Da li ruski vojni brodovi mogu doploviti Dunavom u Beograd i Srbiju? Da li mogu postaviti nuklearne rakete u Srbiji?

Koji su ovde opet velika većina.

Da, to je neobično. Pojavljuju se u ogromnim količinama, ne znam čime ih zalivaju ;)

Srbija je vekovima bila tampon između velikih sila i uvek nahebala. Sad kad se tampon pomerio na istok, umesto to da iskoristimo, ovi predlažu da se vratimo na tu ulogu :dash:

Pa dobro kapiram, u ruskom je narativu da se nuklearke dodaju kao začin u sve... ali ipak, 7 tačaka koje govore samo jedno "mi, Srbija, zemlja zapada, po geografskoj lokaciji i zdravom razumu, pozivamo Rusiju da dođe do nas kako bi ponosno od svoje zemlje napravili tampon zonu između velikih sila i nahebali samo tako...". Moraš da priznaš da je predlog imbecilno zanimljiv. Ukrajina je tampon zona pa vidiš kako prolaze, ko normalan bi tako nešto poželeo osim srbskih nacionalista ;)
opet kako bi se ista nama desilo ako bi imali nuklearke sposobne da ameriku i sve zapadne zemlje pretvore u radioaktivnu pustinju ukrajina prolazi kroz to sta prolazi upravo zato sto nema nuklearke isto kao sto severnu koreju niko ne dira upravo zbog nuklearki a mi smo jos ludji od njega tako da sumnjam da bi amerika ili bilo koja nato zemlja riskirala totalno istrebljenje da naudi srbiji sa nuklearnim oruzjem

Da, to je neobično. Pojavljuju se u ogromnim količinama, ne znam čime ih zalivaju ;)

Srbija je vekovima bila tampon između velikih sila i uvek nahebala. Sad kad se tampon pomerio na istok, umesto to da iskoristimo, ovi predlažu da se vratimo na tu ulogu :dash:
srbija je bila tampon zona jer nikad nije bila vojno jaka da se odbrani od velikih sila pa je tako uvek ratovala protiv 2 najvece sile u isto vreme ili u kratkom periodu sa nuklearkama se to menja i moze svaku vojnu silu i super silu da pretvori u radioaktivni prah samim time prestaje da bude tampon zona gde ce njeni ljudi da ispastaju

Da li je neko nekad uvazenom politikologu, a danas samo olinjalom proSNS botu Antonicu objasnio da postoji nesto sto se zove Konvencija o rezimu plovidbe Dunavom i da tu izmedju ostalog u clanu 30. stav 2. stoji i sledece:

Tuzno na sta je covek spao...
To i ne bili ratni nego trgovački brodovi.

JSO je de dakto izvela 5.oktobar.
Jesi li ti bio rodjen tad, molim te? :D
Mi smo pre 24 godine imali nekakav puč ili revoluciju.
Ali okej drago bi mi bilo da si oko svega u pravu što se podsmevaš ovome.
To nije bio nikakav ni puc ni revolucija, jednostavno pobuna protiv kradje izbora, jer je narodu prekurchilo vise.
Ko god je bio tamo, seca se toga odlicno. Jedina greska je sto nije sprovedeno do kraja, to jest sto SPS-ovci nisu zapaljeni u svojim vilama na Dedinju. Krenuli smo bili, ali nas je Djindjic licno zaustavio, molio nas da ne prolivamo krv, bukvalno tim recima.
I to je najveca greska u celoj toj prici - sto niko iz SPS-a nije naiebao za sva srannja koja su uradili, i sto nije naiebao od naroda.

Ja nekako mislim da je strani faktor uvek odlučujući tako da će Putin možda kuvati i kod nas naročito sada kada mu potapaju Crnomorsku flotu.
Bitan je strani faktor i te kako, dok stranci ne puste vlast niz vodu, bilo kakav bunt je nemoguc. Tek kada stranci prestanu da stite Vucica, bice promene vlasti. A prestace samo ako se pojavi neko ko ce bolje od njega da ga slusa, i to je to.

Mi treba da prihvatimo realnost koju je jos pre 200 godina shvatio Milos Obrenovic - da smo mali i sitni, i da jedini nacin da uspemo je da imamo dobre odnose za zapadom, uz posteno upravljanje kod kuce. E, ovo prvo je lako izvodljivo, ali ovo drugo jok, jer kod nas ko god dodje na vlast, posle 2-3 godine poludi od moci i postane toliko alav da nema nikakvu meru u kradji i kriminalu.

Tražiće Apise...
Nema nista od toga. Skoro svi posteni oficiri su odavno otisli. A jedan covek, ili grupa njih, nikako nije dovoljna.
Potrebno je milion ljudi da se pokrene, a to je u intertnoj srBskoj masi nemoguca misija.
Mir koji je potpisao Gorbačov sada nije zagarantovan IMO.
Na to niko ni ne obraca paznju vise.
Ali opet kažem da bi mi bilo drago da grešim i da si u pravu.
Veruj mi da jesam, nema nista od vlaznih nacionalistickih snova.

A opet, glavni razlog zasto nema nista od vlaznih nacionalistickih snova je taj sto je 99% nacionalista samo gomila galamdzija i lozana poput Tihog i slicnih likova ovde. Keyboard wariors. A desnicari politicari - obicni populisti, koji bi radili isto sto i Vucic kada bi dosli na vlast :)

Evo, desnicari dosli na vlast u Italiji i Holandiji, i jel se nesto promenilo? :)

Jesi li ti bio rodjen tad, molim te? :D
Prvi razred srednje. Nisam ja baš mlad.

To nije bio nikakav ni puc ni revolucija, jednostavno pobuna protiv kradje izbora, jer je narodu prekurchilo vise.
Ko god je bio tamo, seca se toga odlicno. Jedina greska je sto nije sprovedeno do kraja, to jest sto SPS-ovci nisu zapaljeni u svojim vilama na Dedinju. Krenuli smo bili, ali nas je Djindjic licno zaustavio, molio nas da ne prolivamo krv, bukvalno tim recima.
I to je najveca greska u celoj toj prici - sto niko iz SPS-a nije naiebao za sva srannja koja su uradili, i sto nije naiebao od naroda.
Pa nije bio jer se vojska predala i stala na stranu naroda. Moglo je da bude sve drugačije...
Mogao je Milošević da se povuče u neki bunker i naređuje vojsci da hapsi i rasteruje demonstrante i likvidira problematične opozicionare.
50.000 uhapšenih, 5000 streljanih.
Nešto ko njegovi idoli Fidel Kastro i Če Gevara ili pak Maduro sada u Venecueli.
Tamo u Venecueli se to sada bukvalno dešava i nikoga nije briga.
Znali smo za opakog "fašistu" Pinočea, a slavili smo i ljude daleko gore od njega.

Bitan je strani faktor i te kako, dok stranci ne puste vlast niz vodu, bilo kakav bunt je nemoguc. Tek kada stranci prestanu da stite Vucica, bice promene vlasti. A prestace samo ako se pojavi neko ko ce bolje od njega da ga slusa, i to je to.
Gledaj kao što su se SAD i Rusija tokom celog Hladnog rata borili za prevlast svuda u svetu to stanje može da se vrati i da stvara nova ludila poput onih tokom Kubanske krize ili sada u Ukrajini. Ništa nam ne garantuje da Srbija neće biti novo žarište.

Ali ti si koliko znam i vojno lice pa možda si informisaniji. Ja po prirodi nisam optimista. Sve suprotno.
Niko nije ni verovao da je moguće da će SFRJ onako da se raspadne. Pitaj ove tvoje starije kolege da li su očekivali da će njihova voljena SFRJ da se onako lako raspadne i da će JNA katastrofalno da se pokaže...

Ja kad počnem tim starijim oficirima samo da pominjem Veljka Kadijevića i Blagoja Adžića beže od mene ko da sam ih opekao žaračem.
Jer znaju koliko je sve to bezvezno ispalo.

Nema nista od toga. Skoro svi posteni oficiri su odavno otisli. A jedan covek, ili grupa njih, nikako nije dovoljna.
Potrebno je milion ljudi da se pokrene, a to je u intertnoj srBskoj masi nemoguca misija.
Moje mišljenje je da je glavna stvar ako FSB odluči da rovari ovde. Našli bi ljude.

Na to niko ni ne obraca paznju vise.
Zato sada obraćaju pažnju koliko šalju topovskih granata u Ukrajinu.
Svet koji ja i ti toliko volimo je nastao na Malteškom samitu gde je Gorbačov predao komunističku carevinu na tacni zloj neoliberalki Margaret Tačer i Džordž Bušu Starijem.
Sve što gledamo oko sebe "tržni centri, restorani, prodavnice, dobri automobili i kafići" postoji isključivo po tom dogovoru.
Umesto toga bismo imali sovjetske tenkove koji intervenišu protiv "kontrarevolucionara" kao u Mađarskoj 1956, Čehoslovačkoj 1968 i kasnije raznim previranjima i zabranima u Poljskoj, a na kraju smo imali i Rumunsku revoluciju protiv Čaušeskog.
To je svet koji smo mogli da imamo.

Veruj mi da jesam, nema nista od vlaznih nacionalistickih snova.

A opet, glavni razlog zasto nema nista od vlaznih nacionalistickih snova je taj sto je 99% nacionalista samo gomila galamdzija i lozana poput Tihog i slicnih likova ovde. Keyboard wariors. A desnicari politicari - obicni populisti, koji bi radili isto sto i Vucic kada bi dosli na vlast :)
Tim ljudima po mom mišljenu je samo potrebna podrška iz FSB. Počnu li Putinovi ljudi da rovare po Srbiji možda sve bude drugačije.
Oni su na Kubi uspeli da dovedu svoje na vlast i umalo postavili rakete ispred nosa Amerikancima. I danas ista ekipa vlada Kubom.
Premoć Zapada po mom mišljenju nije zagarantovana.

Poslednja izmena:
Ne postoje jaki nacionalisti u Srbiji van kontrole Sluzbe.
Srpska i ruska Sluzba saradjuju vrlo dobro.
Da bi se to desilo, potrebno je da da FSB bude dovoljno jak da izvede to, sto ce se tesko desiti. Oni su izgubili Ukrajinu zbog svoje slabosti, ispusili posle skoro 100 godina okupacije iste, ali ce sada da pronadju neku novu snagu da okupiraju druge teritorije. Tesko.

Ono sto je mozda moguce je da, FSB kao najve zlo na teritoriji Evrope, izvede direktni vojni napad na neku NATO clanicu ako Tramp pobedi na izborima. Oni su nesposobni da okupiraju i vode normalno teritorije u miru, ali je moguce da ih uniste u ratu. Jer su glupa Banda.
Zato je jedini nacin da covecanstvo krene dalje da to zlo bude skroz samleveno, jer je predjena tacna bilo kakvog dugorocnog normalnog dogovora sa tom Bandom. Ono sto FSB banda mozda ne vidi, je da je Evropa konacno uvidela to, ako su uljuljkavanjem prethodnih decenija mozda zaboravili tako nesto.FSB cak i da vojno osvoje celu Evropu, mrznja prema FSB-u u Evropi je dovoljna da oni te teritorije ne bi mogli da vode u miru. Oni niste ne umeju da vode u miru. Jedine osobe koje trenutno ne vide ovo su Trampovi MAGA glasaci u Americi.

Antonic je klasican primer intelektualca koji je potpuno besmislen i izrazito glup u miru, ali koji postaje opasan u ratu. FSB-like Sluzbe stancuju samo takve tipove, jer samo to i umeju. Ne samo u intelekutalnoj sferi, vec u svakoj- umetnickoj, ekonomskoj, sportskoj, moralnoj, konkretnoj, apstraktnoj, To nije Sluzba koja razume kako se vodi mir, oni razumeju samo rat. FSB zna da seje rat, i samo rat, i nista drugo osim rata. Nikakve okupacije, nego samo otvoreni rat. Njima mir nije jasan, njima je mir samo strateska taktika gde se pripremas za rat. Sva njihova drustva koje kontrolisu pokazuju to.

Sad, Srbija kao jedna od retkih evropskih drzava gde FSB ima kao neku vecinsku podrsku, moze da bude izuzetak iz te price, jer su Srbi izrazito glup narod, ali samo prvih nekoliko godina. Kada Srbi provale sta znaci okupacija FSB Bande, brzo bi promenili misljenje.

I jos jednom, FSB je nesposoban da drzi bilo sta u miru.

Da bi se to desilo, potrebno je da da FSB bude dovoljno jak da izvede to, sto se tesko desiti. Oni su izgubili Ukrajinu zbog svoje slabosti, ispusili posle skoro 100 godina okupacije iste, ali ce sada da pronadju neku novu snagu da okupiraju druge teritorije. Tesko.
Bukvalno to rade sada po Africi. Koliko država su preuzeli ruski ljudi tamo?

Sad, Srbija kao jedna od retkih evropskih drzava gde FSB ima kao neku vecinsku podrsku, moze da bude izuzetak iz te price, jer su Srbi izrazito glup narod, ali samo prvih nekoliko godina. Kada Srbi provale sta znaci okupacija FSB Bande, brzo bi promenili misljenje.
Ali čekaj zar nisu izvodili komunističke revolucije tokom celog Hladnog rata svuda u svetu i finansirali i pomagali pučiste i revolucionare?!
To je bila poluvekovna borba na 5 kontinenata koja je okončana Malteškim samitom sa Gorbačovim kada je došlo ovo sadašnje unipolarno doba.
Pazi isto je Gadafi finansirao sve moguće komunističke i svake druge teroriste kao i SSSR. Sada to kreće ponovo tako mi deluje.
Putin nema razloga da ne krene da puca iz svih oružja. Drugo je pitanje da li će pobeđivati.

Ali čekaj zar nisu izvodili komunističke revolucije tokom celog Hladnog rata svuda u svetu i finansirali i pomagali pučiste i revolucionare?!
To je bila poluvekovna borba na 5 kontinenata koja je okončana Malteškim samitom sa Gorbačovim kada je došlo ovo sadašnje unipolarno doba.
Pazi isto je Gadafi finansirao sve moguće komunističke i svake druge teroriste kao i SSSR. Sada to kreće ponovo tako mi deluje.
Putin nema razloga da ne krene da puca iz svih oružja. Drugo je pitanje da li će pobeđivati.
Putin jedino moze da pobedi u direktnom vojnom napadu.

Mislim, ne moze ni tad na duze staze, ali ono, kao.

Kada njihovi dodju na vlast, oni nemaju dugorocnu odrzivu strategiju, vec bi ti isti bili prepusteni sami sebi na duze staze.

Cak i najbolji primeri drustva koje su oni nesto finansirali za promene, poput npr. onoga u Juznoj Africi, su primeri drustva gde oni lokalce ostave na cedilu da se ovi snalaze kako znaju i umeju.

FSB ne razume sta je to mir. Oni sve svoje resorse ulazu u rat, dok traje rat, oni kao mogu da deluju da su kobajagi kao sposobni.

Cak i najbolji primeri drustva koje su oni nesto finansirali za promene, poput npr. onoga u Juznoj Africi, su primeri drustva gde oni lokalce ostave na cedilu da se ovi snalaze kako znaju i umeju.
Pa to su i morali jer su sami bili prepuni problema. Pitanje da li će tako i ubuduće biti...
Ali opet verujem tvojim procenama.

Ljudi prvo nikako da ukapiraju da danas ljudi nece da ratuju. Narod nece da ratuje. Ratuju profesionalne vojske i placenici, i to je to.
Takve vojske mogu da ratuju samo na manjem prostori, globalni rat je, u tom smislu, nemoguc.
I nikome se ne isplati.

Drugo sto ljudi ne kapiraju, nego se loze ko mladi majmuni, je da Putinu nije nikakav cilj da nesto osvoji, nego da pokrece industriju. Radi ono sto radi USA jos od WW2: pravi sukobe da bi pokrenuo industriju. Da bi kotrljao tocak kapitalizma. Dakle - Putin je obican kapitalista, nista manje ni vise :)

Samo se nasi desnicari loze na neku ideologiju, tripuju se da ce Rus da im oslobodi Kosovo :D

Mislim, stvarno je smesno :D

Donekle autorska tema, ali i sa istovremenim pozivanjem na kolumnu Slobodana Antonića.
Reč je dakle o željama i planovima nacionalista. Konkretno nešto od toga je Slobodan Antonić je to napisao u svom članku Rusi na Dunavu .
Ostatak je moje mišljenje i projekcija njegovih i nacionalističkih želja

Plan antivučićevskih nacionalista kojima je primat oslobađanje Kosova u Srbiji po mom mišljenju je sledeći:

1) Dolazak nacionalističkih snaga na vlast i promena politike prema Kosovu, poništavanje svih sporazuma
2) Prestanak pregovora sa EU i NATO i nagli zaokret ka Rusiji
3) Geopolitička promena u svetu ruskom pobedom u Ukrajini i izlazak Rusije na deltu Dunava na neki način. Dunav se kotira kao međunarodna reka
4) Dolazak ruskih vojnih brodova u Beograd i Srbiju i postavljanje nuklearnih raketa u Srbiji koje bi garantovale bezbednost Srbije i odvraćale od neke nove NATO intervencije
5) Nezavisnost Republike Srpske i njeno pripajanje Srbiji
6) Dolazak Srba na vlast u Crnoj Gori i eventualno pripajanje Crne Gore Srbiji. Dakle "srbizacija" Crne Gore.
7) Pokretanje novog rata za Kosovo i povratak Kosova u ustavni okvir Srbije.

Ja ne bih isključivao ni potencijalne vojne pučeve radi dolaska "nacionalista oslobađača Kosova" na vlast. Slobodan Antonić i slični sigurno i to priželjkuju.
Imali smo i slučaj bivšeg komandanta srpske Žandarmerije Bratislava Dikića koji je pre nekoliko godina pokušao neki vojni puč u Crnoj Gori.
On sada služi kaznu zatvora valjda u Beogradu.

Moje neko pitanje za vas drage forumaše je da li je to realna opcija?
I da li se slažete sa tom politikom ili vam više odgovara prozapadna politika?
-Ja sam naravno za prozapadnu politiku i ovako nešto sigurno ne priželjkujem. A čini se ima dosta ljudi koji ovo žele.

Citiran ispod je deo Antonićevog teksta gde poziva i nada se da će Rusi izbiti na Dunav.

Јеси хтео то питање да поставиш једном од оних ступидних LLM агената? Јер тако звучи, искрено.

Drugo sto ljudi ne kapiraju, nego se loze ko mladi majmuni, je da Putinu nije nikakav cilj da nesto osvoji, nego da pokrece industriju. Radi ono sto radi USA jos od WW2: pravi sukobe da bi pokrenuo industriju. Da bi kotrljao tocak kapitalizma. Dakle - Putin je obican kapitalista, nista manje ni vise :)
Ali ipak ovde mislim da grešiš. Ovaj rat ni za koga nije dobar. Za Rusiju najmanje. Gubi ljude. Gubi tehniku, gubi ekonomsku povezanost sankcijama itd.
Veliki ratovi nikada nisu dobri za ekonomiju zemlje koja vodi rat.
Ekonomija SAD je okej da vodi neke male i sitne ratove i da to pokreće njihovu vojnu industriju, ali veliki rat znači i veliko zaduživanje.

opet kako bi se ista nama desilo ako bi imali nuklearke sposobne da ameriku i sve zapadne zemlje pretvore u radioaktivnu pustinju ukrajina prolazi kroz to sta prolazi upravo zato sto nema nuklearke isto kao sto severnu koreju niko ne dira upravo zbog nuklearki a mi smo jos ludji od njega tako da sumnjam da bi amerika ili bilo koja nato zemlja riskirala totalno istrebljenje da naudi srbiji sa nuklearnim oruzjem
Smatram te pametnom osobom i nije mi baš previše jasno kako se ti ložiš na ove gluposti !
Koliko bi nam trebalo nuklearki da možemo sravniti cjeli zapad sa zemljom ?
Sve da nam Rusi pošalju sve svoje rakete Topol i Topol M vozeći ih po Dunavuostaje činjenica da si i dalje okružen NATO paktom i da toliku količinu raketa ne možeš sakriti u Srbiji koju NATO avioni prelijeću za otprilike dva minuta !
Čak mi i onaj tupavi holivudski film Mirotvorac, gdje onaj bosanski Srbin hoda po Njujorku sa atomskom u rusaku izgleda manje fantastičan od ove teorije !
Trenutno se ruši zapadna hegemonija, i koliko će to ići brzo ne znam, ali nam je sad najpametnije da se pravimo mrtvi i sačekamo velike globalne igrače Kinu i Rusiju da razvale hegemona i razmontiraju zapad !

Donekle autorska tema, ali i sa istovremenim pozivanjem na kolumnu Slobodana Antonića.
Reč je dakle o željama i planovima nacionalista. Konkretno nešto od toga je Slobodan Antonić je to napisao u svom članku Rusi na Dunavu .
Ostatak je moje mišljenje i projekcija njegovih i nacionalističkih želja

Plan antivučićevskih nacionalista kojima je primat oslobađanje Kosova u Srbiji po mom mišljenju je sledeći:

1) Dolazak nacionalističkih snaga na vlast i promena politike prema Kosovu, poništavanje svih sporazuma
2) Prestanak pregovora sa EU i NATO i nagli zaokret ka Rusiji
3) Geopolitička promena u svetu ruskom pobedom u Ukrajini i izlazak Rusije na deltu Dunava na neki način. Dunav se kotira kao međunarodna reka
4) Dolazak ruskih vojnih brodova u Beograd i Srbiju i postavljanje nuklearnih raketa u Srbiji koje bi garantovale bezbednost Srbije i odvraćale od neke nove NATO intervencije
5) Nezavisnost Republike Srpske i njeno pripajanje Srbiji
6) Dolazak Srba na vlast u Crnoj Gori i eventualno pripajanje Crne Gore Srbiji. Dakle "srbizacija" Crne Gore.
7) Pokretanje novog rata za Kosovo i povratak Kosova u ustavni okvir Srbije.

Ja ne bih isključivao ni potencijalne vojne pučeve radi dolaska "nacionalista oslobađača Kosova" na vlast. Slobodan Antonić i slični sigurno i to priželjkuju.
Imali smo i slučaj bivšeg komandanta srpske Žandarmerije Bratislava Dikića koji je pre nekoliko godina pokušao neki vojni puč u Crnoj Gori.
On sada služi kaznu zatvora valjda u Beogradu.

Moje neko pitanje za vas drage forumaše je da li je to realna opcija?
I da li se slažete sa tom politikom ili vam više odgovara prozapadna politika?
-Ja sam naravno za prozapadnu politiku i ovako nešto sigurno ne priželjkujem. A čini se ima dosta ljudi koji ovo žele.

Citiran ispod je deo Antonićevog teksta gde poziva i nada se da će Rusi izbiti na Dunav.
Razumeo bih da vas plaćaju za takve gluposti kao što su svakodnevno otvaranje bajki za retardirane rusofile.No ne plaćaju vas. :lol:

Naoružavanje Srbije nuklearnim oružjem bi bilo spriječeno na svaki mogući način, pa i vojnom intervencijom, nema od toga ništa, izrokali bi vas ko glinene golubove :roll:
Pa ti i mnogi drugi su na temi o Ukrajini tvrdili da je Ukrajina suverena zemlja koja ima pravo da uđe u vojni savez koji hoće,
a Srbija nema to pravo?
Vojna intervencija da izrokaju Srbiju? A plačete na temi o Ukrajini :hahaha:

Šta ustvari kažete , da samo NATO vojni savez određuje ko šta može?

Poslednja izmena:
Smatram te pametnom osobom i nije mi baš previše jasno kako se ti ložiš na ove gluposti !
Koliko bi nam trebalo nuklearki da možemo sravniti cjeli zapad sa zemljom ?
Sve da nam Rusi pošalju sve svoje rakete Topol i Topol M vozeći ih po Dunavuostaje činjenica da si i dalje okružen NATO paktom i da toliku količinu raketa ne možeš sakriti u Srbiji koju NATO avioni prelijeću za otprilike dva minuta !
Čak mi i onaj tupavi holivudski film Mirotvorac, gdje onaj bosanski Srbin hoda po Njujorku sa atomskom u rusaku izgleda manje fantastičan od ove teorije !
Trenutno se ruši zapadna hegemonija, i koliko će to ići brzo ne znam, ali nam je sad najpametnije da se pravimo mrtvi i sačekamo velike globalne igrače Kinu i Rusiju da razvale hegemona i razmontiraju zapad !
srbiji je dovoljno nuklearki koliko i severnoj koreji a taj broj ne prelazi 50 da pretvori ameriku i vece zapadne zemlje u radioaktivnu prasinu a ovo za preletanje nato aviona su lupio pa ostao ziv najbolji primer ti je izrael koji je 3.5 puta manji od srbije sto se tice skrivanja bar toga srbija ne manjka planina i brda na sve strane al ga ti lupetas sto se tice cekanja da oni propadnu to se moze oduziti jos 100 godina sto znaci da ce nasi ljudi isto toliko patiti ako ne i vise zato i treba pod hitno da se trazi da rusi rasporede svoje nuklearke sto pre pa samim tim i zaustave patnje srpskog naroda

Back