Quantcast

Da li politicari prate forume

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
Bas me interesuje vase misljenje da li politicari prate ovaj ili neki drugi forum vezan za politiku. Mislim da kada bi pratili ovaj forum mogli bi da izvuku zakljucke kako narod gleda na njihove postupke i koliko je narod nezadovoljan ili mozda zadovoljan njihovim radom/ neradom.

duhvs

Iskusan
Banovan
Poruka
6.466
Njime se svakog dana sugeriše da su najbolji i nezamenljivi i zato se ponašaju poput napuvanog praznoglavog pauna.

Oni koji ih uče kakvi da budu i kakve manire da koriste i kakve izjave da daju imaju svoj veran "kadar" koji prati sva zbivanja pa između ostalog i na forumima. Ali i oni su toliko samoživi da i najveći problem pripisuju svojoj samoživosti i nezamenljivosti.

Cilj koji su trebali da dostigu postignut je. Narod je bačen na kolena u teškoj apatiji je i u nekiom prividu bezizlaznosti iz trenutnog stanja.

Izlaz postoji i uvek je aktuelan. Kako rekoh jednom malopre ..... da bi 95% bilo sretno i zadovoljno takvi moraju da omaste konopac......

Poruka
23.677
Bas me interesuje vase misljenje da li politicari prate ovaj ili neki drugi forum vezan za politiku. Mislim da kada bi pratili ovaj forum mogli bi da izvuku zakljucke kako narod gleda na njihove postupke i koliko je narod nezadovoljan ili mozda zadovoljan njihovim radom/ neradom.
Сматрам да прате али да ономе што се пише на њему не придају нарочити значај.Државу воде људи којима ни најмање није стало до мишљења народа а комплетна политика им се свела на упоредно приказивање резултата ове Владе са временом Слободана Милошевића.Своје блато перу туђим блатом.Незадовољство које могу видети како на форумима тако и у опште им је знак да треба више да пораде на психолошкој пропаганди убеђивања народа како му је добро,како он одлично живи само што тога није свестан и како би да је неко други на власти народ неминовно био у далеко неповољнијем положају него што је сада.То што народ живи у држави са преко милион незапослених,а и они који су запослени примају најмању плату у Европи их уопште не брине.Блиц,РТС,Б62 кажу да живимо одлично и да нема области у којој држава није лидер у региону.По њима ко то није схватио,тај је у заблуди упркос томе што је реалност далеко другчија од оне приказане у медијима.

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
Ti si klasičan Srbin... Uvek si egocentričan i precenjuješ svoju realnost.....
Jesam ali verovatno za razliku od tebe posto sam privatnik VOLIM DA SVI LJUDI u Srbiji imaju lep zivot i dosta para jer onda ima posla i za mene i za druge.Zivim sigurno bolje od makar 80%
stanovnistva ali nisam egoista i volim svoj narod sa svim njegovim manama i vrlinama.Temu sam postavio bas da cujem vase misljenje o politicarima jer ipak mislim da i medju njima ima emotivaca
kao sto sam ja ili slicno, nisu valjda svi djon obraz i misle samo na sebe.Voleo bi da citaju nase postove mozda bi se promenili makar malo .Vreme je da izadjemo iz ovog kosmara koji nas je
zadesio.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.882
Prate forume.

Ja sam dugo na jednom drugom velikom forumu razglabao sa nekim tipom pod nickom Hmmm....

A to je bio glavom i bradom Slobodan Homen....

Naravno, to tada nisam znao, ali sam kasnije saznao.

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.412
Неки политичари прате форуме а неки добијају извештаје шта се пише на највећим и најпопуларнијим форумима.Има и оних који учествују у раду форума.Свима њима је заједничко да их није брига шта ми мислимо зато што се политиком баве ради себе а не ради нас.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.882
Неки политичари прате форуме а неки добијају извештаје шта се пише на највећим и најпопуларнијим форумима.Има и оних који учествују у раду форума.Свима њима је заједничко да их није брига шта ми мислимо зато што се политиком баве ради себе а не ради нас.
Ja sam cuo da se Tadic vec par puta raspitivao za Tihog....

Bez sve sale!

Poruka
3.129
Нисам сигурна колико је њих брига за форумаше...
Вјероватно форуме доста прате новинари и статистичари,али политичари.... -не

duhvs

Iskusan
Banovan
Poruka
6.466
Mislim da prate, e sad da li uceststvuju u raspravi, tesko, mada vjerovatno ima i politicara koji ponekad i napisu nesto.

Ti si nepopravljivi optimista ...... pa ne misliš valjda da ova garnitura takozvanih političara koja se pojavila 2000-te godine ima dovoljno mozga da sastavi jednu prostu rečenicu iz svoje glave ?

Sve to njima piše tim zapadnih i po neki domaći tekstopisac a koji je politički podoban.
Pre toga, jedno mesec dana se sastavlljaju tekstovi i uče napamet. Da mi je samo videti tadića kakav izglda sam sebi pred ogledalom kad se priprema za neki veliki koncet u gudenju i sviranju

Ja garantujem da ti timovi uveliko već sada piši tekstove za te naše takozvane "demokratske" političare u sledećoj predizbornoj kampanji. Čak se već sada spremaju i odela koja će tada da nose i kakav će cvetić ili šeširić da stave u rever ili na kosicu .....

Ako uporediš tadića i Mariju Kalas videćeš da nema nikakve razlike.

Poslednja izmena:
Poruka
19.892
Да ли прате - прате. Сигурно.
Знам да прате медији. Дешава се да чујем читање коментара са форума(овог или неког другог) по неким градским радио станицама.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.