Да ли посећујете још неки форум?

ja posecujem jos jedan tehnicki forum.
krstarica mi sluzi da prekratim vreme u firmi kad bas nemam mnogo posla. volim krstaricu, to me vezuje jos za pocetke mog koriscenja interneta (jos pre 20ak god. redovan bio na chatu... :D) ali raznih pacijenata se namnozilo ovde, pa se trudim da ne ulazim u neke rasrave jer uvek pokusavam da na dozvolim da me uvuku u to blato kao danas na temi vezanoj za Ukrajinu. uglavnom ucestvujem na temama vezanim za putovanja, zivot u inostranstvu, eventualno nesto oko tehnike/gradjevine jer u tim oblastima imam dosta licnog iskustva.
 
Danny Devito Smh GIF

Kategorično!
 
Zavisnik od foruma, međutim svi se ugasili a ono što je ostalo ne valja ništa ili isti ljudi odavde ili mi traže lične podatke da bih se registrovao, dakle NE. Samo ovde.
Istina, forumi izumiru i ovaj je jedini aktivan. Kada sam ja postao aktivan na internetu u srednjoj školi što beše pre više od 10 godina, forumi su nicali samo tako i ja sam bio član gde god sam stigao. Kako su društvene mreže počele da potiskuju, sve to je nestalo. Nažalost.
 
Istina, forumi izumiru i ovaj je jedini aktivan. Kada sam ja postao aktivan na internetu u srednjoj školi što beše pre više od 10 godina, forumi su nicali samo tako i ja sam bio član gde god sam stigao. Kako su društvene mreže počele da potiskuju, sve to je nestalo. Nažalost.
Рекли су да није дозвољено да се наводе други форуми,па сам преформулисао питање.
 
Занима ме да ли посећујете још неки форум осим Крстарице,и који вам је бољи ако је одговор да.
Они који ово сматрају личним питањем нека заобиђу ову тему.
Ja sam jedva i ovaj pronašla

Ako neka alternativa javite mi na pepe da malo prosetam :)))))
 
bio sam na vise foruma..sto Hrvatskih sto Srpskih i Bugarskih ..ostade mi samo ovaj no vise i nemam entuzijazma da pisem na vise od jednog

Ja pokuso na jedan hrvatski forum al je u NATO-hrvatskoj na svim drustvenim mrezama i u medijima , americka cenzura.
Isto sam trajnim banovanjem zavrsio i na NATO-makedonskom forumu.
Od tada sam samo na forumima zemalja koje nisu u NATO.
 
Ja pokuso na jedan hrvatski forum al je u NATO-hrvatskoj na svim drustvenim mrezama i u medijima , americka cenzura.
Isto sam trajnim banovanjem zavrsio i na NATO-makedonskom forumu.
Od tada sam samo na forumima zemalja koje nisu u NATO.
vidis nisam znao za to jer u osnovi svaki forum po vokaciji nastoji da bude internacionalan...no kako sad ne radi velika vecina foruma, ne trebaju ti drugi..
 
vidis nisam znao za to jer u osnovi svaki forum po vokaciji nastoji da bude internacionalan...no kako sad ne radi velika vecina foruma, ne trebaju ti drugi..
pa "internacionalno" se u evropi misli na "americki".
I ovaj forum je zagadjen do grla , al osnivaci imaju vise korist nego stetu od "komentari" na Krsti pa ce ovaj forum biti jedan od zadnjih koji ce amerika ugasiti u toku ovog tekuceg rata sa Rusijom.
 

Back
Top