- Poruka
- 1.483
4790k je neunistiv...sta mu nisam sve radioIh kad se setim kako sam nekad *jurio* dobru konfiguraciju
Ako ne promenis na 3 god ne mozes da pratis i igras nove naslove, zastari ti komp.
Sad mi 4790 zavrsava posao evo vec godinama, kompjuteri su usporili sa razvojem, manje su napredovali za 10 god nego
nekad za 3
