Da li posle raskida ljubavne veze treba ostati u prijateljskim odnosima?

Ne radi se o tome da imam problem
Naprotiv
Svaki odnos ima pocetak i kraj
I prijatelj koji me razocara, izda ili shvatim da vise nemamo zajednicki jezik, nije mi prijatelj
Ja ne odrzavam ni takva prijateljstva
Kamoli neke seksualne vrste
Zbog cega bih odrzavala kontakt s nekim prema kome sam izgubila interesovanje

Meni je to zanimljivo. Msm to ostajanje u dobrim odnosima 🙂

Haha

Imam par prijatelja koji su bivši.
A poslednji partner ima drugarice bivše.
Pa sad, to je zaista najmanji problem. Tj nije. Ne mogu zamisliti da se nervira neko što se čujem sa bivšim, ako je među nama lepa bliskost. Mogu sve lepo da mu kažem ako pita šta i kako. Uostalom, sa tom sam osobom sad ne sa tim bivšim. I jasna mi je glava. Razumni ljudi tako rade. Mislim.

No neko je ljubomoran na bivšeg. Jeste malo čudno. Pitanje je da li veruje da je stvar gotova? Bilo, prošlo, sad je nešto drugo.

Ako su već ljubomorni treba da budu na sadašnje prilike, a ne bivše.

Da li posle raskida ljubavne veze treba ostati u prijateljskim odnosima ?
Nas poznati seksolog Branislav Nestorovic kaze da ne treba ostati. Jer da je valjalo ne bi se raskidalo. Samo ostajenje u nekim ''prijateljskim odnosima'' predstavlja samo nepotrebni teret, koga se treba sto pre ratosiljati, kaze Branislav Nestorivic nas poznati ekspert za sve i svasta.
Jer on kaze iz svoga iskusta, da je posle svakog raskida sa devojka, a imao ih je bas puno, puno, da je on odapinjao amorove strele koje su devojke u srcu pogadjale. Znaci odmah ide sledeca devojka...
:think:
Pogledajte prilog 1454025
Sta će Nestor ovde? 😁😂

Ne radi se o tome da imam problem
Naprotiv
Svaki odnos ima pocetak i kraj
I prijatelj koji me razocara, izda ili shvatim da vise nemamo zajednicki jezik, nije mi prijatelj
Ja ne odrzavam ni takva prijateljstva
Kamoli neke seksualne vrste
Zbog cega bih odrzavala kontakt s nekim prema kome sam izgubila interesovanje

Meni je to zanimljivo. Msm to ostajanje u dobrim odnosima 🙂
Eto, ja sam ostao u odličnom odnosu. Niko nikoga nije ni razočarao ni izdao. Prosto smo se razišli jer smo imali različite poglede na vezu. Kao prijatelji smo dobri. 🙂

Nestorović:

Hot Shots Idiot GIF
Mislio sam da u njemu ima necega, no prevario sam se. Lik je satiricar, i to tako trteba shvatiti...

Ako ne umes da ostvaris prijateljski odnos sa bivsom/em, znaci da nezrelo srljas u veze i nezrelo gradis odnose koji pucaju i kulminiraju u nekakve drame gde se posle niko ni sa kim ne cuje vec pusto ko posle tornada.
Ne kazem da treba sa bivsima izlaziti svaki petak u drga, ali umeti se pozdraviti i pitati kako si, barem, znaci da u ljubavnom odnosu gradis zdrave dusevne vrednosti.

Da li posle raskida ljubavne veze treba ostati u
Ako je u jednom momentu bilo seksualne privlačnosti i konkretnih stvari,
To onda nije prijateljstvo.

Čim je tu erotika i seksualnost uključena - doviđenja nakon raskida.
Jednostavno, ako misliš dalje tražiti, onda je bolje i poštenije raščistiti sve.

Ne treba da ima nada "možda se nešto sredi" jer su judi mogli: 1.razgovarati 2.praviti pauzu i izabrali su raskid.

Back