Da li se bojite da ćete ostati sami

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.237
Čini mi se da se više nebojim, tj. da sam se pomirio sa tim da ću ostati sam, jbg.
Problem mi je samo retki dani kad baš treba sam da spavam u svom stanu i sutra ujutru da ustanem a nema nikoga bar da dobro jutro za dobro jutro kažemo. Na to se jedino nisam navikao. Sve ostalo je kad sam sam u stanu kao i kad ima ostalih ukućana. Čak šta više ima dana kad su mi baš potrebni mir i tišina u stanu koju ti daje samoća.
Jbg, ja sam pitanje svoje devojke i porodice trebao da rešim za vreme svojih studija. Tada sam maštao o nekim bivšim ljubavima a u stvari ni sam nisam znao šta sam hteo

gost 248950

Buduća legenda
Poruka
31.237
Ma ja sam samo rekla za tvoj primer da je nebitno da li si sam ili ne jer ti je tada apsolutno svejedno. Ja ne mogu da budem sama više od dva dana. A u starosti se nadam da ću imati super društvo u domu,lepo sa svojim vršnjacima:zaljubljena:
Ja se nadam da ce da ozakone eutanaziju pre moje 60e pa da lepo mogu da optiram za dostojanstvenu smrt.

Golub

Elita
Poruka
16.878
Solera je sve više,svojom ili tudjom voljom ali odjednom ste sami.
Uplašeni ste sta i kako dalje ili to jednostavno odbolujete i krenete dalje .
Ako ostanete sami, sasvim sami, kada nikoga ne bude blizu moraćete da se oslanjate na zemlju i na sebe.
Ili ćete morati da uradite nešto sa tim, ili da se prosto opustite i dozvolite svetu da uradi nešto sa vama.

Razmišljate li sta cete i kako ako dodjete u tu situaciju ?
nema šta da se brinemo, sa'će treći svecki rat.

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.122
u praksi vidim svakakvih pricha i svakavih samotja

dve stvari nebi trebalo zanemariti a to je kad se bolest ili nemotj ili jedno i drugo uvuche u zhivot to i na psihu ostavi posledice

kad chujemo za samotju svi mi kontramo pa shta, hranimo patke i ispijamo kaficu pored dunava a upravo je ovih najmanje
samotja ljude mijenja i ostavlja posledice, chesto i nije dobrovoljni odabir vetj je posledica i silom nastala

znachi umre ti drushtvo skim chesh delish svoju svakodnevnicu? Koga da nazovesh? Nikoga jer nisu vishe tu, razgledash stare slike i povlacish se sve vishe u svijet kojeg vishe nema

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.