da li postoji drugarski sex

Pa postoji.. Samo ne znam koliko bih to nazvao drugarski..
To je vise kao da znas osobu koja zeli sto i ti s vremena na vreme, cujete se i vodite ljubav (aha, jest, bas to ali to je statisticki nemoguce :eek:), i osvanete zajedno..
Posle toga se cujete kao da nista ni nije bilo u tom smislu, imate svoje zivote sve dok vam ne zatreba.. pa znas nastavak..
 
Pa postoji.. Samo ne znam koliko bih to nazvao drugarski..
To je vise kao da znas osobu koja zeli sto i ti s vremena na vreme, cujete se i vodite ljubav (aha, jest, bas to ali to je statisticki nemoguce :eek:), i osvanete zajedno..
Posle toga se cujete kao da nista ni nije bilo u tom smislu, imate svoje zivote sve dok vam ne zatreba.. pa znas nastavak..

zhenama ne treba sex.
 
Pa da, zato ja netju imati decu npr. I zato tju da jednog dana otrujem ljude da bih stekao novac mozda, ili tako nesto. narawno bitne su samo moje potrebe ko yebe druge :super:
Kriminalno doba, blizu je :D

:think: svasta od tebe....zar mislis da ce se pojaviti neka dobra vila i reci: znas bratislave, ja sam ti procitala misli i sve zelje cu da ti ispunim.....:)...sta ima lose u tome da covek ide za svojim htenjima, a gazenje preko mrtvih nikad ni nije bilo u opcijama......
 
:think: svasta od tebe....zar mislis da ce se pojaviti neka dobra vila i reci: znas bratislave, ja sam ti procitala misli i sve zelje cu da ti ispunim.....:)...sta ima lose u tome da covek ide za svojim htenjima, a gazenje preko mrtvih nikad ni nije bilo u opcijama......

zato meni jeste :D, aprawo swe wishe postaje i jedina opcija kako wreme tecxe.
Ai zasto da se ne pojawi wila? Zasto bi samo dewojke imale takaw priwilegowan polozaj da njima padne sa neba, ai poneki muskaratz. zasto ne i ja
 
:rtfm:da li postoji drugarski sex ili kada se poje+ete drugarstvo nestaje:zag:

Postoji, a da li će drugarstvo da prestane, zavisi od mnogo faktora.

Npr, sex je bio loš, više nećete da se ebete, a treba da se družite. Kako?

Ili , sex je bio dobar, sad ćete samo da se ebete, kako ćete da se družite?

Ili, otkriješ da dotadašnji drug / drugarica ima neke ozbiljne tripove koji se pokažu tek nakon sexa, pa ti više nije ni do ebanja, ni do druženja.
 

Back
Top