Quantcast

Da li podržavate odgajivanje pasa?

електрика

Zaslužan član
Poruka
113.566
Tebe jedino ne mrzis da mrzis, to je evidentno.
A gde sam slagao? Znas li ista o psima kad tako tabunjas ili ih samo jednostavno mrzis kao i sve oko sebe? Nemoj meni te price molim te....
Знам да те неке расе могу обогаљити и убити а неке не.

Poslednja izmena od moderatora:

Aruena*

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.845
To što su oni na ulici i što napadaju jer su gladni krivi su neodgovorni vlasnici i sistem što je to dozvolio. Ulični psi se samo preseljavaju sa jedne na drugu lokaciju. Bar da ih sterilišu pa da se ne razmnožavaju.

Odgovorila sam ti na prvi post i ako si se udaljio od teme. Evo i na drugi sam, dozvoliću da mi odgovoriš ali svaki naredni post koji nema veze sa temom biće obrisan.

ccaterpillar

Legenda
Banovan
Poruka
55.524
To što su oni na ulici i što napadaju jer su gladni krivi su neodgovorni vlasnici i sistem što je to dozvolio. Ulični psi se samo preseljavaju sa jedne na drugu lokaciju. Bar da ih sterilišu pa da se ne razmnožavaju.

Odgovorila sam ti na prvi post i ako si se udaljio od teme. Evo i na drugi sam, dozvoliću da mi odgovoriš ali svaki naredni post koji nema veze sa temom biće obrisan.
Одлично, власници су криви, важно је да псе не дирамо.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.