Da li se bojite da ćete ostati sami

u praksi vidim svakakvih pricha i svakavih samotja

dve stvari nebi trebalo zanemariti a to je kad se bolest ili nemotj ili jedno i drugo uvuche u zhivot to i na psihu ostavi posledice



kad chujemo za samotju svi mi kontramo pa shta, hranimo patke i ispijamo kaficu pored dunava a upravo je ovih najmanje
samotja ljude mijenja i ostavlja posledice, chesto i nije dobrovoljni odabir vetj je posledica i silom nastala

znachi umre ti drushtvo skim chesh delish svoju svakodnevnicu? Koga da nazovesh? Nikoga jer nisu vishe tu, razgledash stare slike i povlacish se sve vishe u svijet kojeg vishe nema
Pa da, starost je mracna i depresivna, jos ako je prozivljavas sam/a, uzas.
 
Solera je sve više,svojom ili tudjom voljom ali odjednom ste sami.
Uplašeni ste sta i kako dalje ili to jednostavno odbolujete i krenete dalje .
Ako ostanete sami, sasvim sami, kada nikoga ne bude blizu moraćete da se oslanjate na zemlju i na sebe.
Ili ćete morati da uradite nešto sa tim, ili da se prosto opustite i dozvolite svetu da uradi nešto sa vama.

Razmišljate li sta cete i kako ako dodjete u tu situaciju ?
Ne plašim se i ne razmišljam mnogo o tome ali sam svestan da je vrlo moguć scenario.
Navikao sam da skoro sve radim sam.
 
Solera je sve više,svojom ili tudjom voljom ali odjednom ste sami.
Uplašeni ste sta i kako dalje ili to jednostavno odbolujete i krenete dalje .
Ako ostanete sami, sasvim sami, kada nikoga ne bude blizu moraćete da se oslanjate na zemlju i na sebe.
Ili ćete morati da uradite nešto sa tim, ili da se prosto opustite i dozvolite svetu da uradi nešto sa vama.

Razmišljate li sta cete i kako ako dodjete u tu situaciju ?
Немам разлога да се бојим,јер ће вероватно тако и бити.
 
Solera je sve više,svojom ili tudjom voljom ali odjednom ste sami.
Uplašeni ste sta i kako dalje ili to jednostavno odbolujete i krenete dalje .
Ako ostanete sami, sasvim sami, kada nikoga ne bude blizu moraćete da se oslanjate na zemlju i na sebe.
Ili ćete morati da uradite nešto sa tim, ili da se prosto opustite i dozvolite svetu da uradi nešto sa vama.

Razmišljate li sta cete i kako ako dodjete u tu situaciju ?
imacu zenicu...napravicemo Lauru
 
u praksi vidim svakakvih pricha i svakavih samotja

dve stvari nebi trebalo zanemariti a to je kad se bolest ili nemotj ili jedno i drugo uvuche u zhivot to i na psihu ostavi posledice



kad chujemo za samotju svi mi kontramo pa shta, hranimo patke i ispijamo kaficu pored dunava a upravo je ovih najmanje
samotja ljude mijenja i ostavlja posledice, chesto i nije dobrovoljni odabir vetj je posledica i silom nastala

znachi umre ti drushtvo skim chesh delish svoju svakodnevnicu? Koga da nazovesh? Nikoga jer nisu vishe tu, razgledash stare slike i povlacish se sve vishe u svijet kojeg vishe nema
Sta znam, eno bakice kod zgrade oformile ekipu, svaki dan se sedi na klupicama.
Ostanu ljudi sami mnogo pre nego svi poumiru,a kako sta utice na nekog zavisi od sklopa licnosti.
 
Pa ocenjuju piletinu koja prolazi... 😂

12gskr5ffv761.jpg
 
Solera je sve više,svojom ili tudjom voljom ali odjednom ste sami.
Uplašeni ste sta i kako dalje ili to jednostavno odbolujete i krenete dalje .
Ako ostanete sami, sasvim sami, kada nikoga ne bude blizu moraćete da se oslanjate na zemlju i na sebe.
Ili ćete morati da uradite nešto sa tim, ili da se prosto opustite i dozvolite svetu da uradi nešto sa vama.

Razmišljate li sta cete i kako ako dodjete u tu situaciju ?
Samoca ima vise prednosti nego nedostataka. Jednom je jedan lik rekao "bolje ozeniti onu koja nesto ima, nego sirotu, jer i jedna i druga jednako zaiebavaju"

A ja ne volim da me neko zaiebava i grinta mi
 
ne mora da znaci da su ove bake same..ja ovu sliku tumacim da su posle završenih posla izasle napolje i sele na klupu i razgovaraju..
to je u svakom vojvodjanskom selu ili mestu redovna slika..i normalno da sede na klupi ispred svojih kuca
А велике су шансе и да су саме јер мужеви обично пре оду. Саме? У брачном смислу.
 
Znam,svi žele državni dom,imaju više poverenja. Ali,ima i dobrih privatnih domova. Samo da se ne izgubi iz vida da državni domovi nemaju cilj da imaju što više korisnika (čak naprotiv), dok se privatni bore,mnogo ih je, i u interesu im je da imaju što više "stanara" a da bi imali više stanara,treba da budu na dobrom glasu po kvalitetnoj nezi i ostalim uslovima.
 

Back
Top