Da li ruski vojni brodovi mogu doploviti Dunavom u Beograd i Srbiju? Da li mogu postaviti nuklearne rakete u Srbiji?

Pa ti i mnogi drugi su na temi o Ukrajini tvrdili da je Ukrajina suverena zemlja koja ima pravo da uđe u vojni savez koji hoće,
a Srbija nema to pravo?
Vojna intervencija da izrokaju Srbiju? A plačete na temi o Ukrajini :hahaha:

Šta ustvari kažete , samo NATO vojni savez da određuje ko šta može?
tako nekako oni misle da samo nato ima pravo da ubija druge narode rusi druge drzave i da niko ne sme da pisne ukratkom kao sto je i hitler mislio 41

Ljudi prvo nikako da ukapiraju da danas ljudi nece da ratuju. Narod nece da ratuje. Ratuju profesionalne vojske i placenici, i to je to.
Takve vojske mogu da ratuju samo na manjem prostori, globalni rat je, u tom smislu, nemoguc.
I nikome se ne isplati.

Drugo sto ljudi ne kapiraju, nego se loze ko mladi majmuni, je da Putinu nije nikakav cilj da nesto osvoji, nego da pokrece industriju. Radi ono sto radi USA jos od WW2: pravi sukobe da bi pokrenuo industriju. Da bi kotrljao tocak kapitalizma. Dakle - Putin je obican kapitalista, nista manje ni vise :)

Samo se nasi desnicari loze na neku ideologiju, tripuju se da ce Rus da im oslobodi Kosovo :D

Mislim, stvarno je smesno :D
ljudi nece da ratuju dok drugo srbijanstina vodi ovu drzavu a likovi poput tebe pljuju drzavu i narod gde i kako stignu kad vas se procesuira i strpa u prdekanu tamo gde vam je i mesto narod ce da ratuje i za kosmet i za republiku srpsku

ljudi nece da ratuju dok drugo srbijanstina vodi ovu drzavu a likovi poput tebe pljuju drzavu i narod gde i kako stignu kad vas se procesuira i strpa u prdekanu tamo gde vam je i mesto narod ce da ratuje i za kosmet i za republiku srpsku
Evo ga jos jedan pacijent koji poistovecuje vlast sa drzavom i narodom :D :D :D
Ako, ako, i treba da vlada Vucic jos 100 godina :D

Donekle autorska tema, ali i sa istovremenim pozivanjem na kolumnu Slobodana Antonića.
Reč je dakle o željama i planovima nacionalista. Konkretno nešto od toga je Slobodan Antonić je to napisao u svom članku Rusi na Dunavu .
Ostatak je moje mišljenje i projekcija njegovih i nacionalističkih želja

Plan antivučićevskih nacionalista kojima je primat oslobađanje Kosova u Srbiji po mom mišljenju je sledeći:

1) Dolazak nacionalističkih snaga na vlast i promena politike prema Kosovu, poništavanje svih sporazuma
2) Prestanak pregovora sa EU i NATO i nagli zaokret ka Rusiji
3) Geopolitička promena u svetu ruskom pobedom u Ukrajini i izlazak Rusije na deltu Dunava na neki način. Dunav se kotira kao međunarodna reka
4) Dolazak ruskih vojnih brodova u Beograd i Srbiju i postavljanje nuklearnih raketa u Srbiji koje bi garantovale bezbednost Srbije i odvraćale od neke nove NATO intervencije
5) Nezavisnost Republike Srpske i njeno pripajanje Srbiji
6) Dolazak Srba na vlast u Crnoj Gori i eventualno pripajanje Crne Gore Srbiji. Dakle "srbizacija" Crne Gore.
7) Pokretanje novog rata za Kosovo i povratak Kosova u ustavni okvir Srbije.

Ja ne bih isključivao ni potencijalne vojne pučeve radi dolaska "nacionalista oslobađača Kosova" na vlast. Slobodan Antonić i slični sigurno i to priželjkuju.
Imali smo i slučaj bivšeg komandanta srpske Žandarmerije Bratislava Dikića koji je pre nekoliko godina pokušao neki vojni puč u Crnoj Gori.
On sada služi kaznu zatvora valjda u Beogradu.

Moje neko pitanje za vas drage forumaše je da li je to realna opcija?
I da li se slažete sa tom politikom ili vam više odgovara prozapadna politika?
-Ja sam naravno za prozapadnu politiku i ovako nešto sigurno ne priželjkujem. A čini se ima dosta ljudi koji ovo žele.

Citiran ispod je deo Antonićevog teksta gde poziva i nada se da će Rusi izbiti na Dunav.

Kakvi vojni brodovi u Dunavu ?
Izlazak Rusa na Dunav je samo metafora , i ona označava njihovu pobedu u ratu u Ukrajini što bi izazvalo razna previranja , pomeranja i novu situaciju.

Ovi nesrećnici to shvatili bukvalno. :roll:

Evo ga jos jedan pacijent koji poistovecuje vlast sa drzavom i narodom :D :D :D
Ako, ako, i treba da vlada Vucic jos 100 godina :D
jos jedan pacijent koji misli da ce vucic vladati vecno slobo koji je bio kud i kamo veci autoritet od vucica je taj isti narod skinuo sa vlasti ali vucica nece moci idi se leci majke ti :cepanje:

srbiji je dovoljno nuklearki koliko i severnoj koreji a taj broj ne prelazi 50 da pretvori ameriku i vece zapadne zemlje u radioaktivnu prasinu a ovo za preletanje nato aviona su lupio pa ostao ziv najbolji primer ti je izrael koji je 3.5 puta manji od srbije sto se tice skrivanja bar toga srbija ne manjka planina i brda na sve strane al ga ti lupetas sto se tice cekanja da oni propadnu to se moze oduziti jos 100 godina sto znaci da ce nasi ljudi isto toliko patiti ako ne i vise zato i treba pod hitno da se trazi da rusi rasporede svoje nuklearke sto pre pa samim tim i zaustave patnje srpskog naroda
I kako si ti to zamislio ! Kolona barži jedno pedesetak komada nakrcana Topolima,uzgred koji svaki ima 50tak tona, i dug je 23m prolazi lagano kroz NATO Rumuniju i tamo oni glupi američki NATO vojnici kojih je Rumunija trenutno puna okreću glavu na drugu stranu! Hebem ti ovo je na nivou Picikinog laganog guranja haubice u zrakomlat ,i malo realnosti nije na odmet !
Smoriša je i postavio ovakvu budalastu temu, nadajući se da će se neko upecati, probaj da ne budeš baš ti taj som !

I kako si ti to zamislio ! Kolona barži jedno pedesetak komada nakrcana Topolima,uzgred koji svaki ima 50tak tona, i dug je 23m prolazi lagano kroz NATO Rumuniju i tamo oni glupi američki NATO vojnici kojih je Rumunija trenutno puna okreću glavu na drugu stranu! Hebem ti ovo je na nivou Picikinog laganog guranja haubice u zrakomlat ,i malo realnosti nije na odmet !
Smoriša je i postavio ovakvu budalastu temu, nadajući se da će se neko upecati, probaj da ne budeš baš ti taj som !
Ma rastave ih skroz na delice:zcepanje:

lepo sam napisao kako ako rusi i kinezi odluce da prebace nuklearke u srbiji nece nikog pitati mogu to da urade sa transportnim avionima u jedan stave vozilo a drugi stave raketu sa njima zajedno ide 100-200 aviona u pratnji da vidim ko bi se usudio da pokusa da ih rusi i ne to nije neka fantazija nego realna mogucnost sve zavisi sta rusi i kinezi odluce

lepo sam napisao kako ako rusi i kinezi odluce da prebace nuklearke u srbiji nece nikog pitati mogu to da urade sa transportnim avionima u jedan stave vozilo a drugi stave raketu sa njima zajedno ide 100-200 aviona u pratnji da vidim ko bi se usudio da pokusa da ih rusi i ne to nije neka fantazija nego realna mogucnost sve zavisi sta rusi i kinezi odluce
Jeste vi ste pupak sveta, pa se svi otimaju ko ce pre u vas zagrljaj…Vulin-izam je diagnoza.

Donekle autorska tema, ali i sa istovremenim pozivanjem na kolumnu Slobodana Antonića.
Reč je dakle o željama i planovima nacionalista. Konkretno nešto od toga je Slobodan Antonić je to napisao u svom članku Rusi na Dunavu .
Ostatak je moje mišljenje i projekcija njegovih i nacionalističkih želja

Plan antivučićevskih nacionalista kojima je primat oslobađanje Kosova u Srbiji po mom mišljenju je sledeći:

1) Dolazak nacionalističkih snaga na vlast i promena politike prema Kosovu, poništavanje svih sporazuma
2) Prestanak pregovora sa EU i NATO i nagli zaokret ka Rusiji
3) Geopolitička promena u svetu ruskom pobedom u Ukrajini i izlazak Rusije na deltu Dunava na neki način. Dunav se kotira kao međunarodna reka
4) Dolazak ruskih vojnih brodova u Beograd i Srbiju i postavljanje nuklearnih raketa u Srbiji koje bi garantovale bezbednost Srbije i odvraćale od neke nove NATO intervencije
5) Nezavisnost Republike Srpske i njeno pripajanje Srbiji
6) Dolazak Srba na vlast u Crnoj Gori i eventualno pripajanje Crne Gore Srbiji. Dakle "srbizacija" Crne Gore.
7) Pokretanje novog rata za Kosovo i povratak Kosova u ustavni okvir Srbije.

Ja ne bih isključivao ni potencijalne vojne pučeve radi dolaska "nacionalista oslobađača Kosova" na vlast. Slobodan Antonić i slični sigurno i to priželjkuju.
Imali smo i slučaj bivšeg komandanta srpske Žandarmerije Bratislava Dikića koji je pre nekoliko godina pokušao neki vojni puč u Crnoj Gori.
On sada služi kaznu zatvora valjda u Beogradu.

Moje neko pitanje za vas drage forumaše je da li je to realna opcija?
I da li se slažete sa tom politikom ili vam više odgovara prozapadna politika?
-Ja sam naravno za prozapadnu politiku i ovako nešto sigurno ne priželjkujem. A čini se ima dosta ljudi koji ovo žele.

Citiran ispod je deo Antonićevog teksta gde poziva i nada se da će Rusi izbiti na Dunav.
Šta je ovo, natjecanje s Neskom u količini gluposti?

A jeste li vec pisali putinu da salje nuklearke?
sta na to kaze on?
Screenshot_20240403_131157_org.telegram.messenger_edit_15766753075718.jpg

Ne moze . Teme su sve stupidnije. Dok dodje u Srbiju brod iz Crnog mora mora da prodje kroz Rumuniju i Bugarsku,obe u NATO paktu. Nekada smo vidjali ruski brod,kruzer AMUR u Zemunu,odavno ga nema. 100% je Dunav zatvoren za Ruse.Rus u EU ne moze ni na biciklu. Moze samo u Srbiju i to avionom.

Ne moze . Teme su sve stupidnije. Dok dodje u Srbiju brod iz Crnog mora mora da prodje kroz Rumuniju i Bugarsku,obe u NATO paktu. Nekada smo vidjali ruski brod,kruzer AMUR u Zemunu,odavno ga nema. 100% je Dunav zatvoren za Ruse.Rus u EU ne moze ni na biciklu. Moze samo u Srbiju i to avionom.
Нема теме која је довољно глупа за русјачки мозак

Back