Da li se dva ipo čoveka treba zabraniti?

Ja spadam u grupu plavuša, ne znam šta bih ti rekla za ostale organizacije :mrgreen:
Ovo spada u grupu Miki Mausa, Pepea i ostalih idiotarija koje se sada silom uguravaju u običaj.
Po tome veštice se nisu spaljivale, Indijanci su izvršili kolektivno samoubistvo i Henri 8 nije ubio svoje žene.
Ajmo sve što se ne uklapa da obrišemo i promenimo.

Ситком је везан за прекоокеанску продукцију и одиграва се у једном простору, кућа, посао итд.
U sitkom(komedija situacije) spadaju većinom komedije koje nakon završetka šale/fore imaju onaj veštački smeh publike, neki sitkomi su čak snimani u studiju pred publikom.

Nema nista bolje od 80tih!
Zamišljam da danas netko snimi ovakvu scenu kao iz 70', mislim da bi nebo gorilo od liberslske cike i dreke, samo što tupani u svojim tintarama ne shvaćaju da je to čisto isprdavanje, te da je scena zapravo antirasistička.

Iako, Archie je donekle prorekao budućnost Amerike, po mješovitim kvartovima ne ulijeću kore od lubenice kroz prozore, ali parabellum već da.

Poslednja izmena:
Američka serija o dva i po muškarca i glavnom junaku Čarliju, koji ima veoma loše mišljenje o ženama jer su one samo seksualni objekti
Serija takođe uglavnom sadrži seksističke komentare

Da li to treba zabraniti ?

Recimo tekst Vedrane Rudan o muškarcima izaziva ružno komentare (vidite na ljis-u) dok smo mi žene bile izložene ovoj seriji i trpeli kako konzument koksa i alkohola privodi uvjek odredjen profil žena radi seksa
I svi se smiju

Pogledajte prilog 1496381
treba..ako se zabranio le pepe tvor onda treba i ovo..

treba..ako se zabranio le pepe tvor onda treba i ovo..
Polish_20240209_190743507.png

Gledala sam sporadično više sezona i po više puta "Dva i po' muškarca", i svaka odgledana epizoda mi je donela po malo razbibrige i smeha u dokolici. Menjala sam kanal svaki put kad je glavni u kadru Čarlijev brat. On mi je bio uvek taj koji mi se u svemu ne dopada. Nisam uopšte razmišljala o tome da li je sadržaj serije uvredljiv po žene ili muškarce jer nisam primetila da svi ti likovi imaju ikakav uticaj na nas koji tu seriju pratimo.
Nemam stav o tome da li se treba zabraniti jer generacije kojima je to bilo zabavno ionako sve manje imaju interesovanja da jedno isto gledaju ispočetka, a pojma nemam koliko se ta serija dopada ovim novim generacijama. Šta-više, mislim da mladi nemaju pojma koje su savremene TV serije na repertoaru (Uglavnom, veliko Bravo! za njih zbog toga.), a da ne pričamo i starim.

Уз сво поштовање према форумашици, питање је зашто је сваки отворени предмет на који сам налетео у последње време, а нисам овде често, врло жестоке феминистичке садржине?
Neće u rudnike i fabrike da rade pa otvaraju ovakve teme.

Američka serija o dva i po muškarca i glavnom junaku Čarliju, koji ima veoma loše mišljenje o ženama jer su one samo seksualni objekti
Serija takođe uglavnom sadrži seksističke komentare

Recimo tekst Vedrane Rudan o muškarcima izaziva ružno komentare (vidite na ljis-u) dok smo mi žene bile izložene ovoj seriji i trpeli kako konzument koksa i alkohola privodi uvjek odredjen profil žena radi seksa
I svi se smiju

Pogledajte prilog 1496381
Imaš li daljinski?

Back