Da li PREDSEDNIK BoTa i ministri moraju da se pojavljuju na svakoj utakmici Srbije ?

Prvo ti si poslednja licnost koja nekome moze da kaze da pise gluposti.
Drugo procitaj jos jednom post. Nije poenta ko u Bih navija za koga, vec je problem taj jedan drzavni zvanicnik koji na direktan nacin radi u stetu naroda od kojeg je izabran. Zato sto drugoj strani daje jos jaci signal da ga gaze i to opet sve an stetu Srba u Bih.
Zar tebi barem koji imas fobije od Tadica ne smeta ona splovina od Dodiak pored njega :think:



Bilo je jos srpskih igraca koji su igrali za Bih. Sto se tice Misimovica, covek je jedan od najboljih veznih igraca u Evropi. Samo prosle godine u Bundes Ligi bio je jedan od najboljih igraca, imao je cak 26 asistencija. I Kuzmanovic i Subotic su igraci za klasu ispod njega. Apsolutan promasaj nasih tadasnjih fudbalskih funkcionera.

Lupas gluposti opet.....BIH je frankestajn tvorevina nastala silom i preglasavanjem mimo volje Srpskog naroda , vecina Srba BIH ne priznaje niti ce je ikada priznati,BIH silom u zivotu odrava Amerika i njeni marionetski sateliti takozvana EU, Nato pakt ,kakva je to drzava kad je vecina njenih gradjana prezire i ne priznaje ...Srbi i Hrvati


A sto se tice Srba koji igraju za BIH to su uglavnom trecerazredni igraci koji neigraju za bih iz ljubavi vec iz interesa,svaki od njih kad bi dobio poziv od reprezentacije Srbije bi se odmah odazvao............

Svi bolji igraci iz RS igraju uvjek za Srbiju ..sjetimo se Save Milosevica,ili Ognjena Koromana ili Mladena Krstajica itd
 
Prvo ti si poslednja licnost koja nekome moze da kaze da pise gluposti.
Drugo procitaj jos jednom post. Nije poenta ko u Bih navija za koga, vec je problem taj jedan drzavni zvanicnik koji na direktan nacin radi u stetu naroda od kojeg je izabran. Zato sto drugoj strani daje jos jaci signal da ga gaze i to opet sve an stetu Srba u Bih.
Zar tebi barem koji imas fobije od Tadica ne smeta ona splovina od Dodiak pored njega :think:



Bilo je jos srpskih igraca koji su igrali za Bih. Sto se tice Misimovica, covek je jedan od najboljih veznih igraca u Evropi. Samo prosle godine u Bundes Ligi bio je jedan od najboljih igraca, imao je cak 26 asistencija. I Kuzmanovic i Subotic su igraci za klasu ispod njega. Apsolutan promasaj nasih tadasnjih fudbalskih funkcionera.


jedini koji prica ovde gluposti wujo si ti

dodika nisu birali svi gradjani BIH vec iskljucivo gradjani Republike Srpske tj Srbi

milorad dodik je izabran od gradjana republike srpske, a ne od gradjana islamske dzamahirije Bosnjakistan

samim tim on je obavezan da radi u interesu onih koji su ga izabrali a to su Srbi

Kao sto rekoh vec, srce 99% gradjana Republike Srpske kuca za reprezentaciju Srbije, dok reprezentaicju BIH ne vole i ne osecaju svojom. Samim tim Dodik radi u interesu sopstvenih gradjana a ne na stetu kako ti tvrdis.

Ti i takvi kao ti su veci neprijatelji srpskog naroda nego jedan Dodik ,jer Dodik radi na tome da se ujedinimo dok nas ti razdvajas mrznjom, i pokusavas da nas ubedis da su Srbi iz Republike Srpske strani narod iz druge drzave sto totalno ne odgovara istini....

Zato te pozivam da jos jednom razmislis pre nego krenes iduci put da pricas takve nebuloze kao sto je da bi Srbi iz RS trebali da vole i navijaju za BIH
 
Poslednja izmena:
ja srbija - francuska nisam ni gledao, kad su pokazali lozu, promenuo sam kanal

sto da dobrovoljno ucestvujem u saradi

ima par sportova gde para nema, i gde se taj rezimski uticaj oseca minimalno, cak nebitno, e, ja sam tamo

Ima ona stara narodna poslovica, o tome kako kasikica govana, opogani 1000l mleka, e taj smo slucaj imali na marakani.
 
Pa... Ako dolazak gosn predsednika znaci da ce na stadionima da se pojavljuje samo normalna publika, podrzavam.
Mada, nikad mi nije bilo jasno zasto se neki nikada nisu pojavljivali, a neki se uvek pojavljuju na mecevima, koncertima itd.
Moze biti, da je samo zbog naseg tumacenja (ne)prisustva i nastala cela diskusija.
Neko moje misljenje je da bi neko iz vlasti mogao tu i tamo da se pojavi kad je nesto vaznije. Ne znam sta sportisti misle o tome, ali valjda njima nesto znaci kad se pojavi bar ministarka za sport.

A mozda da napravimo 'fudbalsku', 'kosarkasku'... itd. ulice ? ;-)
 
Igra Srbija fudbal u Parizu, eto BoTe tamo na stadionu.

Igra Srbija fudbal u Beogradu-eto BoTe na stadionu.

Igra Srbija tenis u Beogradu-eto BoTe u publici.

Igra Srbija košarku u Beogradu-eto BoTe u publici.

Igra Srbija OI u Pekingu-eto BoTe i Jeremije i tamo.

Igra Srbija fudbal u Zimbabveu-ja mislim da bi i tamo otišao kad bi igrali.


Postavlja se logično pitanje: Da li PREDSEDNIK države BoTa i njegovi ministri moraju da se pojavljuju (čitaj-slikaju) baš na svakoj utakmici reprezentacije Srbije ? Zar oni nemaju prečih DRŽAVNIH posla od navijanja na stadionima i u dvoranama i glumljenja ludila u publici pred kamerama ?

Država propada iz dana u dan, u totalnom smo rasulu, od privrede nemamo ni P, svakog dana gomila ljudi ostaje bez posla i ko zna koliko gladnih ljudi i dece živi u zemlji Srbije a u to vreme predsednik države i pola Vlade dižu 3 prsta, ruke i noge na Marakani ! Kao da nemaju pametnija posla. Umesto da rešavaju goruće državne i ekonomske probleme, oni se zajebavaju na sportskim tribinama.

Evo gledamo večeras, cela bolumenta se okupila u VIP loži na Marakani. Tu su i BoTa, i Šule, i Miki Maus i Dodik i ne znam ko sve nije bio. Još im samo Deda Mraz falio da ih posluži kafom. I šta koji piiiiiiiip spikerka RTS-a ima da uzima izjavu od predsednika države posle dobijene utakmice i da ga ispituje bilo šta o tome ? Kao da je on nešto zaslužan što smo dobili braću Rumune s 5:0.

Dakle, da li je prikladno da se predsednik države i ministri onako opušteno ponašaju na sportskim manifestacijama i uopšte da se pojavljuju non-stop na utakmicama Srbije, da li oni uopšte imaju vremena za takve zajebancije ili bi svoje vreme trebalo da iskoriste na neki pametniji način i za državničke obaveze ?

Ma izdaja je to! Kako se samo usuđuju!?!
 
Da, da izmedju ostalog i na tekmi ona splovina Dodik. Ajd ok to sto vise voli Srbiju od svoje rodne zemlje, al moze malo obzira da pokaze na dan kad mu reprezentacija ostvaruje istorijski uspeh, plasman u baraz, makar zbog Srba koji tamo igraju. Pa eno Misimovic im je najbolji igrac.

BTW, ako se izuzme ta negativna slika sa politicarem, sve je bilo na najvisem nivou, igra, atmosfera, ma sve. GO AHEAD EAGLES!!!

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:

Kad je to i gde Dodik rekao da vise voli Srbiju od Republike Srpske :think:

p.s. Ne sekiraj se ti za Dodika i Republiku Srpsku, nego se pazi siptara sto vam i dan danas valjaju gudru u kraju ;)
 

Back
Top