Da li priznati prevaru?

Ako možeš da živiš s tim, OK. U svakom slučaju šta ti znači to da priznaš? Ako ti je stalo do veze nećeš to uraditi ili ako si nezadovoljna vezom uradićeš. Sve u svemu laž, ili lažeš sebe ili njega ...
 
Betica:
Kada sam pre 3 meseca bila u vezi sa jednim tipom,prevarila sam ga sa bivsim deckom.Nikada mu to nisam rekla.Sta mislite,da li je trebalo da mu kazem i da li onda nasa veza,mozda ne bi pukla?


Znaci znao sam da neko moze bit glup, ali nisam znao da neko to javno priznaje..... :shock: :shock: :shock:
 
c008.gif
E dobar si :lol: :lol:
 
Betica:
Kada sam pre 3 meseca bila u vezi sa jednim tipom,prevarila sam ga sa bivsim deckom.Nikada mu to nisam rekla.Sta mislite,da li je trebalo da mu kazem i da li onda nasa veza,mozda ne bi pukla?

Bas uvek sam iskrena sa deckom.U trenutku kad donosis neku odluku nikad ne mozes da znas gde ce ona da te odvede.Mislim da je trebalo da budes iskrena a da li onda vasa veza,mozda ne bi pukla to samo Bog zna.
 
Betica:
Kada sam pre 3 meseca bila u vezi sa jednim tipom,prevarila sam ga sa bivsim deckom.Nikada mu to nisam rekla.Sta mislite,da li je trebalo da mu kazem i da li onda nasa veza,mozda ne bi pukla?
Mislim da nisi bas pametno uradila sto si ovo ovde napisala... jer si time sebe uskratila za mogucnost neke buduce veze... i ogranicila se samo na kres semu... Sto kad se malo bolje razmisli takodje nije losa opcija... Samo je mali problemcic sto su ljudi emotivna bica i verovatnoca da se zatelebas prilicna...

Nisi ga trebala prevariti... A da bi pukla veza... pukla bi ko guma...
 

Back
Top