Quantcast

Da li sam Bisexualna?

Mamamoo

Početnik
Poruka
2
Osmi sam razred, zensko sam i imam 15 godina. Već godinu i nešto dana ispitujem svoju seksualnost. Stalno sam na jutjubu pretrazivala “Lesbian couples” i to mi je bilo prelepo, ali nisam mislila da me privlace devojke jer sam imala simpatiju koja je musko. Medjutim, poznajem jednu devojku prema koja me jako privlaci. Skoro je postavila neke slike na instagram, i kada sam ih videla, bez sale, bukvalno je pocelo da mi preskace srce i posto sam jela nesto, zagrcnula sam se. Skrinsotovala sam sve te slike i non stop ih gledam. Nikada se tako nisam osecala ni prema jednoj muskoj simpatiji. Problem je sto ja ne osecam samo fizicku atrakciju prema devojkama, vec i emotivnu. Mogu da zamislim dugu, emotivnu vezu sa devojkom, ali i sa deckom. Nekako mi ljubav izmedju dve devojke izgleda iskrenije i lepse nego ljubav decka i devojke. Medjutim, meni su i momci jako privlacni, i sa njima mogu takodje da zamislim dugu vezu i privlace me. Ne znam, ja mislim da jesam bisexualna, ali treba mi necije misljenje jer sam nesigurna.