Да ли посећујете још неки форум?

Пре пар година, био сам на ,,fоrum.hr'' и нисам стигао до седам коментара, замало да ме искључе (трајни бан), због једног коментара написан ћирилицом. После тога ја сам се сам искључио.
 
bio sam na vise foruma..sto Hrvatskih sto Srpskih i Bugarskih ..ostade mi samo ovaj no vise i nemam entuzijazma da pisem na vise od jednog
Аз съм Българин.
Колкото по-правилен, добър и подреден изглежда един човек, толкова повече са демоните и по-голям хаосът вътре в него. Корицата лъже. Зато.
 
uuhh, nema dje me nije bilo...
ali sam skoro pa batalio sa pisanjem, udjem ponekad da ubijem dosadu...ostalo je par foruma na koje kuckam po potrebi u vezi kola, parfema, satova ali to nije to.
najjaca zajebancija koju pamtim je bila na forumu Hidrometeorološkog zavoda Crne Gore kad je jedne godine napadao ogroman snijeg, kakvih je tu sve paljevina bilo :eek::eek:
jbg, žao mi je što forumi propadaju, nekako sam emotivno vezan za njih... prvu djevojku sam upoznao preko chata, pretece jednog cg foruma.
a moze masu korisnih stvari da se pokupi oko treninga, poslova i sl.


Nego, ima li neki kladionicarski forum, moze i strani, nešto mi je frka s parama a moram se vadit iz govana što prije
 
uuhh, nema dje me nije bilo...
ali sam skoro pa batalio sa pisanjem, udjem ponekad da ubijem dosadu...ostalo je par foruma na koje kuckam po potrebi u vezi kola, parfema, satova ali to nije to.
najjaca zajebancija koju pamtim je bila na forumu Hidrometeorološkog zavoda Crne Gore kad je jedne godine napadao ogroman snijeg, kakvih je tu sve paljevina bilo :eek::eek:
jbg, žao mi je što forumi propadaju, nekako sam emotivno vezan za njih... prvu djevojku sam upoznao preko chata, pretece jednog cg foruma.
a moze masu korisnih stvari da se pokupi oko treninga, poslova i sl.


Nego, ima li neki kladionicarski forum, moze i strani, nešto mi je frka s parama a moram se vadit iz govana što prije
Ne znam za pitanje, no se setih onog programa za chat, mirC...e, to su bila vremena 😄
 
Занима ме да ли посећујете још неки форум осим Крстарице,и који вам је бољи ако је одговор да.
Они који ово сматрају личним питањем нека заобиђу ову тему.
Правиш анкету или онако? Мислим, у ери интернета, везивати се за један форум није логично. Има гомила профилисаних форума и људи их посећују.
Крстарица је више пијачни форум. Ниво расправе је често испод пијачног.
Овакви форуми служе за "пражњење".
Лично више преферирам техничке форуме и то иностране. На жалост и на нашим техничким форумима лош је ниво дискусије јер имамо јако лошу модерацију.
То је већ део нашег менталитета. Влада сујета, полтронство, кланови и слично.
Већ сам у једној сличној теми споменуо, пре петнаестак година, по мени, најбољи технички форум код нас био је "elitesecurity".
Данас, немам појма? Последњи пут када сам га посетио, туга. Сви отишли због очајне модерације и преласка на пијачни ниво.
Ок, можда је и конкуренција и време учинило своје. Раније људи нису имали такав приступ информацијама па су по форумима тражили одговоре на своја питања.
Довољно је рећи да је квалитету тадашње дискусије допринео и dial up интернет. Због цене и брзине тадашњег интернета тролова готово да није било.
Данас форумима владају ликови који су у реалном животу недоречени па им је виртуелни свет утеха!
 
Аз съм Българин.
Колкото по-правилен, добър и подреден изглежда един човек, толкова повече са демоните и по-голям хаосът вътре в него. Корицата лъже. Зато.
Ja bi se sto puta pitao dali smem nekome otvoreno reci da laze..kultura ti bas i nije na nekom nivou//:think:
 
Ja bi se sto puta pitao dali smem nekome otvoreno reci da laze..kultura ti bas i nije na nekom nivou//:think:
Nisam tebi rekao da lažeš, nego pošto si bio na bugarskim forumima mislio sam da ćeš shvatiti/ prevesti jer sam logično pretpostavio da govoriš bugarski.
Bugari lažu po forumima a u početku se predstavljaju mnogo fino pa čovek pogreši "ne sudi o knjizi po koricama".
Ja nikoga nisam uvredio, čist nesporazum, valjda sam objasnio.
 
Bila sam na raznim forumima i u prošlosti kada su bili popularni, a i poslednjih godina, mahom iz dosade. Ranije su forumi bili baš zabavni, javljali su se razni ljudi, često vrlo obrazovani, od kojih se svašta moglo naučiti. Danas su forumi uglavnom zamrli ili su postali toliko ispolitizirani da je boravak na njima postao nepodnošljiv, pa su se i članovi razbežali. Malo su mi dosadile ozbiljne diskusije, a ovde ima ležernih tema i igrica, pa se trenutno ovde zabavljam i ne zalazim po drugim forumima. 🙂
 
Bio sam dugo aktivan na jednom domaćem forumu, tamo sam bio i moderator par puta.
Bio sam na još jednom ne tako dugo.
Ponekad pišem na Horizon-u (forum fanova serije Blake`s 7).
Sviđa mi se krstarica, pozdrav svima! Skupljam sličice "Tarzan" navijam za Radnički iz Prijedora, volim se dopisivati. Vozim skejtbord i pišem pojeziju u slobodno vrijeme!
 

Back
Top