Da li Rusija treba da napadne Ukrajinu?...

...i oslobodi svoj narod Jushchenkove diktature? Za one koji ne znaju, oko dve petine stanovnika Ukrajine su Rusi, Ukrajinci koji pripadaju Moskovskoj patrijarshiji ili prrosto simpatizeri Moskve. Rusija ih mora osloboditi. Nakon toga Rusija treba da pregazi Rumuniju, zbaci ZES iz Srbije i postavi srpske granice na liniju Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica na zapadu, odnosno Krf-Solun na jugu.

Mi mozhemo mlatiti praznu slamu, ali bez podrshke Moskve se ne mozhemo izboriti sa nevoljama koje su nas snashle.

Ukrainci i jesu rusi :mrgreen: secas se? SSSR?
Drago mi je da smo za promenu sada na istoj strani :D
auuuuu,preostar si! Rumuni nisu nisu toliko skrivili,samo ujedinjenje sa njima,a srpska granica ide na od slovenije na zapadu do crnog mora na istoku,i od subotice na severu,do grcke i siptarija podeljena.Pola nase,pola grcima,al samo ako pomognu :mrgreen:

da se razumemo, u slucaju rata sa rusijom, ukrajina bi se raspala na dva dela, vojska bi bila razbijena pre i no sto izadje iz kasarne, ekonomija totalno spucana posto ukrajina debelo zavisi od rusije.

uopste, smesno bi bilo da celnici rusije i pomisljaju na rat sa ukrajinom, mada ne sumnjam da bi ruska vojska brzo reagovala ako bi doslo do grubog krsenja prava ruskih i proruskih gradjana u ukrajini.

da se razumemo, u slucaju rata sa rusijom, ukrajina bi se raspala na dva dela, vojska bi bila razbijena pre i no sto izadje iz kasarne, ekonomija totalno spucana posto ukrajina debelo zavisi od rusije.

uopste, smesno bi bilo da celnici rusije i pomisljaju na rat sa ukrajinom, mada ne sumnjam da bi ruska vojska brzo reagovala ako bi doslo do grubog krsenja prava ruskih i proruskih gradjana u ukrajini.

Pa prava Rusa u Ukrajini su vishe nego ugrozhena, ruski jezik se iskorenjuje iz svih oficijanih svrha, kao i iz obrazovanja. Zamisli kako bi reagovala Madjarska kad bi smo mi zabranili madjarskoj deci da uche madjarski u shkolama i kad bi u Subotici administracija koristila iskljuchivo srpski jezik. Dobro reche ovaj drmr, napala bi Rusija ali ne sme. Malopre sam gledao dokument sa podacima o brojchanom stanju svetskih vazduhoplovstava, Rusija poseduje 406 MiGova 29, dok Ukrajina 220, Rusija 321 Su-24, Ukrajina 230. Ukrajina je bila pogranichna oblast SSSR i tu je smeshteno mnogo u to vreme najmodernijeg naoruzhanja. Zato bi Ukrajina nazhalost bila tvrd orah za Ruse. Dzhaba shto je pola stanovnika prorusko, generali i oficiri se verovatno biraju po podobnosti tako da je vecina prozapadnih.

rata,rata,rata
krvi,krvi,krvi
ako nema razloga ni povoda treba ga izmisliti....

Ukrainci i jesu rusi :mrgreen: secas se? SSSR?
Drago mi je da smo za promenu sada na istoj strani :D
auuuuu,preostar si! Rumuni nisu nisu toliko skrivili,samo ujedinjenje sa njima,a srpska granica ide na od slovenije na zapadu do crnog mora na istoku,i od subotice na severu,do grcke i siptarija podeljena.Pola nase,pola grcima,al samo ako pomognu :mrgreen:

e ,tako sam ja razmisljao pre jedno 30 godina.u medjuvremenu sam porastao....
A i tokijo nije daleko,samo skocimo preko Sibira....

trebaju..i da im bace jedno stotinak nuklearki specijalno dizajniranih da ubijaju samo ne-ruse, a ostale da potamane, ionako su obicna gamad koja ne zasluzuju da naseljavaju istorijski dokazanu kolevku ruskog naroda. UBIJ!!! ZAKOLJI!! KRRRRRV!!!! DA UKRAJINAC NE POSTOJI!!!!!

rasisticko nacionalisticka bomba....do j....
a kako radi????
Ukrajina je sveta srpska zemlja.
to je samo mali korak ka Tokiju......

trebaju..i da im bace jedno stotinak nuklearki specijalno dizajniranih da ubijaju samo ne-ruse, a ostale da potamane, ionako su obicna gamad koja ne zasluzuju da naseljavaju istorijski dokazanu kolevku ruskog naroda. UBIJ!!! ZAKOLJI!! KRRRRRV!!!! DA UKRAJINAC NE POSTOJI!!!!!

moja prava su ugrozena na svakom koraku...
uraaaaa Ja ...
ujedinjenje (sa samim sobom) ili smrt
sve cu da vas oslobodim
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Господи помилуј...

Nadam se da ce na ovu uznemirenu dusu isceljujuce delovati portret gospodina Putina.

putin-easter-2007-6.jpg

Ne znam sta treba da radio Rusija sa Ukrainom , al znam da mi Srbi ne treba da idemo u Ukrainu da rusimo pro-ruske rezime i dovodimo pro-americke , ko sto smo onomad uradili .
Sto da ne , moja jedna drugarica isla tamo preko nekih americkih agencija da uvodi demokratiju i kaze da je bilo bas do yaya , onomad kada su pravili onu tzv. narandzastu revoluciju . Plata odlicna , malo putujes provedes se , drzis im neke seminare i obuke kao sto su ovde radili 2000. a kaze ovi svi se loze i slusaju opcinjeni , tamo Srbi vaze za neke kao zayebane borce za demokratiju i slobodu i svima su uzor :mrgreen:,onda mos misliti u kakvom su tek oni sranju . :eek:

Ahaha kakvim to pogubljenim jadnicima "Otporasi" mogu da budu zayebane baje i uzor?

U tom slucaju jasno je da Ukrajina ne treba ni da postoji.
pa to ti pricam u tim svim sovjetskim vukojebinama od Gruzije ,Rusije , Ukrajne do ostalih Moladvija je njima otporaska zayebancija i para samara sto su dobijali ovde od slobine murije vrhunski cin hraborsti i borbe za slobodu:mrgreen: , kaze mi riba nije verovala kako su oni opcinjeni tim sranjima. :lol:

pa to ti pricam u tim svim sovjetskim vukojebinama od Gruzije ,Rusije , Ukrajne do ostalih Moladvija je njima otporaska zayebancija i para samara sto su dobijali ovde od slobine murije vrhunski cin hraborsti i borbe za slobodu:mrgreen: , kaze mi riba nije verovala kako su oni opcinjeni tim sranjima. :lol:

Bash im u Rusiji ne ide najbolje, 95% podrzhava Putina, Zhirinovskog i komuniste.

Sto da ne , moja jedna drugarica isla tamo preko nekih americkih agencija da uvodi demokratiju i kaze da je bilo bas do yaya , onomad kada su pravili onu tzv. narandzastu revoluciju . Plata odlicna , malo putujes provedes se , drzis im neke seminare i obuke kao sto su ovde radili 2000. a kaze ovi svi se loze i slusaju opcinjeni , tamo Srbi vaze za neke kao zayebane borce za demokratiju i slobodu i svima su uzor :mrgreen:,onda mos misliti u kakvom su tek oni sranju . :eek:

Pa mogu misliti ... al oni nisu donosili nikakvu demokratiju , nego su skidali pro-ruske , i uvodili pro americke vlasti . Isto ko u gruziji . Nema to nikakve veze sa demokratijom . E a ako ocemo da se mesamo , onda treba da budemo spremni da nam se to i vrati istom merom .

Nego , el si probo tu ORGANIC kafu u Atrijumu , al cu ja iz Banata da idem za NS , preko kaca , da je probam?

Pa mogu misliti ... al oni nisu donosili nikakvu demokratiju , nego su skidali pro-ruske , i uvodili pro americke vlasti . Isto ko u gruziji . Nema to nikakve veze sa demokratijom . E a ako ocemo da se mesamo , onda treba da budemo spremni da nam se to i vrati istom merom .

Nego , el si probo tu ORGANIC kafu u Atrijumu , al cu ja iz Banata da idem za NS , preko kaca , da je probam?
pa da ona je bila i u Gruziji , a isli su i u Belorusiju kod Lukasenka samo bezuspesno :mrgreen: sto je najsmesnije u Minsku ih pohapsili sve i odmah im po ekspresnom postupku nabudzili u pritvoru optuznice za medjunarodni terorizam , izdaju , antiustavne delatnosti i jos sto cuda pod pretnjom dozivotne robije... i kaze onda je samo americki ambasador nazvao ministra policije ili ko je vec nadlezan tamo i pustili ih odmah posle samo 12 sati ko da nista nije bilo:eek: , uz deportaciju naravno
a kafu nisam probao tamo , al mislim da jesam na drugom mestu u onom Trciki valjda ,pisalo je organic , kraca sa mlekom sad se secam i stvarno je vrhunski ukus , mislim kad se oseti miris kafe cim ti je donese sa 2 metra onda znas da je to pravo :ok:

Pa prava Rusa u Ukrajini su vishe nego ugrozhena, ruski jezik se iskorenjuje iz svih oficijanih svrha, kao i iz obrazovanja. Zamisli kako bi reagovala Madjarska kad bi smo mi zabranili madjarskoj deci da uche madjarski u shkolama i kad bi u Subotici administracija koristila iskljuchivo srpski jezik. Dobro reche ovaj drmr, napala bi Rusija ali ne sme. Malopre sam gledao dokument sa podacima o brojchanom stanju svetskih vazduhoplovstava, Rusija poseduje 406 MiGova 29, dok Ukrajina 220, Rusija 321 Su-24, Ukrajina 230. Ukrajina je bila pogranichna oblast SSSR i tu je smeshteno mnogo u to vreme najmodernijeg naoruzhanja. Zato bi Ukrajina nazhalost bila tvrd orah za Ruse. Dzhaba shto je pola stanovnika prorusko, generali i oficiri se verovatno biraju po podobnosti tako da je vecina prozapadnih.

zbrajas oruzija a?
pa valjda ti je jasno da za te silne avione i sta ti ja znam treba posluga, to jest piloti.

ruska vojska je u jadnom stanju ali u reorganizaciji, ukrajiniska je pak u totalnom rasulu, materjalnom i moralnom.

drzava ne funkcionise covece, a kamoli vojska koja je ionako podeljena iznutra da ce se pre desiti gradjanski rat nego sto ce rus da puca na ukrajinu.

Back