- Poruka
- 132.308
To što ste zaglabali nije sendvič, prevarili vas.Trenutno samo vi pusite, mislim kad smo vec kod napusavanja![]()
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
To što ste zaglabali nije sendvič, prevarili vas.Trenutno samo vi pusite, mislim kad smo vec kod napusavanja![]()
To što ste zaglabali nije sendvič, prevarili vas.![]()
Ne, nego kao javna ličnost koja navodno apeluje na sve ljude i sve uzraste nije pametno da se polarizuju.Veću besmislicu skoro nisam pročitao, pazi obavezu na ćutanje, ti baš voliš diktature, samo ne bi voleo da živiš u nekoj verovatno.
Уметници су познати због свог уметничког рада, а онда користе ту популарност да ти увале нешто друго? Исто тако могу да пропагиорају и нешто са чим се ти стравствено не слажеш. Шта ћеш онда? Да тражиш да умукну?Možda u Severnoj Koreji, Rusiji i sličnim istočnim despotijama.
U Evropi niko nema obavezu na ćutanje.
Civilizacija ljudima donosi slobode a ne jednoumlje i podaništvo.
Уметници су познати због свог уметничког рада, а онда користе ту популарност да ти увале нешто друго? Исто тако могу да пропагиорају и нешто са чим се ти стравствено не слажеш. Шта ћеш онда? Да тражиш да умукну?
Apsolutno,Ne da imaju pravo na ćutanje nego obavezu na ćutanje.
Ti očigledno isključivo pratiš zapadnu prooagandu.Iskreno ne vidim da je tramp toliko ''uzasan'', cak ni Netanijahu
Apsolutno,
kao medijska ličnost nemaš pravo da manipulišeš i obmanjuješ javnost koja te idealizuje zbog nečeg sasvim drugog.

Против агресије НАТО-а на СРЈ 1999. само мали број уметника у Европи је дигао свој глас. Пропаганда и цензура су биле јаче.Možda u Severnoj Koreji, Rusiji i sličnim istočnim despotijama.
U Evropi niko nema obavezu na ćutanje.
Civilizacija ljudima donosi slobode a ne jednoumlje i podaništvo.
Apsolutno,
kao medijska ličnost nemaš pravo da manipulišeš i obmanjuješ javnost koja te idealizuje zbog nečeg sasvim drugog.

