Da li se isplati ?

fortyfiver

Primećen član
Poruka
777
Da li se isplati da prodam ovu konfu
Kuciste crno nema ime :D
Asus 19 inca tanki monitor wide
Procesor E4500 @2.20ghz
Maticna Asus P5kpl
Graficka 4650 HD
Ram 3gb-a
Hd 160 gb sata
Da vas cujem dodao bih jos neke pare takodje bi mi trebao i monitor ODREDITE PROCENITE !!!!!!!!!!!!! CENU!
 
Poslednja izmena:
Da, teško je reći. Pošto novi hardver tog kvaliteta košta ko šaka riže, ti ćeš taj stroj teško utopiti. Mada nema potrebe ni za tim. Neko bi volio imati takav računar, takve ga osobe sebi ne mogu priuštiti. ~100€.
 
REALNO

Pošto ...IZVADIŠ dve memorije ....DDR od 1Gb.....ostalo možeš da prodaš kao što je napisao ...PKT...znači oko 100 evrona..:ok:..:)

One dve memorije ...DDR od 1Gb....PRODAJ POSEBNO.....KOMOTNO ...za još ...50 evrona...:) ( te starije memorije se teže nalaze i imaju tkz " Apotekarsku Cenu " )
 
Poslednja izmena:
100€ je bijeda od para, osim ako ti trebaju te pare a nemaš ih. U svakom drugom slučaju ti je, ne pametnije, ali bar plemenitije da pokloniš računar nekom rođaku koji bi ga volio imati a ne može priuštiti. I ja sam tako svoj stari računar koji je još u životu, i pokreće sve osim FIFA 2011.
 
Ah....i ja sam hteo ovaj moj " uslovno stari " - NIJEDAN KVAR.......da poklonim prijatelju....( znam da nema love da si to priušti )...ali...NEĆE...na kraju je našao neki P3 krš....

A, šta sam mu nudio :

O.S. - Windows Profesional SP2 ( legalan ), Avast Pro ( legalan )... i još gomila korisnih programa.....
------------------------------------------------------
Procesor - AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2800+
Naziv matiène ploèe - Gigabyte GA-K8NS (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)
Sistemska memorija - 2x1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)
Grafièka kartica - RADEON 9600 Safira (256 MB)
Tvrdi disk - Maxtor 6Y080L0 (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Optièki ureðaj - ASUS CB-5216A (DVD:16x, CD:52x/32x/52x DVD-ROM/CD-RW)
Optièki ureðaj - PIONEER DVD-RW DVR-110D (DVD+R9:8x, DVD-R9:8x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:16x, CD:40x/32x/40x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)
uz to bi dobio još jedan nov HDD WD od 80 GB....i naravno ...tastatura...miš...i ostale potrebne drangulije....
----------------------------------------------------------------------
Taj komp ....JOŠ UVEK BESPREKORNO RADI....:ok:...i koristim ga za skidanje filmova i muzike....:)
 
A zašto nije htio?
To je extra pila... da li je to soket 754 ili 939? Ah, da. 754. Problem je vjerovatno u tome što ta ploča ima AGP, a on htio PCIe x16 (satiranje od smijeha) ili je htio AM3 soket, pa da mu kasnije podariš i Phenom x6.
 

Back
Top