAPAJANJE MI PREPORUCITE ??

Trenutno mu je konfa moj stari komp

asus p5Kpl
3GB DDR2
E4500 @ 2.40 GHZ
MONITOR REZOLUCIJA 1440 X 900

http://www.dsmarket.rs/graficke-kar...2-hdmi-dd-r-graficka-kartica/flypage.tpl.html

ja bih uzeo ovu grafičku ako mogu da biram :D
ona ubija 4870x2 za 40% više snage e sada kartica nije dx11 i gutač je struje ali koga briga za to ako na 3d marku satire 4870x2
http://www.pcberza.rs/detaljnije/atom-computers/94-2499/
 
Poslednja izmena:
U tom slučaju stvarno nije isplativa, pogotovo ako se uzme u obzir da će sa novijim igrama uvijek biti bolja 6850.
Ljudi lupate za medalje , pa još pošteno nisu krenule igrice ni za dx10 a kamoli za dx11.
Ova grafa sabija koliko je jaka sa 2x 448 -bitnom magistralom tj ukupnom širinom od 896- bita jeste da troši ali je zato vrh za te pare pogledajte samo puste brojke pri upoređivanju grafičkih kartica
http://www.hwcompare.com/5902/geforce-gtx-295-vs-radeon-hd-6850/
 

Back
Top