Da li Putin postaje očajan u Ukrajini? Obraćanje Kim Džong Unu stavlja u središte nestašice oružja

Karlson moze jer je na zapadu, Strelkov ne moze jer je na istoku.
Моћи ће и Стрелков, ако се заџавеља негде у Мексику,или било где у Јужној Америци. На праву САД. За сад, док је рат на граници Русије, не може.

Da li ti stvarno ovako misliš?
Da, i potpuno sam siguran u to.
Žao mi je što smo mi kao narod toliko posrnuli, i likujemo i slavimo u ovom slučaju, okupatora na jednu slabiju i nezavisnu zemlju..Nije ni čudo što nam ovi kriminalci vladaju tolike godine i što nam država živi u kriminalu. Dobro je izjavio juče Danilo Ikodinović,kolektivno moramo menjati svest.

Da, i potpuno sam siguran u to.
Žao mi je što smo mi kao narod toliko posrnuli, i likujemo i slavimo u ovom slučaju, okupatora na jednu slabiju i nezavisnu zemlju..Nije ni čudo što nam ovi kriminalci vladaju tolike godine i što nam država živi u kriminalu. Dobro je izjavio juče Danilo Ikodinović,kolektivno moramo menjati svest.
A da li si ti svestan šta su ukrajinci radili ruskom stanovništu u tom istočnom delu Ukrajine (a i generalno kroz celu zemlju) pre nego su rusi ušli (i defacto ih oslobodili)?

Očigledno da "prozapadni" analiticari, koji su medijski angazovani gube svaki pojam o stvarnosti, zarad ratne propagande.
Putin koji je dosada poštovao sve medjunarodne dogovore i ustanovljene medjunarodne odnose koje desetinama godina krse zapadne zemlje, stvaranjem novog poretka u svetu i zastitom suvereniteta Rusije nije imao drugi put nego da se suprotstavi nametnutom ratu. Stvaranje BRIXa je politicki deo uspostavljanja novog poretka, a zastita Rusije od napada Engleske monarhije proksi ratom preko amerike je osnova razbijanja starih odnosa gde englezi otimaju sve sto stignu u svetu troseci za to americku boraniju za ratove. Njihov najveci neprijatelj nije Putin, nego Tramp koji ne pristaje na to da amerika ostane Engleska kolonija.

Posto se sprema mnogo veci rat od ovog u Ukrajini normalno je da će Putin da spremi prijateljstvo sa Korejom protiv zajednickog neprijatelja sa istocne strane. Da englezi nisu spremili napad na Rusiju preko Ukrajine koristeci iste ljude kao u drugom svetskom ratu, normalni Ukrajinci bi se prikljucili Rusiji u tom poduhvatu protiv engleske monarhije.
Da ne zaboravimo, na delu je rat nazadnih monarhistickih elemenata i naprednih demokratskih, gde je amerika prestala da bude demokratska drzava i postala kolonija evropskih monarhija.

A da li si ti svestan šta su ukrajinci radili ruskom stanovništu u tom istočnom delu Ukrajine (a i generalno kroz celu zemlju) pre nego su rusi ušli (i defacto ih oslobodili)?
Od čega ih oslobodili? Od svoje zemlje? Života? Znaš li da je Hitler pod istim izgovorom napadao sve susede redom?

Ти си Непријатељ нашег,србског Народа.
Самим тим,ти си Непријатељ руског Народа и његове праведне Борбе ка Ослобођењу свих Србских Земаља од англосаксонсонског Утицаја.

Rusi su pukli skroz.
Nastavak rata je u suštini samo borba za goli život botoksiranog čovečuljka.
Svestan je on da čim prekine i izgubi rat,a to je neminovnost,njemu preostaje samo beg u Severnu Koreju ili neka bandera na Crvenom trgu.
Rusija će da izgubi sve što je okupirala od susednih država,a sama federacija će se raspasti pod sankcijama i izolacijom.
Ukrajina će se veoma brzo obnoviti,a sve ove ruske žrtve će biti uzaludne i potpuno zaboravljene.
Ogromna je razlika kada gineš za slobodu svoje zemlje,na svom kućnom pragu i kad gineš kao okupator daleko od svoje kuće,na tuđoj zemlji..Ko pamti nemačke vojnike koji su izginuli u Rusiji?
Niko.Ni grobovi im se ne znaju...

Да ли ти стварно мислиш да ће ова 4та Страница Теме...
ТЕБЕ
да аболира од Глупости овде написаних? :D

Od čega ih oslobodili? Od svoje zemlje? Života? Znaš li da je Hitler pod istim izgovorom napadao sve susede redom?
Očigledno si potpao pod propagandu čim se pozivaš na Hitlera nebi li tako napravio paralelu sa Putinom i Rusijom generalno.
Udobno si se ušuškao u odredjenu priču i ne pokazuješ ni trunke volje niti znatiželje da pogledaš da li ima ikakve osnove u onome što druga strana traži ili priča.

Back