Da li Rusi treba da uđu u Švedsku i Finsku?

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.093
I tako nešto treba da bude naš sopstveni izbor, bez pritisaka. Jer da ponovim, kada bi kojim slučajem Rusi ovde došli kao okupatori, ne bi im bilo dobro...
Od Ruske okupacije nema ništa.
Drugačije su relacije.

Rusi imaju otvorenu ponudu za nas.
Zato nato.guzi i oksfordski jokširi kevću:
"onog momenta kada Srbija reši da bude deo Ruske Federacije - Rusija će braniti svoje saveznike i teritoriju"
Poruka je automatski spojena:

Ne sporim da nisu,...samo kažem da to nije deo sveta, kome pripadate.
Deluje egzotično, mda samo na prvi pogled.
Germani i Gali su naš svet?
a da nisu i anglosaksonci?

veliki krang

Legenda
Poruka
66.086
Drugačije su relacije.

Zato nato.guzi i oksfordski jokširi vrište:
"onog momenta kada Srbija reši da bude deo Ruske Federacije - Rusija će braniti svoje saveznike i teritoriju"

Znam da nema, zato i cenim Ruse, nikada nisu pokazali takve namere prema nama. Jedni od retkih koji nisu, uz zemlje koje po prirodi stvari nisu zainteresovane za ove prostore...

Manastirka

Elita
Poruka
22.143
Drugačije su relacije.

Zato nato.guzi i oksfordski jokširi vrište:
Poruka je automatski spojena:

Germani i Gali su naš svet?
a da nisu i anglisaksonci?
Ok,...ako vam je jedina ambicija i san da postanete Ruska gubernija.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.093
Znam da nema, zato i cenim Ruse, nikada nisu pokazali takve namere prema nama. Jedni od retkih koji nisu, uz zemlje koje po prirodi stvari nisu zainteresovane za ove prostore...
Tu nije reč o politici.
Prosto moraš da razgovaraš sa običnim svetom.
To poštovanje, ta kultura...
Pazi bre OGROMNI SU ali opet poštuju i tvoje mišljenje... ne prepišavaju ko Amerika...

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.093
48968__84715.1611195240.jpg

Manastirka Prokupac Slivovitz Plum Brandy​

Manastirka

Elita
Poruka
22.143
Pa mislim, da bi došlo do genetskog mešanja, mora da postoji i nešto sa čime bismo se pomešali. Uostalom, koliko sam ja gledao neka naša genetska istraživanja, germanski geni u našem genotipu učestvuju u promilima...
Kako u promilima,...čiji genotip nosite?
Istočnoevropski, možda ? Sa Grcima i Turcima, ga tek nemate ni u promilima.
Uopšte ne pripadate u genetskom smislu, tim (istočnjačkim) grupama i podgrupama (halogrupe, kako ih zovu).
Mda,...to više ni važno, kada su interesi u pitanju.

Poruka
6.951
Nisu samo oni,...ne misli se bukvalno samo na pribaltičke zemlje.
Damn, немачка енд шведска. Док USA не уђе у причу, није ништа озбиљно. Једино US флота може да **** мајку. Ове европске земље без туторства САД су шљам.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.