Da li se bojite da ćete ostati sami

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
273.061
Solera je sve više,svojom ili tudjom voljom ali odjednom ste sami.
Uplašeni ste sta i kako dalje ili to jednostavno odbolujete i krenete dalje .
Ako ostanete sami, sasvim sami, kada nikoga ne bude blizu moraćete da se oslanjate na zemlju i na sebe.
Ili ćete morati da uradite nešto sa tim, ili da se prosto opustite i dozvolite svetu da uradi nešto sa vama.

Razmišljate li sta cete i kako ako dodjete u tu situaciju ?

georgejune

Starosedelac
Poruka
177.489
Lakse je mislim ljudima bez dece sa sto manje razocarenja ,oni sto traze partnera po tv emisijama svi kazu da je samoca najgora,nema tu bega od stvarnosti kroz neke poslove ,hobije i zanimacije,niko se za to ne moze pripremati i ne zna kako ce mu pasti,razumem pokojnu majku sad kad je nema zasto je uvek u suzama bila ali opet zbog razlika nije moglo s njom, nego je trebalo po njenom sto je opet neizvodljivo

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
54.837
za mene je voleti i biti voljen, imati nekoga bliskog, biti sa nekim cija sreca je i tvoja sreca, zagrljaji...nesto vredno zivljenja...

cak i zivotinje vole...steta sto vecina ljudi vise nije sposobno za emocije...deljenje, strpljenje, toleraniciju, rast, izazove...

ne plasim se...ali ne bih bila ni sretna...zaista sretna...ne imati bilo koga...vec tog nekoga...

Kosta2

Legenda
Poruka
63.686
Ako ostanete sami, sasvim sami, kada nikoga ne bude blizu moraćete da se oslanjate na zemlju i na sebe.
Ili ćete morati da uradite nešto sa tim, ili da se prosto opustite i dozvolite svetu da uradi nešto sa vama.

Samoća je prelepa ako si čist sam sa sobom. Ne treba se bojati samoće.

Treba se bojati vremena provedenog s nekom budaletinom. Gubitak svih gubitaka. :cool:

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
5.992

Imam optimistican stav da cu biti sam.

snowtrooper

Legenda
Poruka
60.403

Ja i ne znam za drugu opciju, navikao sam se ovako.

1208Letoo

Primećen član
Poruka
776
I na kraju krajeva ostajrmo sami.Ma koliko se ceo zivot trudili da imamo nekoga
FB_IMG_1610024139154.jpg

Betwom@n

Ističe se
Poruka
2.479
Nedavno čitam neki članak,poštar je doneo 80godišnjoj baki poštu i pošto nije otvarala,a čuo je zapomaganje,zvao je pomoć i spasili su baku koja je dan ranije pala i nije mogla da se pomeri. Najstrašnije u članku je što je baka izjavila da je čuvala snagu jer je znala da će poštar doći. Lebtije..m,pa zar za 80 godina nije stekla nikoga ko bi joj otvorio vrata. Ja sam društveno biće,mogu jedan dan da budem sama,eventualno dva,ali bez društva ne mogu. Pa i u toj starosti koja nas sve čeka mi ne pada na pamet da budem sama,zato neki starački dom gde se organizuju igranke,bingo.,sa svojim vršnjacima..:srecna:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.