Da li posle raskida ljubavne veze treba ostati u prijateljskim odnosima?

Ne kažem da to ne može, ali je rijetko.

Ima li tu seksualne energije među vama?
A sa njene, ako znaš?
Ne. Bili smo 5 god u vezi. Voleli se. Razišli se i to je to. Ali se jako dobro poznajemo i možemo da razgovaramo o čemu god. I volim je kao prijatelja. Sada se verila i ja sam baš iskreno srećan zbog toga. Čujemo se redovno, biću pozvan na svadbu... Ne znam zbog čega bi ostale neke negativne emocije sa osobom koju si nekada voleo kao partnera? To je sve neki ego trip.
I sa drugim bivšim devojkama sam se skroz ok. Evo danas se čuo sa jednom.

Nisu to ego budalaštine..to je realnost..
Tamo gde je jednom pukla varnica puci ce opet..
Šala na stranu, po mom mišljenju to su prijateljstva iz interesa..deca, alimentacije ovo ono..
U redu je da imaš mišljenje. A ja ti kažem da i u mom i u njihovom slučaju to veze nema sa time.
Oni što jeste užasno i često realnost je da mrziš nekoga koga si nekad voleo. I to baš iz ego budalastina.

Pazi, verujem ali..
Da li bi taj tvoj prijatelj ostavio nasamo svoju zenu u drustvu bivseg muza a da on nije prisutan?
..ja mislim, teško..:lol:
Е баш би то што он ме би насамо оставио своју жену у присуству бившег мужа нешто спријечити ако та жена хоће да нешто уради. Банализијеш. Шта би то било да остану насамо? Па није она ствар на длану да се то тако брзо одигра и све поново "плане.

O tome se i radi..ljudi koji su se voleli retko mogu da se mrze na kraju osim u nekim ekstremnim slucajevima, zato su takva prijateljstva skoro pa i nemoguca...najcesce zbog novih partnera...
nije grijeh voljeti sto si mrzeo, grijeh je mrzeti sto si voleo...

ali prijateljstva ne idu ne samo zbog novih partnera (sto i jes razumljivo) vec sto posle ljubavi nista vise nije isto a i puno tu ima uspomena....
to treba reci ostaje ljudski normalan odnos, da kad bi se nasla u nevolji pomognes ako mozes naravno...

Back