Quantcast

Da li podrzavate hapsenje Cece Raznjatovic i zasto ?

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
...Ta Kurvestija i Bestija.Ta seljancura iz Zitoradja.Ta mafijasica.Bljak..a?
Kad bi se zajebavali.Ko be od Vas ne bi hteo da je bio na njenom mestu?
Usput,za sta nju terete?Za vezu sa Zemunskim klanom?Za pistolje nadjene?Pa nisu valjda ocekivali da ce naci sampite.
I opet ,usput,...
Ovih dana pustise sudiju Djoincevica, a kad ga uhapsise,bese prica kako je bio direktno povezan sa Zemunskim klanom,kako ih je obavestavao,oslobadjao a i onaj kalasnjikov sto mu nasli,pa nista PUJ PIKE ne vazi se.Al,on nije pandan Jeci Karleisi.Ta devojka koja sad na sva usta ogovara i siti se Ceci,zaboravlja da je i sama bila u vezi sa jednim od najvecim mafiozom Srbije.al njen tata ce vec to srediti.Samo jedno nece jer ne moze.Jeca nikako i nikad nece postati prva dama nase estrade.
...Kazu mi da je vec prikupljeno 200.00 hiljada potpisa za oslobadjanje Cece.Samo 200.000?Hmmmmmmmm
To ti jr i poruka i odgovor Icarus,samo sto sam ja cekao neko vreme da me potvrdi da sam u pravu.Osobadjanjem Djoincevica svi su se pokazali i dokazali.Al Ceca mora jos u zatvor.Koja bre prodaja fudbalera ?Kojih bre 24.000.000 maraka?Pa tolko ne vrede SVI fudbaleri prve lige.Il ih je Ceca prodavala na "lepotu"?
Da se razumemo,ako je kriva u APS,ako nije sloboda.a dok se to ne utvrdi zalosno je sto se i al;je izivljavaju nad njom i drze je u apsanu.Ipak je ona i majka dvoje dece.......

die_happy

Zainteresovan član
Poruka
264
Pa nisu valjda ocekivali da ce naci sampite <<<<< joj sto je ovo dobro keve mi :)))))Pa mozda se ponadali ljudi heheh...
eh da, iako ne slusam "Ceciku" slazem se sa tobom po tom pitanju...Milim, nisam nesto posebno upucena u njen slucaj, jer me iskreno i ne zanima...ali zaista smo "malo cudna" drzava da drzimo ljude u zatvorima bez adekvatnih dokaza...

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
DeepPurple:
Gazdarica:
Ah, jadna naivna Ceca, sigurno nije imala pojma sta se desava...

Ma daaaaaaaaaaaaaaaaa...nije imala poooooooooooojma :-)!

Neka je jos malo tamo, valjda ce izdati live album "Live in Prison" da utesi fanove seljobere!

A STA CES,KAD JE ZEMLJA SRBIJA NEGDE NA BRDOVITOM BALKANU I KAO TAKVA SELJOBERSKA!
OSLOBODICE NJU JER NEMAJU ILI BAR SVE MANJE ARGUMENTA IMAJU ZA NJENO DRZANJE I OPET CE NAPUNITI MARAKANU.MOZDA I ONU BRAZILSKU,A?NIJE SALA 200.000 POTPISA.

V

veseli bosanac

Gost
Pa bilo je i vreme da nekog iz tog klana uhapse pa i samu gazdaricu.Dosta je bilo preseravanja i izigravanja neke dame i majke srbije.Dodje ljanka u grad propeva dodje do love i onda svima drzi slovo kako je uspela i kako se mucila.Ma sve su to gluposti sponzorisane od strane kriminala a nesretni narod se lozi kao zvezde i kao patrioti.ma sve je to bezveze.To su produkti bivseg rezima i treba ih hapsiti normalno ko ima putera na glavi netreba globalizovati stvar.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.