Da li se bilo ko od ovih nazovi nacionalista seća Srba iz Republike Srpske Krajine?

Gospodar Svemira

Primećen član
Poruka
726
AUTORSKA TEMA.

Da li se bilo ko od ovih lažnih nacionalista šatriojota seća našeg naroda Srba iz Republike Srpske Krajne?

Zašto niko od tih šatrijota Dveri, Zavetnika, Radikala nije napravio bilo kakav skup podrške tim Srbima iz RSK.

Ali zato na sav glas podvodite Srbiju Rusiju i u istom dogovoru sa SNS-om delite državni ćup sa zlatnicima.

Ka je bilo ko od vas pomenuo Srbe iz RSK-a u zadnij dvadeset godina? Da kaže bar neku lepu rečenicu o njima ili da ih bar pomene?

Naravno da nema ništa od toga. Zaboravili ste ih nakon što ste ih iskoristili i opljačkali.

Vi ste takvi kakvi ste, ali ovo pišem za one koji vam veruju, a ne žele da vide da ste obični prevaranti i lažovi. Kako se još nakon svega usuđujete da sebe nazovete nacionalistima i državotvornim strankama?

Nijedna strana nije želela taj plan posebno ne Hrvatska.
Да, јер је план био лош за Хрватску, па га није желела, али је за Србе из РСК био одличан,

међутим,

постојање песме "Не може нам нико ништа" је Србе уништило.

AUTORSKA TEMA.

Da li se bilo ko od ovih lažnih nacionalista šatriojota seća našeg naroda Srba iz Republike Srpske Krajne?

Zašto niko od tih šatrijota Dveri, Zavetnika, Radikala nije napravio bilo kakav skup podrške tim Srbima iz RSK.

Ali zato na sav glas podvodite Srbiju Rusiju i u istom dogovoru sa SNS-om delite državni ćup sa zlatnicima.

Ka je bilo ko od vas pomenuo Srbe iz RSK-a u zadnij dvadeset godina? Da kaže bar neku lepu rečenicu o njima ili da ih bar pomene?

Naravno da nema ništa od toga. Zaboravili ste ih nakon što ste ih iskoristili i opljačkali.

Vi ste takvi kakvi ste, ali ovo pišem za one koji vam veruju, a ne žele da vide da ste obični prevaranti i lažovi. Kako se još nakon svega usuđujete da sebe nazovete nacionalistima i državotvornim strankama?
Za nestanak RSK se obrati tvojim današnjim liderima Vučiću, Šešelju, Dačiću i Vulinu. Oni su tada vladali, za njih ti i danas glasaš.

По томе што не би били етнички очишћени.
Ti si vidovit? Znaš šta bi bilo kad bi bilo?
Ko bi bio garant plana, isti ovi koji koji sprečavaju etničko čišćenje na KiM, koji je pod rezolucijom UN?
Koliko poznaješ Hrvate da možeš da kažeš da bi se držali plana jednom kad bi dobili zeleno svetlo sa zapada?
Plan je jedino odobravala ona politička dvorska luda Drašković i niko više. Čak ga je i Đinđić smatrao lošim.

To nije odgovaralo Hrvatima.
План З-4 је био пројекат међународне заједнице.

Онај ко би одбио понуђени план, као и увек, сносио би последице.

Дакле, Хрватима није одговарао.

Сносили би последице.

Уместо тога, Срби су у глави певушили песму "Не може нам нико ништа".

План З-4 је био пројекат међународне заједнице.

Онај ко би одбио понуђени план, као и увек, сносио би последице.

Дакле, Хрватима није одговарао.

Сносили би последице.

Уместо тога, Срби су у глави певушили песму "Не може нам нико ништа".
Hrvati su već tada pripremili svoju zločinačku akciju Oluja. Čak i da smo mi Srbi prihvatili desilo bi se isto.

Za njih znamo .Nego ovi što glume patriote Dveri, Zavetnici i milion malih strančica koji sebe nazivaju nacionalistima.
Kakve oni veze imaju sa vladajućom partijom koje ja tad odbacila plan i koja sad vlada?
Dveri i Zavetnici su neka opozicija? Koja je pod kontroolom pomenutih iz vlasti.

Не знам шта би било, али знам шта је било.

Док ти, видим, у наставку свог поста видовито знаш шта би било кад би било.
Sa razlikom što ja nisam vidovit, već sam živeo sa njima i poznajem istoriju. Znam koliko su puta vršili zločine nad Srbima i koliko nas mrze. Više mrze srbe nego što vole sebe.
Lako je tebi iz juga Srbije da pišeš o RSK, da li znaš kako je bilo Srbima iz RSK?

Back