Da li podrzavate hapsenje Cece Raznjatovic i zasto ?

sugar-plum:
ako je neko ljubomoran nemora svoju ljubomoru da iskazuje na taj odvratan nacin.

Covek, sa koje si ti kruske pao?

Osim ako nisu bili ljubomorni na bunker prepun oruzja i cvrste, cak i rodbinske, veze sa vrhom mafije...

Niste mi nimalo jasni, vi slepci, njeni fanovi! Posle svega ovoga otkrivenog o njoj, o njenoj umesanosti u mafiju (u koju se uvukla preko muzica, serijskog ubice) cime je nanosila OGROMNU stetu Srbiji, a pre toga je sramno nazivala sebe miljenicom Srbije i velikim patriotom - posle svega toga, vi ovako iznosite u javnost svoje divjenje prema njoj!?!? Pa, bre treba da PROPADNETE u zemlju, svi vi, da vas nema, da cutite, da se pokrijete usima, kako vas nije sramota??? Zbog ljudi poput vas je ova zemlja trula i nikada se nece ocistiti bagre koja ju je sputavalu u razvoju i bilo cemu!Podrzavate mafiju - sljame!!!

Na stranu to sto propagira malogradjansku, tursku "kulturu"...
 
sugar-plum:
ok mrzite je vase misljenje a da li je prosle godine mogla neka zurka da prodje bez cecinih pesama??? nije bilo teoretske sanse svi ste je vi slusali po 100 puta mozete jednostavno da mi ga blajznete

Sta lupas, bre liku, kako mozes pricati u ime tolikih ljudi? Inace, rezonovanje koje si ispoljio u celoj ovoj temi ti je na nivou dvogodisnjeg deteta.
 
sugar-plum:
nema silikone i njoj ne vise ima prave pravcate sise,
inace sto se tice o govoru vecine ja ne lupam gluposti inace sta ja uopste da vam pricam idite na njen sajt i malo pocnite da slusate ljude.



Nikad nisam videla da neko ima tolike prave sise....
a cini mi se da je i ona sama jednom priznala da su silikoni..... nebitno.....

Nije tacno , ja sam bila na zurkama gde nije bilo ni c od cece, tacno je da ima ljudi koji nju vole,ali mnogo je vise onih koji slushaju kvalitetnu muziku!
 
JA STVARNO NE KONTAM,SVI VI KOJI STE SE SAD TU NASLI DA PLJUJETE CECU,DO JUCE STE SE KLELI U NJU I NJENE PESME,A SAD KAO TU NESTO MORALISETE DA BI STE BILI U FAZONU,SVI VI KOJI STE JE PLJUNILI STE DVOLICNI LJUDI.AKO NISTA DRUGO POMISLITE BAR NA NJENU DECU.A AKO SMO KOD TOGA KAKVI LJUDI UNISTAVAJU OVU DRZAVU,OCIGLEDNO JE DA SU TU JEDINO :DVOLICNI IZDAJNICI.
 
mina:
JA STVARNO NE KONTAM,SVI VI KOJI STE SE SAD TU NASLI DA PLJUJETE CECU,DO JUCE STE SE KLELI U NJU I NJENE PESME,A SAD KAO TU NESTO MORALISETE DA BI STE BILI U FAZONU,SVI VI KOJI STE JE PLJUNILI STE DVOLICNI LJUDI.AKO NISTA DRUGO POMISLITE BAR NA NJENU DECU.A AKO SMO KOD TOGA KAKVI LJUDI UNISTAVAJU OVU DRZAVU,OCIGLEDNO JE DA SU TU JEDINO :DVOLICNI IZDAJNICI.

Za ime boga...

Prvo, i PRVO, ne mozete vi tvrditi da smo dvolicni izdajnici koji su slusali Cecu i sad je pluju! Alooooooo, bre! Mina, jel me ti poznajes? Ili nekog mog istomisljenika? Jesi li me uhvatila u transu dak slusam njen CD (puj, da se pomerim sa mesta)? Zar tebi i tebi slicnima ne dopire do MOZGA da nas ima koji nismo seljaci i koji ne podrzavamo mafiju? I koji ta govna jednostavno preziremo? Sta je vama???

Njena deca? Meni je zao njene dece. Ali mi je NEUPOREDIVO vise zao dece i roditelja koje je pobio onaj njen pokojni skot. A ako je ona tolika srpkinja u koju se vi toliko kunete, zasto ni pare nije dala za ovu gladnu i bolesnu decu u Srbiji? A, ne! Vazno je izbaciti sise i krestati o patriotizmu! Sramota!
 
NERAZUMEM VAS..........ARKAN JE POBIO,KAO DA JE VAZNO KOGA JE UBIO ARKAN,NARAVNO VAZNO JE ALI ONA NIJE ODGOVORNA ZA NJEGOVE GRESKE!TO NIKO NE KAPIRA,NEMOZE ONA DA ODGOVARA ZA GRESKE SVOG MUZA,TO NIJE FER.A TO KOME JE POMOGLA MNOGIMA......ALI I BEZ TOGA,NEMOGU JE NATERATI DA IZPASTA UMESTO NJEGA,TO STO NIKO NIJE SMEO ARKANU NI DA PRIDJE OD NJIH TO JE NJIHOV KUKAVICLUK,ALI DOKAZ JE DA SU KUKAVICE TO STO SE OSTRE NA NJOJ!
 
mina:
NERAZUMEM VAS..........ARKAN JE POBIO,KAO DA JE VAZNO KOGA JE UBIO ARKAN,NARAVNO VAZNO JE ALI ONA NIJE ODGOVORNA ZA NJEGOVE GRESKE!TO NIKO NE KAPIRA,NEMOZE ONA DA ODGOVARA ZA GRESKE SVOG MUZA,TO NIJE FER.A TO KOME JE POMOGLA MNOGIMA......ALI I BEZ TOGA,NEMOGU JE NATERATI DA IZPASTA UMESTO NJEGA,TO STO NIKO NIJE SMEO ARKANU NI DA PRIDJE OD NJIH TO JE NJIHOV KUKAVICLUK,ALI DOKAZ JE DA SU KUKAVICE TO STO SE OSTRE NA NJOJ!

Pa jel' vazno koga je pobio ili nije? Ocigledno, ni ti nisi nacisto sa tim sta trabunjas.

"A to kome je pomogla - mnogima"

Jesi uopste to htela da kazes? Ne razumem s obzirom na (ne)pismenost...
Pa, kome onda? Zasto ne das konkretan primer? A, pa da. Zato sto nije dala ni kinte ugrozenima i bespomcnima - i pravim Srbima.

Kukavicluk prici Arkanu? Ne, to je mudrost. Svakako da onaj ko nije hteo da ugrozi svoj i zivote svoje porodice nije hteo ni popreko da pogleda to kopile. Kad je ubijen, vratila mi se vera u Svevisnjeg, ma kako to apsurdno izgledalo.

Ispod casti mi je da dalje diskutujem sa likovima poput vas. Eto vam poruke mnogih koji misle kao i ja, pa malo mucnite glavom. jadni ste vi ljudi ako vam je dovoljno da neko histericno istice svoj patriotizam i dize ga do nebesa bez osnova, a vi u to verujete...slepilo je zajebana stvar.

Laku noc. Videcete svetlost jednog dana!
 
srpkinja:
ZIVELA CECA!
CECA JE LEGENDA!
CECA JE ZAKON!

CECO SVI TE VOLIMO!!!!!!!!!!!!!!!

NEKA CRKNU NEISTOMISLJENICI!!!!!!!!!!!

Alo srpkinjo mojne ti meni da CRKNEM.
Salim se!!!

Ti nisi Srpkinja, jesam li u pravu???Ali ako kojim slucajem jesi, onada cu ti reci: "Sram te bilo tih tvojih izjava"??Hahahhaha

Posto podrzavas Cecu, koja siri Tursku kulturu po Srbiji.Koliko se mi god trudili da izbrisemo sramnih 400godina pod Turskom vlascu.Ceca i ti, to osporavate.Mogu ti reci da ste uspesni u tome.Zarazili ste vise od pola Srbije i cestitam vam u tome, jer ste uspesni.

P.S.S.Sto se tice glavnog pitanja "Dali podrzavate hapsenje Cece"
Bole ce me i ako mene uhapse!!!
 
sugar-plum:
yugoslave po cemu ti zakljucujes da ona siri tursku kulturu??? i pod turcima nismo bili 400 nego 500 godina .

Hahhahaha alo seceru.Pa mojne sa tim forama nije 400 nego 500godina.Jos vise se ukopavas.

A po cemu zakljucujem da ona siri turku kulturu:
I ti dobro znas da Ceca i njeni kompanjerosi sa Pinka, sire Tursku kulturu, samo cutis.Razmisli malo o toj temi.

P.S.Budi iskrena!!!

Cao
 
Evo, da se vratimo na pocetak: Kakvu poruku Sugar_plum i ostali fan(atici) mogu da prime iz Cecine muzike? Secericu, reci mi samo jednu rodoljubivu/altruisticku/hriscansku/porodicnu misao koju mozes da usvojis iz njene muzike? Zasto, zasto slusas to djubre?


Sto se tice hapsenja: to je pravda. Ako meni sutra nadju oruzje u kuci-ja idem u zatvor! Ako bilo kome drugome, ne samo Ceci, nadju oruzje-ide u zatvor. Kada te ruka pravde stigne: stigla te je! Zao mi je sto njena deca odrastaju u tako odvratnim uslovima (otac- bivsi ratni zlocinac, ubijen, majka- polugola vristalina, u zatvoru). Jadna deca, rodjena i zive u kuci razvrata...
 

Back
Top