Da li podrzavate hapsenje Cece Raznjatovic i zasto ?

ja sam reko da sam 100% za hapsenje cece jer zasto ona da ima punu kucu oruzja i da se kurchi sa tamo nekim kriminalcima - za to postoji zatvor, kako bi sad bilo da svi drzimo po kucama tonu oruzja i da se bavimo kriminalom ali onako humano iz hobija plus patriotski pa posle kad dodje do zatvora tamo neki shabani patriote-polukriminalci da potpisuju peticiju za oslobadjanje - ali pesme kao pesme su joj OK za tu vrstu muzike - mozda je dragana mirkovic malo bolja ali je prsla...

manite se tih peticija nismo bre deca i nije srbija selo pa da se tako pojedinci poigravaju sa zakonom kako im se svidi
 
Icarus:
Bas me zanima hoce li opet uspjeti vratiti staru slavu sada kada je izasla iz zatvora .

Sto mrzim kad mora dva puta da kucam,bem ti veze!
Elem,mislim da bi vec trebalo ukinuti ovaj post jer Ceca vise nije u aps.
A sto se popularnosti tice:Moje misljenje Icarus da ona nije ama bas nista izgubila od svoje popularnosti bar ne kod njenih fanova.Naprotiv,pricajuci s ljudima,mnogo ih je( a za koje znam da je ne gotive) koji razmisljaju ovako:PA TO STVARNO NEMA VISE SMISLA>Ocigledno da je Svetlana necija politicka igrica(kakvi crni pistolji,u Velikom Trnovcu tolko oruzja ima svako dete,to Vam garantujem).Politicke aferice iz dana u dan.Ne ulazim u to ko je od njih u pravu.Tek,narodu se pomalo zgadili.Malo li je bilo pod Miskom pa sad i ovi nekako isto.A ima tu i druga stvar.Uzmi Tajsona.Taj pola zivota provede po apsanama.Sto zbog tuca,premlacivanja supruge,silovanja,pola zivota.Pa opet kad boksuje,vecina za njega navija iako je negativan lik?! Aj sad.....
Vreme ce pokazati sta ce biti s Cecom i njenom popularnoscu.......
 
OK..............NEKI NEVOLE CECU,ALI SVI LIKOVI KOJI JE MRZE I PODRZAVAJU OVE ZLOTVORE KOJI SU JE UHAPSILI NECE DA SE POMIRE SA TIM DA JE ZENA NENORMALNO POULARNA,DA JEDNOSTAVNO IMA RECEPT KAKO DA OSVOJI NAROD,DA IMA NESTO STO PRIVLACI DRUGE........I DA CELA TA PRICA O NJOJ JE JEDNOSTAVNO INTERESANTNA OBICNIM LJUDIMA,FILMICNA JE I CECA JE CECA!!!!!
TAKO DA PORED SVIH ZLIH JEZIKA ONA NE TREBA DA SE BORI,UVEK JE POBEDNICA!!
 
Svako ko je prekrsio zakon nek ide u zatvor pa ko bio (makar i ja). A ono sto su njoj nasli sigurno nebi trebalo da je puste ali kad je tako. . . Nasa je zalost sto takvi ljudi i dalje mogu da setaju slobodno ulicama. . . A iskreno me bas briga za njenu muziku. Da nije bilo prenosa njenog koncerta na pink-u nikad nebih ni znao da ga je drzala. Tako da ako nesto zelis mozes da ga zaobidjes pa makar to bila i Ceca. A to sto mnogi pricaju da od nje nemoz' nigde i sl. neka probaju da zaobilaze mesta koja im se "gade" i TV pink i nece imati problema sa Cecom, a i sa ostalom muzikom tog zanra 8)
 
Icarus:
J-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-EJ-E-B-A-NJ-E

Otidji do wc-a pa onda dodji da lepo pises ovde... kad se smiris :roll: 8)
 
sugar-plum:
pa da ti si najbolji primer
Sta se bre raspravljate, da je zena najbolja na balkanu jeste najbolja,nije bilo,nema, a i nece biti uskoro druge Cece,no fakt je i to sto su pronasli u njenoj kuci,da je sa pola ako ne i vise clanova mafije "prijateljica" ako ne i rodbina,da je uradila to sto je uradila, i sad treba da to lepo odradi,hocu reci odlezi,kolko treba tolko,nemoze sad zosto je najbolja pevacica,pa aj nije kriva 200.000 potpisa,sve dog je ljudi slicnih ovih 200.000 dokle nece biti zivota,mislim za nas ostale.
 

Back
Top