Da li PREDSEDNIK BoTa i ministri moraju da se pojavljuju na svakoj utakmici Srbije ?

Cak se prica da ce Srbija da prepusti to ucesce na SP u J.Africi Francuskoj ukoliko ona ne uspe da ga izbori u barazu ili Austriji posto kad udjemo u EU to nece biti bitno da li idemo mi ili Francuzi,Austrijanci..posto smo svi u EU

То био прави гест према пријатељској Француској.

Igra Srbija fudbal u Parizu, eto BoTe tamo na stadionu.

Igra Srbija fudbal u Beogradu-eto BoTe na stadionu.

Igra Srbija tenis u Beogradu-eto BoTe u publici.

Igra Srbija košarku u Beogradu-eto BoTe u publici.

Igra Srbija OI u Pekingu-eto BoTe i Jeremije i tamo.

Igra Srbija fudbal u Zimbabveu-ja mislim da bi i tamo otišao kad bi igrali.

Postavlja se logično pitanje: Da li PREDSEDNIK države BoTa i njegovi ministri moraju da se pojavljuju (čitaj-slikaju) baš na svakoj utakmici reprezentacije Srbije ? Zar oni nemaju prečih DRŽAVNIH posla od navijanja na stadionima i u dvoranama i glumljenja ludila u publici pred kamerama ?

Država propada iz dana u dan, u totalnom smo rasulu, od privrede nemamo ni P, svakog dana gomila ljudi ostaje bez posla i ko zna koliko gladnih ljudi i dece živi u zemlji Srbije a u to vreme predsednik države i pola Vlade dižu 3 prsta, ruke i noge na Marakani ! Kao da nemaju pametnija posla. Umesto da rešavaju goruće državne i ekonomske probleme, oni se zajebavaju na sportskim tribinama.

Evo gledamo večeras, cela bolumenta se okupila u VIP loži na Marakani. Tu su i BoTa, i Šule, i Miki Maus i Dodik i ne znam ko sve nije bio. Još im samo Deda Mraz falio da ih posluži kafom. I šta koji piiiiiiiip spikerka RTS-a ima da uzima izjavu od predsednika države posle dobijene utakmice i da ga ispituje bilo šta o tome ? Kao da je on nešto zaslužan što smo dobili braću Rumune s 5:0.

Dakle, da li je prikladno da se predsednik države i ministri onako opušteno ponašaju na sportskim manifestacijama i uopšte da se pojavljuju non-stop na utakmicama Srbije, da li oni uopšte imaju vremena za takve zajebancije ili bi svoje vreme trebalo da iskoriste na neki pametniji način i za državničke obaveze ?

НЕ МОРА НИ ОН, а ни министри!!!

Али зато ми треба сада да гледамо Нолета и да навијамо да победи
оног *рвата;)

Ево, почео меч.....:bye:

.

Da, da izmedju ostalog i na tekmi ona splovina Dodik. Ajd ok to sto vise voli Srbiju od svoje rodne zemlje, al moze malo obzira da pokaze na dan kad mu reprezentacija ostvaruje istorijski uspeh, plasman u baraz, makar zbog Srba koji tamo igraju. Pa eno Misimovic im je najbolji igrac.

BTW, ako se izuzme ta negativna slika sa politicarem, sve je bilo na najvisem nivou, igra, atmosfera, ma sve. GO AHEAD EAGLES!!!

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:

Postavlja se logično pitanje: Da li PREDSEDNIK države BoTa i njegovi ministri moraju da se pojavljuju (čitaj-slikaju) baš na svakoj utakmici reprezentacije Srbije ? Zar oni nemaju prečih DRŽAVNIH posla od navijanja na stadionima i u dvoranama i glumljenja ludila u publici pred kamerama ?

Država propada iz dana u dan, u totalnom smo rasulu, od privrede nemamo ni P, svakog dana gomila ljudi ostaje bez posla i ko zna koliko gladnih ljudi i dece živi u zemlji Srbije a u to vreme predsednik države i pola Vlade dižu 3 prsta, ruke i noge na Marakani ! Kao da nemaju pametnija posla. Umesto da rešavaju goruće državne i ekonomske probleme, oni se zajebavaju na sportskim tribinama.

Evo gledamo večeras, cela bolumenta se okupila u VIP loži na Marakani. Tu su i BoTa, i Šule, i Miki Maus i Dodik i ne znam ko sve nije bio. Još im samo Deda Mraz falio da ih posluži kafom. I šta koji piiiiiiiip spikerka RTS-a ima da uzima izjavu od predsednika države posle dobijene utakmice i da ga ispituje bilo šta o tome ? Kao da je on nešto zaslužan što smo dobili braću Rumune s 5:0.

Dakle, da li je prikladno da se predsednik države i ministri onako opušteno ponašaju na sportskim manifestacijama i uopšte da se pojavljuju non-stop na utakmicama Srbije, da li oni uopšte imaju vremena za takve zajebancije ili bi svoje vreme trebalo da iskoriste na neki pametniji način i za državničke obaveze ?

tadic verovatno razmislja da kad je glup i nesposoban da dobije poene u narodu na osnovu ekonomskih rezultata njegove vlasti i reformi, daj onda makar da se slihtam narodu preko sporta

Da, da izmedju ostalog i na tekmi ona splovina Dodik. Ajd ok to sto vise voli Srbiju od svoje rodne zemlje, al moze malo obzira da pokaze na dan kad mu reprezentacija ostvaruje istorijski uspeh, plasman u baraz, makar zbog Srba koji tamo igraju. Pa eno Misimovic im je najbolji igrac.

BTW, ako se izuzme ta negativna slika sa politicarem, sve je bilo na najvisem nivou, igra, atmosfera, ma sve. GO AHEAD EAGLES!!!

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:

wujamarkoff ne lupaj.

99% srba u RS ne dozivljava BIH kao svoju zemlju vec kao nuzno nametnuto zlo. tako da pricas gluposti.

srbija i reprezentacija srbije je zajednicka i za nas iz srbije i za njih iz RS

recimo moji drugovi iz Srbinja su otisli da gledjau utkamicu protiv rumunije.....

Polako decko sa recima. Nema razloga da letis tako brzo, tek si stigao.;)
BTW, nema razloga da branis lopinu Dodika, zapaprice vam on tamo samo tako.
I da, nema razloga da se krijes pod laznim nikom, jos vise da lazes da si musliman i to iz Velike Kladuse a Srbin. :hahaha:

ne branim ja nikakvog dodika vec samo kazem da samo budale vjeruju da je srbija ono sto su edvard kardelj i tito ucrtali...Republikja Srpska je srce Srbije

wujamarkoff ne lupaj.

99% srba u RS ne dozivljava BIH kao svoju zemlju vec kao nuzno nametnuto zlo. tako da pricas gluposti.

recimo moji drugovi iz Srbinja su otisli da gledjau utkamicu protiv rumunije.....

A i igraci iz RS igraju za Srbiju Zdravko Kuzmanovic,Neven Subotic itd.

Inace da budem iskren ovde u RS je veca i bolja Srbija nego tamo preko Drine

pa znam.

svi igraci iz RS igraju za Srbiju

jedini izuzetak je mislim onaj Zvezdan Misimovic , koji je igrao za nasu mladu reprezentaciju pa ga je posle Pizon otkacio rekavsi mu da je suvise tezak i spor, a onda ga je Salihamdzic ubedio da igra za DZamahiriju

takodje se slazem da je Srbija i Srpstvo prisutnije danas u RS nego u Srbiji

to moze da se vidin ajbolje po transparentima na utakmici - dominiraju transparenti iz republike srpske sto je meni drago

U Srbiji su sada u modi ovi ****** ,lezbejke, zene u crnom i ostala gamad, dok kod vas u RS takvih skotova nema...

Smeta mi što više ne mogu da otvorim televizor od njega. :mrgreen:

Probaj sa

canopener.jpg

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

wujamarkoff ne lupaj.

Prvo ti si poslednja licnost koja nekome moze da kaze da pise gluposti.
Drugo procitaj jos jednom post. Nije poenta ko u Bih navija za koga, vec je problem taj jedan drzavni zvanicnik koji na direktan nacin radi u stetu naroda od kojeg je izabran. Zato sto drugoj strani daje jos jaci signal da ga gaze i to opet sve an stetu Srba u Bih.
Zar tebi barem koji imas fobije od Tadica ne smeta ona splovina od Dodiak pored njega :think:

edini izuzetak je mislim onaj Zvezdan Misimovic , koji je igrao za nasu mladu reprezentaciju pa ga je posle Pizon otkacio rekavsi mu da je suvise tezak i spor, a onda ga je Salihamdzic ubedio da igra za DZamahiriju

Bilo je jos srpskih igraca koji su igrali za Bih. Sto se tice Misimovica, covek je jedan od najboljih veznih igraca u Evropi. Samo prosle godine u Bundes Ligi bio je jedan od najboljih igraca, imao je cak 26 asistencija. I Kuzmanovic i Subotic su igraci za klasu ispod njega. Apsolutan promasaj nasih tadasnjih fudbalskih funkcionera.

Pa.....skupljanje politickih poena.....Vidi kako on voli Srbiju vidi kako on ide da ih podrzava....vidi ovo vidi ono....magarci...

Back