da li sam normalna

  • Začetnik teme tajanstvena
  • Datum pokretanja
:arrow:...pa sasvim je sigurno da imash dosta kandidata za to,jer medju nama tipovima vlada mit kako su "starije oko 40 i preko" fantastichne u krevetu...a da li je normalno,ne toliko zelja za sexom-ne za vezom,vec sto u tim godinama nisi recimo u braku,pa da zelish nesto extra sa strane,to bih mogao da razumem...sve u svemu,do what u like,svaciju slusaj,svoju smatraj... :wink:
 
Margott:
Robinzon Kruso:
A sta si ti radila svih tih 40+ godina sto se nisi udavala radjala decu pa sa muzem upraznjavas seks koliko hoces a ako ti je potrebno vise onda sa strane....
..chekala je tebe ,pametnog, da joj odgovorish na pitanje...shta bre dal si normalna...ako ti prija ,radi to...slushaj svoje telo..

Nikog nisam hteo da vredjam ali brate sve u svoje vreme...
 
sasha:
:arrow:...pa sasvim je sigurno da imash dosta kandidata za to,jer medju nama tipovima vlada mit kako su "starije oko 40 i preko" fantastichne u krevetu...a da li je normalno,ne toliko zelja za sexom-ne za vezom,vec sto u tim godinama nisi recimo u braku,pa da zelish nesto extra sa strane,to bih mogao da razumem...sve u svemu,do what u like,svaciju slusaj,svoju smatraj... :wink:
hvala na podrsci
 
Sta je u tome nenormalno? Bar znas sta zelis, a to je ogormna stvar. I ne mesas emocije i sex! Svaka cast!
Imam prijateljicu koja je u cetrdesetim i nije se udavala zbog jednog veoma loseg iskustva u (pre)dugoj vezi iz mladosti, kad je bila malo starija od mene, tek usla u tridesetu. Sada ne zeli da se vezuje brakom, posvetila se karijeri. Navikla je da zivi sama i ne zeli da joj iko kvari tu samocu i zivot koji je izgradila za sebe. (A i sa godinama sve manje je onih koji bi nam odgovarali za brak, jer postajemo cepidlake 8) ) Ne verujem da bas apstinira sve ove godine... To ne bi bilo normalno.
 
Robinzon Kruso:
Margott:
Robinzon Kruso:
A sta si ti radila svih tih 40+ godina sto se nisi udavala radjala decu pa sa muzem upraznjavas seks koliko hoces a ako ti je potrebno vise onda sa strane....
..chekala je tebe ,pametnog, da joj odgovorish na pitanje...shta bre dal si normalna...ako ti prija ,radi to...slushaj svoje telo..

Nikog nisam hteo da vredjam ali brate sve u svoje vreme...
...koje je to "svoje" vreme?...svoje vreme je,na zalost,veoma individualna stvar..
 

Back
Top