Quantcast

Da li reci istinu ili ne...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
43.648
Da li realno govorite o broju bivsih partnera osobi sa kojom ste u vezi?
Skracujete ili produzavate listu i zasto?
Uglavnom znam slucajeve da devojke smanjuju broj, a muskarci ga nekad cak i udvostrucuju...
Ne zanima me koliko ih je bilo u vasim zivotima, nego samo da li ste iskreni prema osobi sa kojom ste u vezi...
I da li se nekada desilo da se "predomislite" ako ste u pocetku lagali i ipak kasnije priznate istinu?

Poruka
43.648
Mislim da nije fora da samo kopam, a da nista ne kazem po pitanju ovoga... :D

Iskreno - nikada nisam iskrena! :roll:

Ali nije to namerno, nego mi matematika nije jaca strana, pa kad se zapitam da li i sadasnjeg decka tu da ubrojim malo se zbunim... :D I lupim prvo sto mi padne na pamet, ali sa odstupanjem +/- 2, ne vise!

:D :D :D

A nisam od onih koje ce da se "predomisle" i naknadno kazu istinu...

Eto... Ispadoh lazov... :-(

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.739
HeRoInA_84:
Uglavnom znam slucajeve da devojke smanjuju broj, a muskarci ga nekad cak i udvostrucuju...
Ne zanima me koliko ih je bilo u vasim zivotima, nego samo da li ste iskreni prema osobi sa kojom ste u vezi...
I da li se nekada desilo da se "predomislite" ako ste u pocetku lagali i ipak kasnije priznate istinu?

Ne bi bas rekao. Zene isto lazu, cak i vise povecavaju cifre.

Baby Kate

Aktivan član
Poruka
1.826
mammy:
Ja bih ga osamarila i da me pita....mislim...e, sa koliko si se tipova tucala do sada?
Mislim da sa takvim tipovima nema sta traziti.
Sad sam s' tobom....zar nije dovoljno?
A sta da te pita da li si isla na more kao mala i gde?
Gde si provodila raspuste?
Da li si bezala iz skole?
Kad si se prvi put napila (i da li si)?

Da li bi ga i onda osamarila jer ga zanima tvoja proslost?

Nevenchica

Zainteresovan član
Poruka
475
Jaooo, ja sam bas sad imala neku komplikovanu situaciju pa nisam mogla da kazem tacan br. (smanjih za 1) i bas pre neko vece racunah naglas koliko sam pauze imala izmedju sexualnih odnosa i nabrojim i tu trecu :lol: :lol: (ali i planirala sam da kazem) i bilo je :shock: "Cekaj, cekaj...bla bla.." Naravno da nije ispao problem, jer ni br. dosadasnjih nije veliki, ali kako sam ja to ladno rekla...Tjurka :lol: Smejali smo se zajedno i to mi je jako vazno...
"Nema sustinske razlike izmedju gluposti i nerazmisljanja.Efekat je isti.''

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
HeRoInA_84:
Uvek sam,bas uvek,iskrena sa deckom.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
HELLGIRL:
ISTINA.AKO MU SE NE SVIDJA ILI AKO NASTAVI DA SMARA S ISTIM GLUPOSTIMA,PRITOM ZALAZECI U DETALJE-CAOOO!
Jos jedna "emancipovana"...
Ja ne odreagujem tako jel kontam da je normalno da te zanima... Svi mi uvek pazimo na svoje zdravlje i cistocu, pa kad me neka pita tako neko pitanje ne smatram to za nenormalnim uopste...pa i ja volim da je "cista"... Zanima je tvoja proslost sto je ok... I to je daleko od neceg zbog cega bi je ja "otkacio"...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
HeRoInA_84:
Realno govorim i govorim istinu ali broj ne govorim. :razz:

Ne vdim nista pozitivno sta moze proizici ako kazes... ili ce utripovati da je previse il ce utripovati da je premalo... razumem ja da to svakog kopka i zanima... heh pa nastali smo od majmuna najradoznalijih bica... Pametan otprilike sam skonta koliko je ko imao....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.